Yves Rocher

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Zselés textúrájú bőrfelszín megújító zselé

Hidratál, hámlasztó hatásával megújítja a bőrfelszínt anélkül, hogy irritálná azt.

Használatával a mély ráncok napról napra halványodnak. A bőr simább és egynletsebb lesz, megújul és felélénkül.

Beiggi

2019. november 8.

Kellemes illata van, nagyon kevés elegendő belőle különben iszonyat zsíros hatást eredményez és nem szívódik be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Euts

2019. január 25.

Nagyon szeretem, bár nem használom hetente csak időnként, de másnap reggelre kisimul tőle az arcom. Igaz még nincsenek mély ráncaim, és ezt idősebb korosztálynak ajánlják, de így nekem nagyon bevált. Valóban nem szívódik be teljesen, és engem is zavar a kicsit ragacsos érzet, mintha néha ha szárazabb valahol a bőröm kicsit csípne is, de elalvás után reggelre beváltja a remélt hatást. Újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

timealionko

2018. november 20.

Kísérletezni mindenképp szükséges a felviheto mennyiség tekintetében! Ha gazdagon visszük fel, nem túl komfortos érzetet nyújt, viszont pici mennyiség esetén hamar beszivodik, zsíros érzet nélkül. Úgy gondolom a felviheto mennyiség a bőr minőségétől függ, tehát ne csuggedj ha rögtön nem a várt eredményt produkálja, kezdj először pici mennyiséggel és oszlassd el, pár pillanat alatt felszívódik ha nem tuloztad el az adagot. Reggelre, finom üde bőrt eredményez, valóban nagyon jól hidratalt lesz tőle. Rögtön ne várj csodát! Nekem bevált, bár a hamlaszto hatás elmarad...emiatt 4*, de összességében szépít és feltölt. Téli/őszi száraz, hideg napokra ajánlom. A dehidratalt bőr köztudottan hamarabb rancosodik, illetve a túl száraz területeken pattanások kialakulása sem ritka. Az apró hajszál vékony mimikai ráncokat is szépen kezeli, simitja. Együtt használom az anti age global szemkörnyékápolóval, erős páros :-)! 30 felett szerintem kötelező!! Próbáljátok ki bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Adora

2017. június 5.

Hetente kétszer használom, és így rendszeres használat mellett tényleg van hatása. Valóban nem szívódik be egészen, de én éjszakára kenem föl, reggel lemosom a maradékot. Puha, simább, egyenletesebb utána a bőröm. Hámlasztónak nagyon enyhe, de szépen fokozatosan a régebbi pattanások után maradt foltokat is elhalványította. (Mondjuk érdekes, hogy magyarul nincs is ráírva, hogy hámlasztó lenne, csak az idegen nyelvű leírásokban szerepel.)
Nekem összességében bevált, de a formulája nem a legkellemesebb (főleg így nyáron), a másik gyenge pontja meg az egész termékcsaládra jellemző túladagolt illatanyag. (Kedvelem az illatát, de simán ki is lehetne hagyni, vagy sokkal enyhébb is bőven elég lenne...) Újravenni biztos nem fogom, de valószínűleg elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Rendoca

2017. március 13.

Sajnos ez a szérum nem tartozott a kedvenceim közé. Nem szívódott be, picit irritálta a bőröm, nem szerettem ha rajtam van.
Kifejezetten zavaró, ragacsos érzetet hagyott maga után. A hámlasztó hatását nem tapasztaltam.
Összességében nagyon szeretem az YR szérumokat, de sajnos ez a termék nem váltotta be a hozzáfűzött reményeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Vizililiom

2017. február 12.

Egy kis mintát kaptam belőle, így nem tudok róla sokat elmondani. Az állaga számomra nem zselés, legalábbis én úgy vagyok vele, hogy ha valami zselés, az hűsít, frissít, könnyen beszívódik. Ez szerintem egy elég nehéz állagú "zselé", ami ragacsos és nehezen szívódik be. Ennél többet nem tudtam megtapasztalni az egy alkalomra elég minta alapján.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract