Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz hajra.

Az intenzíven táplált, természetesen egészséges és selymes hajért. Tápláló zabtejjel és regeneráló hatású karitévajjal gazdagított összetételének köszönhetően a száraz haj visszanyeri lágyságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén, szilikon és mesterséges színezékmentes összetétel. 94%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Beba01

2015. május 7.

A megszáradt hajon is érezni a hajpakolás illatát.Remek nekem bevált:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

A megszáradt hajon is érezni a hajpakolás illatát.Remek nekem bevált:):)

Ingrido

2014. július 15.

Az illata ütős. Ez az első benyomás. Én már egy ideje használom, sokat gondolkoztam rajta, végül a nem veszem többet kategóriába került. Olyan, mintha meginná a hajam. Mikor le akarom mosni, már mintha nem lenne mit lemosni. Beépül a hajamba. Ez még jó is lehetne, viszont utána "koszolja" a hajamat, fullad tőle a hajam, és már három nap után újra hajat kell mosnom, mert ragad a hajam, a frizurám lelapul. Először azt hittem, nem mostam ki eléggé, de így nem ez volt a gond. Hosszútávon jó hatása van, de fárasztó, hogy még egyszer meg kell mosnom utána a hajam. Nekem sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

piroshajulany

2014. július 15.

Nagyon jó hajpakolás, az árához képest pedig pláne. Nekem egy év folyamatos vasalás miatt tönkrement hajamat 1-2 hónap alatt teljesen jó állapotba hozta vissza. Előtte regenerálót használtam, de az nekem legalábbis nem volt ennyire látványos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

zsanee84

2014. április 15.

nem gondoltam volna,hogy az yves-től ilyen jó termékeket lehet rendeli....positív meglepetés volt
hajam selymes lett tőle és puha,jó illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

hajam selymes lett tőle és puha,jó illata van

rekag

2013. szeptember 21.

Jó-jó ez a hajmaszk, de a regeneráló hajmaszknak a nyomába sem ér. Akinek nem annyira száraz a haja, annak tökéletes lehet, de az enyémre kevés volt a lágyító hatása. Az illata isteni, az állaga krémes, könnyen el lehet oszlatni a hajon. Nem nehezítette el, de max 1 napra lett tőle lágy. Nem pontozom le, mert ettől függetlenül kevésbé száraz hajra biztosan hatásos lehet. Kényszerből vettem meg, mert a regeneráló pont nem volt az üzeltben és ha nem használok hajmaszkot akkor iszonyú állapotba tud kerülni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.