Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vik89, az összetevőket feltöltötte: doreeberry, Módosítva: 2016. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Kardvirág

2014. március 22.

A parfümöt nagyon szeretem, azért vettem meg a tusfürdőt, de csalódás volt, mert elég halovány az illata, nem elég intenzív nekem. Elhasználtam a 400 ml-es kiszerelést, de hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert egyszerre 5-6 tusfürdőm van és épp azt használom amelyikhez kedvem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

senskin

2014. február 2.

Nem rossz, bár a teljes kiszerelést nem vettem meg. Csak az 50 ml próbáltam. Édeskés gyümölcsös illat. Összességében a gyümölcsösök között, ezt venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Doriis

2013. augusztus 1.

Finom az illata, habár elég mű. Az állaga tökéletes, jól habzik, nekem az adagolásával sincsen problémám, abszolút bejön ez a "tejes üveg" design. A bőrömet nem hidratálja különösebben, de nem is szárítja. Tehát a száraz bőröm pontosan ugyanolyan marad zuhanyzás után, mint amilyen előtte volt. Ami nagy pozitívum, hogy az illatát elég sokáig érzem és szerintem az ára is abszolút rendben van, mivel 990 Ft-ért 400 ml-t kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

bridgeta28

2013. július 10.

Ma jutottam hozzá, valami mennyeien krémes, finom. Az illata tartós, szerintem újra fogom venni!:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

moncsi29

2013. június 28.

Végre nekem is sikerült beszereznem.
A parfüm változata nem tetszik,de ez nagyon jó.
Fincsi,igazi gyümölcs illat,és nem szárít.
Én aránylag sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

Végre nekem is sikerült beszereznem.
A parfüm változata nem tetszik,de ez nagyon jó.
Fincsi,igazi gyümölcs illat,és nem szárít.
Én aránylag sokáig érzem magamon.

Ágibaba1982

2013. június 15.

Megvettem a múlt héten a mini változatát, aztán ma a nagyot is! Nekem nagyon bejön az illata, bár nem tartós, kb 30perc után már nem érzem a bőrömön...:((De, amíg használom....hmmmm,addig csoda, meg akarnám enni vagy inni:)Eddig a minit csak tusfürdőnek használtam, de most,hogy megvan a nagy habfürdőnek is megnézzük! Remélem habzik és piros gyümis habos álomban relaxálhatok!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

doreeberry

2013. június 11.

Ez az első Yves Rocher termékem, de rögtön regisztráltam is törzsvásárlónak, amint beleszagoltam. Isteni bogyós illata van! Jól habzik, nem kell belőle túl sok. A -1 csillag amiatt, mert ez a fincsi gyümölcsillat csak a fürdés/zuhanyzás közben érezhető, és utána már nem sok nyoma marad, továbbá a tubus miatt, hogy semmi szűkítés nincs rajta, csak ömlik, ahogy kedve szottyan, így nehéz normálisan adagolni. (Vagy van másfajta tubusban is és csak én voltam vaksi?)
Mondanám, hogy kár hogy limitált, de nem sajnálom, mert rengeteg van benne, és ahhoz képest nem is kerül sokba, továbbá ha elfogy, lesz alkalmam más illatokat is kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Lilás piros.