Yves Rocher

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Olajos zselé textúrája biztosítja a táplálást, és a bőrfelszín finom hámlasztását anélkül, hogy irritálná azt, ezzel elérve a bőr megújulását. Még a mélyebb ráncok is enyhülnek. A bőr textúrája finomodik, tündököl ébredés után. A sejtek közötti kohézió javulása elősegíti a bőr megújulását.

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmazó formula.
  • Ásványi olaj- és szilikonmentes.
  • Vegán termék.

tamara428

2019. szeptember 30.

A radírozás kiváltására vásároltam még januárban, mert a rosaceás bőrömnek határozottan rossz a dörzsölés. Azért választottam ezt, mert nincs benne denat.szesz, szilikonmentes, akciós volt és ez még kellett az ingyenes szállításhoz a webáruházas rendelésnél. Kíméletesen hámlasztja a bőrömet, másnap lemosás után mindig friss és ragyogó lesz az arcom. A mitesszereimet is tisztítja, bár teljesen nem tünteti el őket.

Egy pumpálásnyit el tudok oszlatni az arcomon, a kettő már sok nekem, olyankor reggel is nagyon olajos a bőröm. Igazából ezt az olajos mivoltát én nem nagyon kedvelem, de csak mert enyhén zsíros arcbőröm van. Száraz bőrűeknek viszont nagyon jó ez az olajos textúra (két száraz bőrű barátnőmnek kölcsönadtam kipróbálni, oda- meg visszavoltak érte:)) Simán vízzel nekem nem is jön le teljesen, pedig mintha azt írták volna, hogy csak vízzel kell leöblíteni... szóval tonikkal meg vattával még át szoktam törölni az arcom mosakodás után (no persze utána a fényvédő kihagyhatatlan). Gazdaságos a kiszerelés, mert kevés is elég belőle.
Mindent összevetve elégedett vagyok vele és a hatásával, megérdemli az öt csillagot, és csak azért nem rendelem újra (ha elfogy egyáltalán, még több, mint a fele megvan) mert a Paula Choice féle hámlasztót szeretném kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

FarkasManka

2019. április 8.

Egy hete vettem , nagyon csúnya volt az arcom egy hormonkezeléstől. (már befejeződött) Aknék hámlás , vízhiány minden előjött. Radírozni nem mertem mert anélkül is volt elég bajom , így erre a hámlasztóra esett a választás.Kicsit féltem mert azért elég drága, de szerencsére nem csalódtam. (Yves Rocherben még soha) . Jól megtisztított arcra kenem fel éjszakára és reggelre a törlésnél láthatóan végzi a dolgát. Kicsit fura a textúrája de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract