Yves Rocher

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   390 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balazskrisztii, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Cosmétique Végétale kutatói különleges regeneráló és tápláló hatása miatt a karitévajat választották a termék összetevőjének. Azonnal táplálja a bőrt, mely simább lesz és visszanyeri komfortérzetét. Használja ezt a testápolótejet minden nap teste egész felületére. Azonnal felszívódik. Regenerálja és táplálja a nagyon száraz bőrt.

• Kelet-Afrikában található bio- és fenntartható mezőgazdaságból származó karitévaj
  • Több, mint 91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó formula
  • Újrahasznosítható csomagolás, me.y újrahasznosított műanyagot tartalmaz
  • Nem tartalmaz ásványi olajat, színezéket és parabént

Kingimingi

2021. január 28.

Ezt a tesápolót lassan 5 éve rendszeresen vásárolom, sőt mindig vna otthon belőle a megkezdett flakonon kívül, egy teljes tartalékba. Ekcémára hajlamos a bőröm a téli időszakban, főleg a combjaim elől és hátul. Ez volt az a termék, ami rögtön eltüntette őket, nagy örömömre és még az illata is finom, úgyhogy én télen-nyáron őt használom és imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Szonetta

2021. január 26.

Nagyon sokszor újravettem, szeretem ezt a testápolót, évi 1 flakon mindig fogy belőle. Finom illatú, tápláló, hamar beszívódik és szuper a pumpája. 2-3 naponta elég használnom, a kritikus, szárazabb pontokat is rendben tartja (pl. könyök, lábszár vagy hát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

veci

2021. január 8.

Nagyon finom illatú, gazdag, de mégis gyorsan beszívódó testápoló. Így ajándékként szívesen használtam az utóbbi hetekben, viszont nem valószínű, hogy újraveszem, mert szerintem ezen az áron lehetne tartósabb is a hidratáló hatása (rajtam max 8-10 óra), illetve engem személy szerint idegesít, hogy a pumpás kiszereléssel szinte lehetetlen elhasználni az utolsó cseppeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

KovacsDora

2020. december 17.

Az első testápoló aminek a használata óta nem szárad ki az alkarom és a lábszáram bőre, pedig nem is használom minden nap. Mióta vissza tudok emlékezni mindig pergett le róluk a bőr, most már ennek nyoma sincs. Tavaly december óta használom, azóta a negyedik dobozt vásároltam. Tökéletesen beszívódik mindjárt azután, hogy belemasszírozom a bőrömbe. Az illatáért nem vagyok oda, de meg lehet szokni. Szimpatikus a pumpás kiszerelés, kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

zakuszka

2020. június 7.

A férjem (! semmi mást nem ken magára) és a család kedvenc mindenes krémje. Nem vagyok nagy Yves Rocher fan, nem tartom a mérkét túl jó összetevőkkel dolgozó cégnek...főleg, hogy a termékek maximum annyit érnek, amennyiben szuper akciósan kerülnek. Ez az egyetlen termék, amit újra és újra veszek! Anyukáknak, Nagymamáknak, férjnek :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Blackpanther

2020. február 22.

Száraz bőrre tökéletes választás ez a testápoló. Könnyen beszívódik, puha tapintása van utána a bőrnek. Az illata nem tolakodó, inkább kellemes. A pumpás kiszerelés is nagyon jó. Nekem elegendő kétnaponta használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Irmuci

2020. február 1.

Kellemes, lágy az illata, ami az elején még tetszett, de hosszútávú használat során nekem zavaró lett. Elég száraz bőröm, mégis lassan szívódik fel, nekem maradt utána egy kis ragacsos érzetem is, ráadásul 1 hónap után elkezdte csípni a bőrömet, irritálta, eddig ilyet nagyon ritkán tapasztaltam, pedig érzékeny a bőröm, megválogatom mit kenek rá. A kinyomós flakon macerás, mivel rengeteg benne marad az alján, amit lehetetlen belőle kiügyeskedni rendesen.
Összességében nagy csalódás volt ez a termék. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Összességében nagy csalódás volt ez a termék. :/

Mantra

2020. január 25.

Korábban a zabtejeset használtam, de más illatra vágytam. Ennek kellemes, picit édeskés, de alapvetően semleges illata van. A krém szerintem meglehetősen sűrű, nehezebb is pumpálni, mint a zabtejeset. Pár perc alatt beszívódik, kellemes selymes érzetet hagy maga után. Megfelelően hidratál. Féláron vettem, úgy megéri, teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. július 27.

Nagyon jó testápoló! Könnyen beszívódik, táplál és hidratál. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. A pumpás kiszerelés is szimpatikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 27.

erasm98

2019. április 7.

Tényleg jó testápoló, de nem a legjobb. Most 50%-os akcióval tudtam beszerezni, ilyenkor teljesen megéri szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3