Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fanni95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. január 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Növényi eredetű pigmentekben gazdag textúrája feketébb a feketénél is, minden egyes szempillát tökéletesen befed az extra fekete, és az XXL dúsítás érdekében. Keféje ideálisan alkalmazkodik a szempillák tövéhez, nem csomósodik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Agotaa

2021. június 17.

Sok szempillaspirált próbáltam, de mindig visszatérek ehhez. Alapból hosszú szempilláim vannak, de ez még nagyobbat, dúsabbat varázsol nekem. Nagyon jó kis spirál! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Saku28

2021. május 11.

Ajándékba kaptam még régen vásárlás mellé. Korrekt spirál, de messze van attól, amennyit kérnek érte. Feketébbnek feketébb lett, nagyon sok mást nem tapasztaltam. Nem vettem észre hogy az átlag festékrétegnél dúsabb lenne. Nem pereg, viszont nekem legalább 2-3 réteg kellett belőle. Kedvezményesen elgondolkodnék rajta, de van jobb drogériás spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Buklika

2021. április 20.

Tartós, nem pereg, nem maszatolódik, az én zsíros szemkörnyékemen jól vizsgázott. Annyi negatívuma van, hogy amikor a pillatövekhez illesztem a szétválasztáshoz, a sörték "túlmennek", és a szemhéjjamat is összekeni feketével. Most, hogy már a végét járja, a spirálfejen nem egyenletes a festék, így nehezebb egy picit felapplikáni. A PAO-ja 6 hónap, átlag het 2x-es használat mellett nálam 4 hónapig működött. Én a szilikon keféket jobban csípem, ezért nem valószínű, hogy újraveszem, de amúgy szerintem ez egy nagyon jó spirál. Nem csodaszer, hisz egy spiráltól ne várjunk csodát, de abszolút megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Eszti8908

2021. április 14.

Nekem nagyon nagy kedvencem, gyönyörűen dúsít és hosszít, nekem nem is pereg le a nap végére, viszont egyszerű micellás vízzel szerencsére könnyen lemosható, nem kell gyötörni a szempillákat. Szóval szerelem, évek óta használom, és használnám továbbra is, ha nem vonnák ki a forgalomból 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

B.Csilla96

2021. április 6.

Nagyon szép fekete a színe, gyönyörű ívelt és dús pillákat csinál, nagyon imádtam... az első pár óráig, mert sajnos utána lepotyogott. Vásárlások során párszor kaptam ajándékba, mindig elfogyott, viszont magamtól nem venném meg az előbb említett probléma miatt. Még ami pozitív, hogy erős maradt a szempillám a használatakor is, nem roncsolta, nem hullott vagy vékonyodott el. A kefe része is nagyon tetszett, szépen lehet vele festeni. Tökéletes lenne, ha tartós lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Doryca007

2021. április 1.

Nem rossz, nem rossz, de a nap vegere lepergett egy resze a szemem ala, es a hossz igy megrovidult. Tobb retegben kell kenegetni, dusit, hosszabbit. Mivel nem tartos, es kicsit pepecselni kell vele, nem veszem ujra. A 40%os kuponnal egyszer megerte ra beruhazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

ettajames

2021. március 30.

Ilcsis kozmetikus ajánlotta. Előtte mindig csak vízálló szemspirálokat használtam, mert csak azokat éreztem elég stabilnak, de idővel teljesen elvékonyították a szempilláimat. Sokat kísérleteztem, és ez az egyetlen ami nem olvad le rólam nyáron -ami nálam nagyon nagy szó!-, könnyű textúrájú, nem nehezíti el a pillákat, szépen formáz és még ápol is, könnyű lemosni. (És nincs "kőolaj szaga" , mint a legtöbbnek, inkább semleges. )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

Tirana

2021. március 18.

Abszolút kedvenc! Évek óta használom, szép hosszú, dús és ívelt pillákat varázsol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

csengenagy1

2021. január 21.

Szép, dús szempillákat lehet elérni vele, és klubtagként mindig olcsóbban jutok hozzá, van hogy ajándékba kapok egyet. Valamint a márkánál a vásárlások mellé rengeteg ajándékot lehet kapni, és több jó termékük is van. Azonban, valószínűleg a növényi összetevők miatt nekem a nap végére enyhén irritálja a szemem, de anyukám is használja, neki nem volt rá panasza évek óta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Nekem sajnos ő nem vált be annyira. Nagyon sok rétegben szép hosszú pillákat csinál, viszont nekem nem fér bele a reggeli rohanásba, hogy ennyit foglalkozzak csak a pilláimmal. Ha valakinek van erre ideje az szerintem szeretni fogja, mert durván hosszít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.