Yves Rocher

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ylexe, Módosítva: 2022. október 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

A fejbőr erősítő kezelés hűsítő hatással rendelkezik, és megnyugtatja a fejbőrt, amely érzékeny és gyakran irritált, ami a hajhullás okozója. Csupán egy hónap használat után a fejbőr megnyugszik, meggyógyul és a hajhullás láthatóan kevesebb. A haj visszanyeri erejét, sűrűségét, és szebb és tartósabb.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

inspiredina

2023. szeptember 9.

Sajnos végül nálam is a kukában kötött ki, pedig akartam szeretni. Pár hétig használtam, szerintem nagyon könnyű felvinni, jó az állaga is, de én nem éreztem hűsítő hatást egyáltalán (előtte egy koreai hajtonikot használtam, az tényleg hűsítő volt). Bár nem nehezítette el a hajam, de mégis úgy éreztem másnap már hajat kell mosnom. Nekem nem viszketett tőle a fejbőröm egyáltalán, viszont amint elkezdtem használni, kissé erősebben hullott a hajam, nem tudom, hogy ettől e, de pár alakalom után kis kiütés is megjelent a fejbőrömön, és ez volt az a pont, ahol inkább megváltam tőle, biztos ami biztos. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 9.

PaNel95

2023. április 8.

Páromnak vettem, de neki sem vált be. Szerencsére neki a fejbőre nem viszketett tőle, de amit ígér, abból sem érzett semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 8.

Edivonk

2023. március 25.

Ennyi penzt kidobni…alapjaraton sosem voltam oda az yves rocher termekekert,de volt egy ampulla csomag,ami ugy tunt segit a hajamon. Sokaig nem vettem belole,mert borgyogyasz altal felirt hajszeszt hasznaltam. Abbol epp piheno idot tartottam es gondoltam addig is apolnam a fejborom valamivel.az ampulla csomag durvan megdragult,ezert ugy dontottem kiprobalok valami mast. Erre esett a valasztas. Nagy hiba volt,hogy nem kerestem itt ra…ugyanazt tudom elmondani en is,elkezdett tole viszketni a fejborom es kiszaradt…ugyancsak 4x hasznaltam eddig,meg adok neki egy kis idot hatha…de eddig nem valami pozitiv a velemenyem rola.husito hatast pedig en egyaltalan nem tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 25.

ylexe

2023. február 19.

Nekem is viszket tőle a fejbőröm. Megkímélnék mindenkit az élménytől, inkább kidobom, mint hogy megpróbáljam eladni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 19.

Klau04

2022. december 10.

Nekem sajnos nem vált be. Irritált, viszkető fejbőröm kezelésére vettem, de csak tovább rontott a helyzeten, még jobban viszkettem tőle, úgyhogy félretettem. A mostani samponom rendbetette a fejbőröm, nem viszket, nem korpásodik. Gondoltam, adok ennek egy újabb esélyt most, hogy javult a fejbőröm állapota, de alig kentem fel, máris viszketni kezdett és hosszú ideig el sem múlt. Nem tudom, hogy elhasználjam-e, mert túl drága volt ahhoz, hogy kidobjam…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 10.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Betaine, Hydroxyacetophenone, Fructooligosaccharides, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.