Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fanni95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. december 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Növényi eredetű pigmentekben gazdag textúrája feketébb a feketénél is, minden egyes szempillát tökéletesen befed az extra fekete, és az XXL dúsítás érdekében. Keféje ideálisan alkalmazkodik a szempillák tövéhez, nem csomósodik.

Yves Rocher Sexypulp Volume Extrém Kék Szempillaspirál
Ár: 990 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

noemii

2022. február 4.

Évek óta ezt veszem újra. Nem pereg, nem kenődik a nap folyamán. Sminklemosásnál nagyon könnyen lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

renifiesta

2021. november 20.

Szerencsére egész olcsón jutottam hozzá ,mert nem igazán jött be .A kefével még elboldogulok, viszont se nem dúsít se fekete színhatást nem ad
Az itteni vélemények alapján reméltem, hogy jó lesz ,de nekem sok más spirál jobban bejön és sokkal használhatóbn.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Voros

2021. november 14.

Kedvezményes áron teljesen megéri. Kedvenc szempillaspirálom. Nem kenődik el, nem potyog le, az egész napot bírja. Olajos lemosó gyönyörűen leszedi. Viszont a festék kb 3-4 hónap után kezd beszáradni. És rengeteg termék megmarad, mert én csak heti 1-2x használom. Gyárthatnának kisebb "utazós" kiszerelést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 14.

Pingpongasztal

2021. szeptember 19.

Eddigi legjobb szempillaspirálom. Gyorsan megszárad és nem kenődik. Szerencsésnek mondhatom magam, hiszen hosszú és dús szempillám van, de ez mégjobban dob rajta. Az ára borsos, de nekem megéri, főleg ha összegyűlnek a pontjaim és kedvezményesen vehetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

zdoreebaba

2021. július 29.

Csípem ezt a szempillaspirált, mert nem csípi a szememet! 😁 Szuper pigmentált, gyorsan szárad, nem maszatolódik és nem pörög. Egyszerre hosszabbít és dúsít. Hétköznapokra tökéletesen megfelel. Szeretem, főleg azért, mert ezt is ajándéknak fogtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Agotaa

2021. június 17.

Sok szempillaspirált próbáltam, de mindig visszatérek ehhez. Alapból hosszú szempilláim vannak, de ez még nagyobbat, dúsabbat varázsol nekem. Nagyon jó kis spirál! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Saku28

2021. május 11.

Ajándékba kaptam még régen vásárlás mellé. Korrekt spirál, de messze van attól, amennyit kérnek érte. Feketébbnek feketébb lett, nagyon sok mást nem tapasztaltam. Nem vettem észre hogy az átlag festékrétegnél dúsabb lenne. Nem pereg, viszont nekem legalább 2-3 réteg kellett belőle. Kedvezményesen elgondolkodnék rajta, de van jobb drogériás spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Buklika

2021. április 20.

Tartós, nem pereg, nem maszatolódik, az én zsíros szemkörnyékemen jól vizsgázott. Annyi negatívuma van, hogy amikor a pillatövekhez illesztem a szétválasztáshoz, a sörték "túlmennek", és a szemhéjjamat is összekeni feketével. Most, hogy már a végét járja, a spirálfejen nem egyenletes a festék, így nehezebb egy picit felapplikáni. A PAO-ja 6 hónap, átlag het 2x-es használat mellett nálam 4 hónapig működött. Én a szilikon keféket jobban csípem, ezért nem valószínű, hogy újraveszem, de amúgy szerintem ez egy nagyon jó spirál. Nem csodaszer, hisz egy spiráltól ne várjunk csodát, de abszolút megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Eszti8908

2021. április 14.

Nekem nagyon nagy kedvencem, gyönyörűen dúsít és hosszít, nekem nem is pereg le a nap végére, viszont egyszerű micellás vízzel szerencsére könnyen lemosható, nem kell gyötörni a szempillákat. Szóval szerelem, évek óta használom, és használnám továbbra is, ha nem vonnák ki a forgalomból 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

B.Csilla96

2021. április 6.

Nagyon szép fekete a színe, gyönyörű ívelt és dús pillákat csinál, nagyon imádtam... az első pár óráig, mert sajnos utána lepotyogott. Vásárlások során párszor kaptam ajándékba, mindig elfogyott, viszont magamtól nem venném meg az előbb említett probléma miatt. Még ami pozitív, hogy erős maradt a szempillám a használatakor is, nem roncsolta, nem hullott vagy vékonyodott el. A kefe része is nagyon tetszett, szépen lehet vele festeni. Tökéletes lenne, ha tartós lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.