Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Krémes állagó, nem mitesszerképző tisztító habrém zsíros, kevert bőrre. Tisztítja a bőrt és a pórusokat, megakadályozza az arcbőr zsírosodását

etoc

2016. május 23.

Sajnos csalódás volt, ahhoz képest, hogy YvesRocher, ez a termék nem sikeredett túl jól. Szemcsés, és napi szinten radírozni a bőrt nem túl baráti. A pattanásokat sem megelőzni sem kezelni nem tudja, bár szerencsére ritkán pattogzok ki. A zsírosodást valóban kordában tartja, állaga is jó, borsónyi elég egy alkalomra, úgyhogy nagyon sokáig elég, az illata egész elviselhető, igazából észrevehetetlen, hogy egyáltalán van. Az összetevői lehetnének szebbek, de amikor megvettem sajnos nem figyeltem erre. Igazából minden napi használat mellett majdnem egy évet kibírt, de van ennél olcsóbb termék is, ami jobban teljesít és szintén egy évig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

flamingo-80

2016. május 13.

Kellemes illatú lágy arcradír. Érzékeny bőrre ennél durvább szemcséjűt semmiképp nem vennék. Heti egyszeri használattal is szépen tisztítja az arcbőrt. Használat után sokkal jobban érvényesül a hidratáló krém vagy maszk hatása. Nekem eddig ez a radír jött be legjobban, öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

ger.ne

2014. május 2.

Naponta egyszer-kétszer használom. Kellemes, enyhe uborkás illata van. Ha már volt Yves Rocher-kuponom, gondoltam kipróbálom. Ártani nem árt, de nem is teljesíti a leírtakat. Egyáltalán nem akadályozza meg a bőröm zsírosodását, de lemosás után rövid ideig azért ad egy felfrissült érzést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 2.

Theresia

2013. november 21.

Már olyan 3-4 hete használom napi szinten, úgyhogy most már merek róla véleményt írni. :)
Az állaga krémes, kis szemcsékkel (ennek én annyira nem örülök, nem szeretem, ha napi szinten radírozom az arcom), de ezt csak itthon tudtam már meg. :S Zöld színű, olyan semmilyen illatú, nem zavaró egyáltalán. Esténként használom.
Elvileg zsíros, kevert bőrre van, nincs benne komedogén anyag, és segíti, hogy az arc ne zsírosodjon annyira. Nos, az én bőröm ilyen, pattanásokat tényleg nem hoz ki, szerencsére, viszont nekem zsírosabb tapintású lesz tőle kicsit a bőröm nap közben. :S Tág pórusaim is vannak, azokkal nem kezd semmit.
Viszonylag nagy adagot kapunk viszonylag sok pénzért (2000 Ft felett van valamivel), én mondjuk kuponnal (-40%) vettem, így jobban megérte.
Alkohol denat. a 3. helyen, elvileg ezt az összetevőt (a "sima" alkohollal együtt) kerülni kellene zsíros bőrrel, de ezt csak nemrég tudtam meg. Még van mit tanulnom, na. :)
Összességében közepes, kicsit drága ahhoz képest, hogy nem igazán teljesíti azt, amit ígér, hiszen nekem zsírosabb érzésű a bőröm. Elhasználom, de közben keresek más kombinált-zsíros bőrre való, tág pórusok és pattanások ellen is valamit talán érő arclemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Nessy

2013. március 3.

Az én bőröm nem szerette, kicsit sem volt jó érzés használni. Nagyon kiszárított, furcsa tapintású lett az arcom. Az illata nagyon finom, az állaga elég furcsa, de ilyenek engem sosem akadályoznak a használatban, ha valami jó. Sajnos ez a termék az abszolút pénzkidobás kategória volt nálam. Már régen ki is dobtam, pedig nem sok kencét dobok ki egyből, a legtöbbet egy ideig őrizgetem egy eldugott fiókban, de ezt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Guttmann Natasa

2013. február 28.

Még akkor vettem, mikor a Sexy Pulp szájfényt. Ez is szerelem volt az első kipróbálásra és ez az érzés még mindig intenzíven jelen van. Növény- és agyagillatú, én speciel nem rajongok érte, de megpróbálom elviselni. Krémes textúrája egészen meglepett, mert apró őrlemények vannak benne. Olyan mint valami arcradír, viszont nem karcol, aminek külön örülök. Púderes babazöld színű, melehetősen sűrű. A kézben kell fölhabosítani, majd a keletkezett habbal lehet az arcot tisztítani, dörgölő mozdulatokkal lemosni-írják az Yves Rocher hivatalos francia oldalán. Kipróbáltam egy más jellegű használatot, pár perces pakolásként a problémás T-vonalat is rendben tartja, összehúzza a pórusokat. Mindegy hogyan, szerintem élmény használni. :-) Viszont a 125 ml-es kiszerelést kevésnek találom, ahhoz képest, hogy a Pure Camille termékcsalád arctisztító például 200 ml-esek... Az összetevők sem szépek, de azt szoktam mondani: ''egy tubustól nem halok meg''. Pozitívuma a parabén- és SLS/SLES-mentesség. Nagyon tisztának érzem utána a bőrt, teljesen zsírmentes lesz, de mégsem szárít, hanem ahogy miomio írja, puha lesz utána a bőr. Nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

miomio

2013. február 13.

Nagyon szeretm ezt a terméket. Több mint 1 éve használom. Szeretem benne a radírozó golyócskákat. Puha lesz utána a bőröm, mint a babapopsi! Ez az egyik legjobb arcradír, amit használtam eddig. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL, Tocopherol

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.