Yves Rocher

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   390 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balazskrisztii, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Cosmétique Végétale kutatói különleges regeneráló és tápláló hatása miatt a karitévajat választották a termék összetevőjének. Azonnal táplálja a bőrt, mely simább lesz és visszanyeri komfortérzetét. Használja ezt a testápolótejet minden nap teste egész felületére. Azonnal felszívódik. Regenerálja és táplálja a nagyon száraz bőrt.

• Kelet-Afrikában található bio- és fenntartható mezőgazdaságból származó karitévaj
  • Több, mint 91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó formula
  • Újrahasznosítható csomagolás, me.y újrahasznosított műanyagot tartalmaz
  • Nem tartalmaz ásványi olajat, színezéket és parabént

Yves Rocher Repair Lotion 200 ml
Ár: 2000 ft , Eladó: Nanna21
Állapot: Új, Helyszín: Budapest IX., fizetés: Személyes átvétel
Blackpanther

2020. február 22.

Száraz bőrre tökéletes választás ez a testápoló. Könnyen beszívódik, puha tapintása van utána a bőrnek. Az illata nem tolakodó, inkább kellemes. A pumpás kiszerelés is nagyon jó. Nekem elegendő kétnaponta használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Irmuci

2020. február 1.

Kellemes, lágy az illata, ami az elején még tetszett, de hosszútávú használat során nekem zavaró lett. Elég száraz bőröm, mégis lassan szívódik fel, nekem maradt utána egy kis ragacsos érzetem is, ráadásul 1 hónap után elkezdte csípni a bőrömet, irritálta, eddig ilyet nagyon ritkán tapasztaltam, pedig érzékeny a bőröm, megválogatom mit kenek rá. A kinyomós flakon macerás, mivel rengeteg benne marad az alján, amit lehetetlen belőle kiügyeskedni rendesen.
Összességében nagy csalódás volt ez a termék. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Összességében nagy csalódás volt ez a termék. :/

Mantra

2020. január 25.

Korábban a zabtejeset használtam, de más illatra vágytam. Ennek kellemes, picit édeskés, de alapvetően semleges illata van. A krém szerintem meglehetősen sűrű, nehezebb is pumpálni, mint a zabtejeset. Pár perc alatt beszívódik, kellemes selymes érzetet hagy maga után. Megfelelően hidratál. Féláron vettem, úgy megéri, teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. július 27.

Nagyon jó testápoló! Könnyen beszívódik, táplál és hidratál. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. A pumpás kiszerelés is szimpatikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 27.

erasm98

2019. április 7.

Tényleg jó testápoló, de nem a legjobb. Most 50%-os akcióval tudtam beszerezni, ilyenkor teljesen megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Lerika

2019. január 18.

Az egyik legjobb testápoló amit eddig használtam, mindig van itthon belőle, főleg őszi-téli időszakban. Pont jó az állaga, könnyen kenhető, maradéktalanul beszívódik, nagyon jól hidratál. A téli több rétegű öltözködés, egy-egy műszálasabb ruha, hideg, fűtés stb. sokszor kiszárítja a bőröm, szinte irritált érzésem van estére, de ha ezzel kenem be magam, megnyugszik a bőröm, "komfort érzetem" lesz tőle, "nagyon jól érzem magam benne". Az illata nekem nagyon tetszik, enyhe vanília illatot érzek ki belőle, nem erős, szerintem pont jó, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Indira

2018. október 30.

Ez vmi szuper!! Rég nem találkoztam ilyen jó testápolóval. Gyorsan beszívódik, de mégis remekül hidratál, kellemes érzetet hagy maga után. Az illata is kellemes, nem tolakodó. A kinyomós flakon pedig még egy nagyon nagy plusz pont.
Biztos h újraveszem ha elfogy (elég kiadós)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

Biztos h újraveszem ha elfogy (elég kiadós)

bernadettu

2018. október 13.

Próbáltam ebből az aloe verás és a zabtejes verziót de ez a legjobb. Finom illata van és jól hidratál. Az aloe verásnál tapasztaltam, hogy a végén már fejre kellett állítani az üveget mert a pumpa nem adagolta ki, de ez annyira jó, hogy ez simán bevállalható.

Pár napja használgatom és zavarni kezdett, hogy olyan erős az illata. És sajnos a hatása sem csillagos 5, de a három verzió közül mégis ez tetszik most a legjobban.

update: le kell pontozzam, kicsit irritálja a bőröm és zavaróvá vált az illata, még jó, hogy nem vettem belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

zsazsa

2018. június 29.

Sosem voltam egy Yves Rocher párti. DE! Ez a testápoló nagyon jó! Téli akció keretein belül vásároltam meg és nem bántam meg. A teljes árát is kifizetném érte, ugyanis nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és kellemes az illata. Nekem még tavasszal sem sok, sajnos elég kemény nálam a víz, ami eléggé szárítja a bőröm, így mindig szükség van testápolózásra. Praktikus a pumpás kiszerelés, bár a végén már más megoldást kell találni a krém kinyeréséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3