Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meszitimi, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Yves Rocher kutatói felfedezték a 100%-ban növényi eredetű nyugtató hatóanyagot, a Sigesbeckia Orientalis-t, mely természetesen asszimilálódik a bőrrel (in vitro tesztekkel igazolva). Bőre megnyugszik a Sensitive Végétal összetevőinek köszönhetően, melyek szinte gyógynövényes borogatásként hatva ápolják azt.

Több, mint 93%-ban természetes összetevőket tartalmaz. Szulfát, parfüm, színezék, alkohol és parabénmentes.

CeCeDrake

2019. szeptember 18.

Egy 30 ml-s kiszerelést próbáltam, ami az adventi naptárban volt.
Nagyon nagy nem.
1. réteget hagy, ami zavaró és igazából 2 lépcsős tisztítást kellett végeznem, amikor ezt használtam
2. az állaga érdekes
3. a tisztító hatása kifogásolható
4. piros pöttyökkel lett tele az arcom a használata után, ez külön érdekes, mivel érzékeny bőrre való termék, nyilván valami egyéni érzékenység
A kis mini kiszerelést 2-3 alkalommal sikerült elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Egy 30 ml-s kiszerelést próbáltam, ami az adventi naptárban volt.
Nagyon nagy nem.
2. az állaga érdekes
3. a tisztító hatása kifogásolható
A kis mini kiszerelést 2-3 alkalommal sikerült elhasználni.

santarenata

2019. május 17.

Hatalmas csalódás :(
Rábeszélt az eladó, pedig megfogattam, h így többet nem vásárolok. Olyan mintha vmi zsíros pasztával kenném az arcom, alig szedi le a sminket, és olajos érzetet hagy maga után. Nagyon gyorsan fogy, az ára pedig nem kedvező, ahhoz képest, hogy semmi extrát nem nyújt..sőt :( csak kötelességből használom el, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Hatalmas csalódás :(

Lilly83

2019. április 30.

Nagyon furcsa az állaga. Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy száraz bőrön kell használni. Csak kényszerűségből használom néha-néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

eszterf

2019. január 20.

Eleinte féltem tőle, mert korábban csak habzó arclemosókat használtam, így nehezen tudtam elképzelni, hogy milyen lehet.. A Sensitive Vegetal hidratáló arckrémet már használtam, hát passzoljon az arclemosó is hozzá... Az állaga eleinte furi volt, nehéz volt megszokni, de végül barátok lettünk :) Szépen tisztít és nyugtatja a bőröm, az arckrémmel szuperül együtt tud működni. Nálam újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

estrella95

2019. január 8.

Az üzletben az eladóhölgy ajánlotta, így nem néztem utána kellőképpen, ezt utólag bánom.
Pozitívum:
- a nem vízálló sminket szépen lemossa
- a száraz bőrömnek felüdülés az állaga
Negatívum:
- engem is zavar a már említett rétegecske, amit a bőrömön hagy
- nagyon gyorsan fogy (pedig nincs nagy arcom :) )

Kíváncsi leszek, hogy a pattanások és a teljes kiszáradás kialakulását mennyire fogja megakadályozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Pozitívum:
- a nem vízálló sminket szépen lemossa
- a száraz bőrömnek felüdülés az állaga
Negatívum:
- engem is zavar a már említett rétegecske, amit a bőrömön hagy
- nagyon gyorsan fogy (pedig nincs nagy arcom :) )

Kobayasi

2018. november 29.

Tegnap vettem meg, még barátkozunk egymással. Tényleg olyan, mint a patikai fürdetőkrém, de én nem bánom. El fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Lilla16

2018. november 19.

Valóban furcsa az állaga és hagy maga után valami réteget. Viszont nekem hajmosáskor épp ezért remekül bevált, nem szárad ki az arcom, mint máskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

dorcus89

2018. április 8.

Nekem érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőröm és most így télen elég száraz is, emiatt most nekem nagyon jót tett, bár lehet nyáron már sok lenne a krémessége, zsírossága. Amúgy szerintem egy nagyon jól, egyszerűen használható termék ami szépen leszedi a sminket. Viszont a nagy problémám vele, hogy rettentő gyorsan fogy. Szerintem nem használom 3 hete és már szinte elfogyott, más márkák termékeit jóval tovább használom, így árban nekem emiatt annyira nem jött be. Végszükség esetén, vagy ha hirtelen nem tudok beszerezni más lemosót, illetve utazáshoz például tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

SzSofi

2018. április 6.

Hát nem erre számítottam amikor megvettem. Olyan mint ha fürdetőkrémmel mostam volna az arcot azzal a különbséggel, hogy ez nem annyira nehéz és zsíros. Használat után nem frissességet érzek hanem olyan mint ha egy jó zsíros hidratálóval bekentem volna az arcomat. Kipróbálásra vettem, nem szeretek kidobni semmit ezért elhasználom de pff nem jött be. Végül is tisztít és ami fontos nem szárítja ki az arcom de valahogy nekem nem erre van szükségem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Elenir

2018. március 15.

Hatalmas csalódás volt. Kellemetlen olajos réteget hagy a bőrön, amitől nehezen lehet megszabadulni. Ráadásul pici pattanásaim lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).