Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grainne, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

hdori23

2017. január 13.

Az illatát szerettem de számomra már túl mesterséges volt. Kiválóan habzott és sokáig tartott. Kár hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

NadjaBlue

2016. október 17.

Ez volt az első, de biztos hogy nem az utolsó Yves Rocher tusfürdőm. Tisztít és egyáltalán nem szárít, az illata pedig döbbenetesen erős, amit egyáltalán nem bánok. Az illata több órán át érezhető úgy is, hogy nem hajol oda teljesen az ember. Nagyon szimpatikus kis tusi, bár az illatát sajnos nem érzem 100%osan a magaménak. De biztos, körbenézek majd a többi Yves Rocher tusfürdő között is, hátha találok illatban hozzám passzolót. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

v.szilvia789

(!)
2016. július 24.

Még valamikor régen képeslapos akcióban kaptam, így nem kockáztattam semmit vele. Az illata az üzletben tetszett, de a zuhany alatt egy az egyben málnaszörp lett belőle. Jól habzik, nem szárít, de az illatot nem érzem sokáig és nem is tudom hová tenni azt az édeskés felhangot ami benne van. Szerencsére azóta megújult, a mentás egy kicsit izgalmasabbra sikerült.Lehet, hogy végül kézmosóként végzi, mert ennyi sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

MNNiko

2016. július 12.

Az illata szuper! Nagyon megtetszett a boltban a tesztert szagolgatva. De egy csalódás volt a többi Yves Rocher tusfürőhöz képest, mert alig habzik. A végén már alig vártam, hogy elfogyjon, mert azért a kidobáshoz drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

MsKors

2016. július 11.

Eredetileg ajándékba vettem a testápolójával együtt aztán jól nem bírtam magammal és megtartottam, vissza kellett mennem a boltba az eredeti terv miatt - ajándéknak venni. :D Nagyon jó illata van, sok, sokáig elég, minden szép, minden jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

blankasara

2016. május 9.

Évek óta a kedvenc tusfürdőm, az ugyanilyen illatú testápolóval kiegészítve. Nagyon tartós, ha este ápolom a bőröm, reggel erősebben, ha reggel ápolom, estére kevésbé, de még mindig érezhető az egész napos rohangálás után is a finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

jakani

2016. május 1.

olyan mint egy málnaszörp :) fincsi :D Nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

olyan mint egy málnaszörp :) fincsi :D Nem szárít.

highnessofcreams

2016. április 30.

Tényleg kissé szörpös málna illat, de nem olyan rossz, a kókuszos változat sokkal jobban bejött. Nekem nem volt problémám a flakon kivitelezésével, de ha szerettem volna sem lehet már pumpát kapni yves rocheréknél és ezt a fajta tusit is kivonják a forgalomból, úgyhogy tankoljon fel mindenki mert már csak a készlet erejééig kapható és leakciózva! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

dandelion

2016. március 23.

Szeretem az YR tusfürdőit, ez nem tartozik a kedvenc illataim közé, mert a gyümölcsillatokat annyira nem kedvelem. Azert vettem, mert a webáruházban csak ez volt elérhető amikor rendeltem. Aki szereti a gyümölcsös illatokat annak jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

kakaska

2016. január 26.

Nagyon jó illatú, de inkább a málnaszörpre hasonlít, mint az igazi málnára. Sokáig megmarad az illata. Kicsit viszont szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol