Yves Rocher

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florcsiii, Módosítva: 2017. december 11.

Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"A tökéletes hatás érdekében használja a kiemelni kívánt területre a gyöngyházas, világos árnyalatot, míg a mélyítendő arcrészekre a sötétebb, bronzosabb árnyalatot."

Ár: 2000 , Eladó: eszo87
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Rábacsécsény, fizetés: postán küldöm
Ár: 3000Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

lauran

2020. április 22.

Éveken át kerestem a tökéletes highlightert: a krémes túl sok volt, a por állagú vagy nem maradt meg, vagy túl sok volt. Ezt olyan semmi áron találtam meg, hogy nem tudtam otthagyni. És... a tökély. Tükör nélkül is fel tudom vinni highlighter ecsettel, olyan természetes a hatása, hogy az már hihetetlen, a bronzos részével is tudok mit kezdeni, a kontúr fölé szoktam felvinni, egy enyhe blush hatás miatt. A highlightert minden termékhez használom, fotókon is szépen mutat, természetes fénynél meg egyáltalán nem mesterkélt. Azt hiszem, 100 évig fog tartani, ha csak ki nem esik egyszer a dobozából (gagyi műanyag) és össze nem törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

krisztinakasza91

2019. szeptember 4.

Enyhén csillog, pont amennyire kell. Szerintem aki a diszkrét sminket kedveli annak nagyon jó választás.
Ha nagyon kapkodok reggel akkor egy közepes ecsettel a szemhéjamra is szoktam tenni belőle rendes szemhéjfesték helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

eszo87

2019. április 1.

egy rendeléshez választottam ajándékba. nagyon szuper termék.
csomagolása is már olyan elegáns és visszafogott,mint maguk a festékek.nagyon tetszik,szép fényt ad,aranyos csillogás de nem tolakodó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

egy rendeléshez választottam ajándékba. nagyon szuper termék.

Rika0419

2018. november 20.

Rendelés mellé kaptam ajándékként és sokáig a szekrényemben hevert, mivel nagyon-nagyon ritkán sminkelek. Aztán valahogy előkerült és gondoltam, ha már van, kipróbálom. Nagyon tetszett az eredmény, szép hatást kölcsönöz az arcnak és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

nusmanna

2018. október 18.

Diszkréten, kicsit sem közönségesen fénylik. Kiszerelése is sztem nagyon szép. Nem tudok rá rosszat mondani, pedig a többi dekorkozmetikai termékeikkel én sem vagyok elégedett, de ez tuti ujravevős, pedig nagyobb highlighter kollekcióval rendelkezem, ha egyzser el fog fogyni mert nagyon sok van benne. Viszont én nem használom ki, hogy az egyik sötétebb vagy világosabb, én csak azokra a részekre teszek amit ki akarok emelni... ha vki leírná, hogy mely részekre melyiket használja azt nagyon megköszönném mert ez nekem igy kicsit értelmetlen. köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

karaibrahimgil

2018. augusztus 27.

Hétköznapokra tökéletes: elegáns fényt ad, nem porzik, nem törik. Ugyan nem a legolcsóbb, de mivel lassan fogy, megéri az árát. A maga kategóriájában szerintem tökéletes, bár nem bánnám, ha kicsit csillámosabb lenne, mert kenhetek magamra akármennyit, akár fel is vizezhetem, marad ugyanaz a diszkrét ragyogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Greta1996

2018. május 18.

Nagyon szeretem, mióta megvan, máshoz nem is nyúlok. Szuper tartós, nem csomósodik, a hétköznapokra tökéletes csillogást nyújt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Sindy6

2018. február 17.

Csodaszépen pigmentált, nagyon nagyon apró csillámok vannak benne, ami rendkívül tartós a bőrön. Én sokszor a szemhéjamra is teszek alapként. Csodaszép kis darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

florcsiii

2017. december 13.

Múltkor mikor bementem valamiért, szétnéztem a sminkes részükön is (pedig azzal nem vagyok megelégedve), akkor próbáltam ki ezt a kis highlightert. Míg az üzletben nézelődtem nem kopott semmit, utána ujjal kicsit megdörzsöltem és akkor is a helyén maradt, szóval vittem is a pénztárhoz. Azóta mindennap használom és nagyon tetszik, rendkívül tartósak. Egyik szín sem okoz diszkógömb effektust, de hétköznapokra nekem így tökéletes. Megvan a Maybelline-nek a folyékony highlighteréből mindkét árnyalat, de egyikhez sem nyúltam, mióta ez megvan! Én -35%-kal vettem, így végképp megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.