Yves Rocher

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2020. szeptember 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Helyreállítja a bőr szerkezetét, és főleg azoknak ajánlatos, akik bőrpírral, bőrirritációval és bőrviszketéssel küzdenek. A kamillakivonat nyugtatja és maximálisan hidratálja a bőrt. Az arcápoló kamillaolajat is tartalmaz, ami bőrszerkezet javító, bőrpírcsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik és növeli a bőr ellenálló képességét a kedvezőtlen külső hatásokkal szemben. Selymes, sima állagú, rendszeres használata segíti a bőr egyensúlyának helyreállítását.

♡ Yves Rocher arckrém ♡
Ár: 2200Ft / db , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Lancia

2022. január 11.

Én is azok táborát erősítem, akik a rózsaszín sensitive krém utódját keresték ebben a krémben, és aztán jó nagyot csalódtak. A hidratálása mondjuk, hogy közepes, télre nekem kevés volt, nyárra valahogy sok, sehogy sem volt jó. Viszont az, amit nem nézek el, hogy maga a krém nem homogén; darabos, fura az állaga, mintha már a felbontás előtt megromlott volna. Eleve hátránnyal indult, mert a rózsaszín sensitive kedvencem volt, de erre a trutyi állagra nincs mentség. Csak azért kap 2 pontot, mert nem irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 11.

macooka

2021. április 3.

Az előző sensitive YR arcápolóért sem voltam teljesen oda, de ez lekörözi, sajnos nem a jó értelemben. A rémálmaimban se köszönjön vissza ennek a krémnek a darabos, túrós állaga. Nagyon csínján kell bánni vele, különben hagy egy filmréteget az arcon, ami borzalmas érzés. A szaga is nagyon furcsa. Egyedül azért nem egy csillagot kap, mert ha megtanul vele az ember bánni, akkor egészen jól hidratál. Ezt biztosan nem fogom többé újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Vanda0909

2020. december 5.

Borzalmas. Én is ahelyett vettem, amit kivontak a forgalomból.... az a legjobb, hogy a júliusban vett krémemnek romlott, sajtszerű szaga lett pár hónap után. Vettem egy új tégellyel, aminek szintén olyan szaga volt, csak enyhébben, úgyhogy kezdem azt hinni, hogy ez a krém saját szaga. Filmréteget hagy az arcon, és nem érzem, hogy eléggé hidratálna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

enikee

2020. november 27.

Sajnos a kedvenc Yves Rocher krémemet kivonták a forgalomból, az üzletben ajánlották, hogy ez a helyettesítő terméke. Közel sem olyan jó, mint az előző. Állaga darabos,a bőröm lassan szívja be, ha este felkenem, reggelre teljesen kiszárad a bőröm. Sok krémet kell kenni, hogy valami hatást érezzek. Összességében nem vagyok elégedett a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

SGabriella

2020. október 22.

Illatmentes,igazi Sensitive , igazából semmit nem látok,érzek utána.Az állaga...hát igen.Nem gazdaságos,szinte darabos.Nem kesz a kedvencem,elhasználom éjszakai kremnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

Nonnerka

2020. október 1.

Sajnos yves rocher kivonta a forgalomból a kedvenc sensitive vegetal krémemet, és ahelyett keresek utódot. Hát nem ez lesz az. Nagyon nehezen szívódik fel, fénylik tőle az arcom, elnehezíti a bőröm, és semmit nem hidratál..., mi lesz így velem.... help me!!!😱😭😰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

julia1122

2020. június 30.

Karantén idején, vakon beleválasztottam online (mert a korábbi rózsaszínt már nem lehetett rendelni). Nem csalódtam, nem okoz semmi problémát, tényleg nyugtat, nem csak szárazság, hanem acne tekintetében is. Egy csillagot levonok, mert nekem ömagában nem elég. Kombinált, felületi száraz bőrömre túl sok már nappalra (főleg így nyáron, fénylik), viszont éjjelre meg kevés: vagy nagyon sokat kell felkennem hogy megfelelően hidratáljon reggelre, vagy még valamilyen szérumot/olajat kell hozzá tennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

hdorika

2020. június 18.

A bőrömet gyorsan megnyugtatja, segít csökkenteni az irritációt, nem zsíros, könnyen beszívódik lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.