Yves Rocher

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: póniló, az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden ránctípust megcéloz és feszesíti az arcbőrt. 4 féle új szabadalom.

A Cosmétique Végátal© kutatói a Jeges Kristályvirágot választották mivel kivételes életerejéről ismert és újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A homoktövis-kivonat javítja a bőr rugalmasságát és feszességét. Az arc kontúrja és a nyak feszesebbé válik. Folyékony textúrája hidratálja és gyengéden bevonja bőrét.

Jeges Kristályvirágot és több mint 88%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Az üvegflakon újrahasznosítható, a csomagolás fenntartható erdőgazdaságból származik. Ásványi olaj, színezék és parabénmentes.

Ár: 3500 + posta , Eladó: riatai
Állapot: új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron, banki átutalás után postán maradóval, esetleg foxposttal.
hgdsk

2019. június 19.

Melegebb napokon kombinált bőrömre elég volt arckrém helyett is, hamar beszívódik, jól hidratál, Elhasználtam, de változást nem vettem észre a bőrképemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Aniko19870805

2019. április 15.

Próbáltam, szerettem, jó volt a rutinomba beillesztve, azonban semmi extra. És nagyon erős illatanyagot tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

lukacskata

2019. március 16.

Nappali krém alá használom csak, az éjszakai alá nem.
Mivel többféle YR ránctalanítót használok, azt nem tudom önmagában ennek a krémnek (szérumnak...) milyen a ránctalanító hatása ...?
viszont az biztos hogy az Yves Rocher Elixir fényvédő pajzs alá tökéletes!!! többen is írták a fényvédő pajzs-nál, hogy nem tudják más krémmel/ alappal használni ... csajok, ezzel a szérummal csodás!
mivel én tavasztól - őszig használom nappalra a fényvédő pajzsot , így mindenképpen ezt is 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Nappali krém alá használom csak, az éjszakai alá nem.

pottpanni

2019. január 9.

Nagyon könnyű textúra, jól beszívódik, nagyon jó sminkalap, önmagában nekem kevés, kell mellé plusz hídratáló. Jó kis termék, de csodát nem tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Krisztimaci

2018. október 26.

Ez százszor jobb, mint a krém változatai. Igaz ez sem lett szerelem, többet biztosan nem veszek,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 26.

szokenelly

2018. május 28.

30+ra ezt ajánlották a boltban. Nagyon lágy, könnyen felvihető, hamar beszívódik, de nálam a hatás elmaradt. Hidratálta ugyan a bőröm, de ezt annak tudom, be, hogy előtte semmit sem használtam.. viszont csak ideig óráig hidratál, este reggel használom folyamatosan, most már második hónapja, de ha elfelejtem egy-egy nap, ugyanolyan a bőröm, mint előtte. szóval nem veszem meg újra. Tartósabb eredményt remélek egy arckrémtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Viragocska11

2018. január 29.

Keveset tud, egy honap utan semmi pozitivumot nem tudok elmondani. Biztosan nem veszem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Vilhelm789

Korcsoport: >54
2017. november 10.

Nagyon kellemes, lágy szérum, csak nekem sajnos allergiás kiütéseket okoz, nem tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

Bog

2017. április 18.

Az éjszakai krémjével együtt vettem meg, és teljesen el vagyok keseredve, hogy ennyi pénzt kidobtam az ablakon! Még azt sem tudom mondani, hogy a semmire, mert nem hogy semmit nem ért, még rosszabb lett a bőröm tőle! A benne lévő sok glicerin olyan szinten kiszárította a bőröm mélyebb rétegeit, hogy azt elmondani nem tudom! Azért kap csak két csillagot, mert az éjszakai krémje még rosszabb!
Soha többé Yves rocher!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Soha többé Yves rocher!

NovakneViki

2017. március 7.

Egy vásárlás során kaptam, kis tasakos mintát. Első használat során nagyon látványos volt a bőrömre kifejtett hatása, így beruháztam a teljes üvegre, azóta viszont csak szinten tartja az első használat során kialakult állapotot.
A pumpás adagolója meg az újratölthető üvege nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

A pumpás adagolója meg az újratölthető üvege nagyon tetszik.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract