Yves Rocher

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: SophieHarmon, Módosítva: 2019. január 20.

Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

42 árnyalat és 3 különböző hatás: a finom, szolídtól kezdve a nude-on keresztül egészen a legintenzívebb vörösig; végtelen variáció, hogy minden nő megtalálja a kedvére valót. A tökéletes kényelem érdekében a ragyogó színeket tápláló cseresznyeolajjal gazdagított textúrába zárták.

3 finish-sel kapható: csillogó (13 árnyalat), gyöngyház (8 árnyalat), szatén (21 árnyalat)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TamaraS

2021. szeptember 8.

Sminkes adventi kalendáriumban vot belőle tavaly egy piros. Nagyon szép, könnyű színe van, gyorsan és szépen kopós. Többször újra is kell kenni, mint egy jobb fajta szájfény. Ettől függetlenül a formuláját szeretem, állaga is rendben van. Illata is remek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Gica81

2020. október 18.

A 44-es árnyalatot választottam. Nagyon szép és szolid szín, pont nekem való. Tartósságát tekintve nem a legtökéletesebb, de pluszban jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

tellmeastory95

2020. szeptember 27.

A 75-ös gyöngyház fényű rúzst választottam egy vásárlásomhoz ingyen. Hát megmondom őszintén nem vagyok egy nagy rúzs viselő, mert viszonylag vékonyabb és befelé forduló ajakszéleim vannak, ami miatt nehezebb is a rúzsozás. Ebben viszont nagyon pozitívan csalódtam! A formájának köszönhetően nagyon egyszerű az ajkak követése és a gyöngyház finish is nagyon szépen kiemeli az ajkakat és kölcsönöz egyfajta dúsabb hatást is nekik. Nem egy tartós rúzs, de az a tapasztalatom, hogy ivás és pár falat után még nagyon szépen tart a színe. Ha ezt elhasználom biztos veszek magamnak egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Dorcikahh

2020. augusztus 20.

Egy gyönyörű szatén vörös színt vettem meg, 50-es árnyalat, tartós, és nagyon pigmentált. Full fedésű, szép fénye van. Nagyon jó édes illata van. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

VelvetTeddy91

2020. május 12.

Egy nude árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Megérte az árát. "My lips but better" hatású, munkahelyre tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

tothblancsi

2020. március 6.

Akciosan vettem ketezer forintert, szerintem abszolut jo ruzs. Nagyon szep nude arnyalatot valasztottam, ami ugyan nem sokban ter el a szam szinetol, de azert eszreveheto rajta. Eves utan is egesz jol a szamon maradt illetve nem szaritotta ki azt nap vegere sem. Nem teljesen ertem a negativ kritikakat, nekem bejott.
Azert adok ot helyett negy csillagot, mert teljes aron en sem ezt valasztanam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Azert adok ot helyett negy csillagot, mert teljes aron en sem ezt valasztanam.

hollieme

2020. február 24.

semmi szédítő nincs ebben a rúzsban, max az ára, mivel sok mindent nem kapsz érte. 3 árnyalat van meg, a 08-as és 03-as shine finish-sel, illetve a 38-as szatén finishű. a 03-as színe csúnya, öregnénis, már bocsánat, és nagyon hamar eltűnik a szádról, csak az ajkak külső vonalán marad meg, így úgy nézel ki, mint aki a '90-es évekből tévedt ide. a 08-as rúzs színe szerintem gyönyörű, lilás-bogyószín, az egyik kedvencem, viszont sajnos nagyon ragad, mászkál és hamar kopik. a 38-as igazi élénk rózsaszín, de viselhető, bár ezzel sem könnyű bánni. mind a három rúzst sokszor kell felvinni, hogy legyen valami szín az ajkakon, nem túl pigmentáltak, ellenben túl krémesek, csúsznak-másznak, megfognak mindent, amihez hozzáérnek. nem tartós egyik rúzs sem, napjában többször kell újrakenni őket, de nem szárítanak és az illatuk is nagyon kellemes. összességében eléggé túlárazott termék, még féláron sem éri meg, ha nem szereted, hogy kell foglalkozni a rúzsoddal napközben, akkor nem neked való ez a termék. a 08-as szín miatt viszont kap tőlem plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

manobeka

2018. november 4.

06-os Brillant shine árnyalat. Se nem rúzs, se nem fény, kevés szín. Inkább balzsam, ahhoz viszont még akciósan is drága 2100 ft-ért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

Asianlover

2018. szeptember 16.

Kirándulásra való sminken gondolkoztam :D ok, belátom, ez van akinél az oximoron kategória :D Nekem viszont egyáltalán nincs sajnos porcelán bőröm, szemceruza és szemöldök ceruza nélkül nem lépek ki az utcára, és meggyőződésem, hogy az ajkaim se puszta valójukban mutatják legjobb formájukat, ezért szükségem volt valami nagyon kis természetes hatasú, lightos rúzsra. Így jutottak eszembe ezek a majdnem átlátszós, fényes Yves Rocher rúzsok. Korábban két feltűnőbb színű, pirosas és fuksziás árnyalatom volt. Szerettem őket, bár nem használtam őket eleget, aztán idővel ki is kukáztam őket. Most a két lehető legtermészetesebb árnyalatra, a 03-as és 10-es színre esett a választásom. Úgy érzem, sokkal jobban összhangban van ez a színezett hidratáló textúra ezekkel az árnyalatokkal, amióta 2 hete megvettem, gyakorlatilag csak ezeket használom minden nap. Nagy előnyük még, hogy szépen elfedik a szárazságra nagyon is hajlamos ajkaimat, nem pedig csúnyán kiemelik azt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Burya

2018. május 20.

A 44-es (Rose galica) szatén fényű árnyalatot vettem meg. Majdnem egyezik a szám természetes színével, éppen csak nagyon halványan élénkebb, rózsaszínebb, bájosabb vele az összhatás. Pont ilyet szerettem volna, hogy amikor a szokásos Lara Croft megjelenésemet enyhítendő fehér nyári ruhát veszek fel, akkor legyen ahhoz is egy nem feltűnő, halvány színű rúzsom. A pigmentáltsága nem a legjobb, habár a sötétebb színeknél jobb a helyzet (azokat is kipróbáltam kézfejen), és a tartóssága is messze áll a tökéletestől, eseményre mondjuk, ahol az ember nem kapkodhatja elő 10 percenként, mindenképpen javasolt alá rúzsalap. Mivel alapvetően nem vagyok egy rúzsozós típus, sem sminkőrült (a teljes mindennapi felszerelésem korrektor-szempillaspirál-szemöldök pomádé kombinációból áll), nekem ez így tökéletesen megfelel. Több szín is megtetszett, gondolkozom is a beszerzésükön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.