Yves Rocher

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Agyaggal dúsított tisztító arcmaszk, mely friss textúrájával segít csökkenteni az arcbőr felesleges faggyútermelését, megtisztítja a pórusokat, és megszabadítja a szennyeződésektől a bőrt.Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságával együtt segít visszaállítani a fénylő arcbőr egyensúlyát*, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját, semlegesíti a bőrtökéletlenségeket.

• 97% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat és szilikont nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Biológiailag könnyen lebomló formula.

Moniko

2020. szeptember 29.

Kellemes az illata, jó érzés a bőrnek és valamennyire hatásos is, szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Mimiti

2020. május 26.

Jó kis tisztító maszk, utána igényli a bőr a hidratálást, de ez a fajtával jár. Én egy fokkal jobban szeretem a TBS szenes maszkját, de ez is tényleg teszi a dolgát. Nincs irritáció, kellemes tapintású, tiszta bőr a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

TBianka

2020. május 1.

Teljesen jó maszk, amit ígér azt tartja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Teljesen jó maszk, amit ígér azt tartja

lacrymosa88

2019. december 12.

Teljes áron nem venném meg, de sikerült olcsóbban hozzájutnom, gondoltam kipróbálom. Könnyű felvinni a bőrre, az illata kellemes. Használat után tisztábbnak, puhábbnak tűnik a bőröm. Viszont tényleg szárít egy kicsit, de ezt egy jó arckrémmel orvosolni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Dephiinia

2019. szeptember 26.

Illatra, állagra kellemes. Nem kell belőle sok. Biztos van olyan bőrtípus amire jó, nekem nagyon szárította a bőröm, húzódott utána. De valóban mattított. Nem tudom mennyi ideig tartana a mattító hatása mivel a húzódó érzés miatt hamar be is kellett krémeznem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid