Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a lágy krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Fényvédő faktorának köszönhetően véd az UV sugarzástól, ám ez a krém nem helyettesíti a napvédő termékeket! Használja reggel és este arcbőrén és nyakán! A szemkörnyéki részeket kerülje ki!

Ár: 2890 , Eladó: szzulejka
Állapot: Bontatlan gyári csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Lillus96

2019. június 3.

A hidratáló nyugtató arckrém mellé vettem meg nappalra, mivel ez tartalmaz fényvédőt is, azonban ég és föld a kettő! Sajnos ez egy fehér, zsíros, ragacsos krém, és az egész arcom fénylik tőle. Talán jobban kellett volna elkerülnöm vele a szemkörnyékem, de eddigi próbálkozásaim során a szememet is csípte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

timcsu166

2018. november 15.

az állagával nincs bajom, kicsit égető érzésem van,amikor felkenem, most egy kicsit szüneteltetem. bánom, hogy nem a másik fajta krémet vettem meg, ami szintén a kipirosodást enyhíti. Csábíto volt számomra a színvédő faktor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Zsuzska79

2018. augusztus 19.

Az állaga folyékonyabb, nagyon alkoholos az illata. A bőröm viszonylag nehezen szívja be. Amikor bekenem az egyébként, épp akkor nem piros bőrömet szépen kipirosodik, holott az ember azért vette, hogy ne pirosodjon. Az alkoholos illata miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Seiza

2018. július 30.

az itteni vélemények elolvasása nlkül vettem meg. mi jól megvagyunk, szépen hidratál, nem hagy maga után zsíros érzést, az orrtőnél lévő pirosságot ígéret szerint tompítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

miri84

2018. április 12.

Nagyon érzékeny a bőröm, szinte mindentől kipirosodik, még a fővárosi levegőtől is. Sajnos ez a krém sem segített semmit. Elhasználtam, mert nem szeretek semmit sem kidobni, de nem használt. Az egyetlen jó dolog benne, az az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

kviki0305

2018. április 11.

Szuper termék. Télen használtam, mert kb egy perc után csípte az arcomat a hideg, viszont ha bekentem az arcom ezzel a krémmel, akkor eltűnt az érzékenység. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

nellisz

2018. március 24.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a krémet, de sajnos nem vált be. 3 hete vettem, a nagyon zord-hideg-szeles idő után. Elsőre kicsit ragacsos volt, de egy pár perc után szépen beivódott. Viszont pár nap használat után azt vettem észre, hogy a homlokom, a szám körül illetve a nyakamon kis piros foltok jelentek meg. Csípős-száraz-viszkető érzést hagyott maga után az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

vegso

2017. május 30.

Azt hittem olyan érzésű és állagú lesz mint a tégelyes verzió, de ehelyett ragacsos, nehezen elkenhető, meg túl fényes az arcbőröm, pedig csak 20 faktoros

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

veronika87

2017. január 31.

Ma reggel használtam először. Nagyon folyékony, és az arcom egész nap nagyon fénylik tőle. Gyöngyözött is alatta a bőröm. A rosacea elleni hatását még nem tapasztaltam, de majd ez ügyben később nyilatkozok. A boltban a fényvédő nélkülit kerestem, de sajnos nem volt, ezért vettem meg ezt. Meg persze az eladó mondta, hogy ez sokkal-sokkal jobb a másiknál...
Termékmintaként kaptam a nem fényvédősből, amit 1 hónap alatt elhasználtam. És nagyon tetszett a krém állaga, de a rosaceán nem segített sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

PerfumePippi

2016. március 13.

Az YR-márkát én többek között azért szeretem, mert mostanában kezdték azt felvállalni, hogy az új termékeikbe nem raknak parabént, szilikont, és egyéb károsabb dolgot. Ezen kívül sok termékük még a havi akciók nélkül is kedvező árú. Ezt a krémet azért próbáltam ki, mert a bőröm fehér és könnyen leég, szerettem volna nyárra egy olyan magasabb fényvédő faktorú krémet, amit magammal vihetek, délután, mielőtt eljövök munkából újra fel tudom kenni (tudjátok-e, hogy az üveg csak részlegesen szűri ki az UV-sugárzást?), de jó árban van, hogy ne sajnáljam dekoltázsra és vállra/karra se kenni. Sajnos hozzá kell tennem, hogy az arcom elég rosszul tolerálja a 15-ösnél magasabb faktorú krémeket, és ez most sem volt másképp. A krém amúgy jó, de az arcomnál ennél is azt éreztem, hogy egy átlátszó ragacsos réteg rajta marad, a bőröm mintha nem lélegezne. Lehetséges, hogy én kenek túl sok fényvédőt magamra, ki tudja? Túl vékonyan nem merem kenni. Idén egy Oriflame-krémmel fogok kísérletezni,de más testrészekre ez is kiváló. Tényleg hatásos a fényvédelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rutin, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).