Yves Rocher

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elkofen, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Ez a parfümös testápoló tökéletes kiegészítője a So Elixir Bois Sensuel Eau de Parfumnek.

Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó mandula olaj és búzavirágvíz. Több, mint 97 %-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Parabénmentes termék.

ChinchillaLover

2019. szeptember 2.

Nagyon kellemes, finom, gyöngéd, nőies illat.
Gyorsan beszívódik, nem ragacsos. A parfümjét is be fogom szerezni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Nagyon kellemes, finom, gyöngéd, nőies illat.
Gyorsan beszívódik, nem ragacsos. A parfümjét is be fogom szerezni. :)

csaktimi

2019. július 1.

Nagyon kellemes meleg illat, nem valami nagy különlegesség de estére, olyan ágybabújós illatnak jó, a férfinak is tetszik..;) hidratál és sokáig érződik. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Noncs

2017. október 16.

Egész jól hidratáló testápoló, brutál tartós illattal. :) A tusfürdőjével együtt használom és nagyon sokáig érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

carmenjade

2017. április 1.

Kellemesen hidratál, jó illata van, nekem bejött. Amikor nem használok parfümöt szeretem ezeket az erősebb illatú testápolóka, ez teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Elkofen

2017. március 23.

Az Yves Rocher pontgyüjtő akciójában ezt vásároltam meg 1100 Ft-ért és nem bántam meg. Teljes áron azért nagyon drága lenne. A Hidratáló, bőrtápláló hatása egész jó és gyorsan beszívódik, bár kissé híg állagú. Tartós, erős illata van, ami nagyjából megegyezik a parfümjének az illatával.
Elég jók összetevői is és ha olcsóbb lenne gyakran vásárolnám.
Szerintem főként téli illat a hűvösebb időkre, mint a parfümje. Imádtam esténként, fürdés után ezzel kenegetni magam. Kellemes, csábító, melengető illat. Sajnáltam, amikor elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 23.

Elég jók összetevői is és ha olcsóbb lenne gyakran vásárolnám.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak