Yves Rocher

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 22.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Rizskivonatban gazdag ultra pigmentált szemhéjpúder

Lágy, púderes textúrája igény szerint alakítható fedést tesz lehetővé, és hosszantartó hatást biztosít.

3 különböző hatásban érhető el: matt, gyöngyházas és csillogó

Ár: 1000 Ft , Eladó: Dhewilgirl
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel XI. kerület, Boráros; előreutalás után postán/Foxposttal küldöm
Yves Rocher duo Szemhéjpúder
Ár: 800 , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
floralbird

2019. november 1.

Rose Scintillant árnyalat van, mert hétköznapokra szeretek ilyen semleges, de fényes színt használni. Valóban igaz, hogy tunkolni kell az ecsetet, hogy valamit felvegyen, és alapozni kell alá rendesen, mert amúgy porozna (az első alkalommal nem alapoztam eléggé, és piros lett tőle a szemem...). A színe viszont mégis megnyert, szóval szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Az adventi naptárban volt 2 is, korábban még nem próbáltam a márka szemhéjpúdereit. Nem vagyok nagyon monos, a palettákat jobban kedvelem. Egy jól kihasználható bézs színt kaptam és egy sötét csillámosat. Picit porzik, de nem veszélyes. Tartósságát egy jó alap vállalhatóvá teszi, kicsit megkopik a nap végére azért.
A sötét pigmentáltságával nem vagyok elégedett, igen potyog, amikor rétegzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

A sötét pigmentáltságával nem vagyok elégedett, igen potyog, amikor rétegzem.

darbarad

2019. április 8.

Nem vagyok szémhéjpúderes, de addig nézegettem a sok szép színt, míg végül hazajött velem a csillogó hatású Mordoré Scintillant, használtam párszor, de valahogy nem volt az igazi, amit betudtam annak, hogy talán nekem túl sötét a hétköznapokon. Újrapróbálkoztam, másodszorra a gyöngyházas Bale Rose Nacré árnyalatra esett a választás, ami nagy szerelem volt, nem csak a szemhéjamra kentem, hanem még highlighternek is felkentem néha. Bár már nem használom annyit, de egyszer már újra kellett vennem, mert egy időben tényleg nagyon rákattantam. Aztán láttam egy szemhangsúlyos sminket, csodás lila színű szemhéjjal, gondoltam a barna hajamhoz/szememhez biztosan menne, próbáljuk ki. Így megvettem a szintén gyöngyház hatású Rose Dahlia Nacré lilás árnyalatot, a tesztere jól viselkedett, és a szín is arany középút volt sok és kevés között. Otthon viszont szinte használhatatlan volt, mintha semmi pigmentáltásága nem lenne, csalódás. Pár próbálkozásom még volt vele, aztán elengedtem a dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Makk Zsuzsó

2019. március 2.

Annyira megörültem, mikor megláttam azt a rég vágyott selyemfényű, hideg taupe árnyalatot (Terre Fumée Nacrée), amit sehol nem találtam eddig. 40%-os képeslap-kedvezménnyel meg is vettem, boldogan rohantam haza, hogy kipróbáljam. Hááát... Először is: az ecset alig tudott felvenni belőle valamit, annyira kemény és gyengén pigmentált. Valósággal tunkolni kell bele az ecsetet, erőteljesen, hogy befogja. Másodszor: Szemhéjalapra kenve valamennyire látszik, de rekordhamar (2 óra) alatt elillan, és a redőkben marad meg csak csíkokat képezve. Akciós 1200 Ft-ot sem ér meg, az tuti.
Keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Keresem tovább az igazit.

KovacsDora

2018. október 13.

Szép színei vannak, de sajnos nem tartós, egy-két óra múlva már nem látszik, hogy felkentem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

glau17

2018. július 4.

Bronze árnyalatban használom, nagyon szép, tartós, csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Bronze árnyalatban használom, nagyon szép, tartós, csillogó.

anee888

2018. május 24.

Jól pigmentált, könnyen felvihető, nem porzik.kellemes a viselete.
Szép színek. Nem irritál.
Baie Rose Nacre-t használom jelenleg,ami gyöngyházas,de mindenképpen szeretnék másik színt is kipróbálni a matt szériából is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Jól pigmentált, könnyen felvihető, nem porzik.kellemes a viselete.
Szép színek. Nem irritál.

Pocok96

2018. március 4.

Jól pigmentáltak, könnyen kezelhetők, tartósak is. Szeretem őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Jól pigmentáltak, könnyen kezelhetők, tartósak is. Szeretem őket!

Asianlover

2018. február 23.

14, 64 és 77-es árnyalotakban használom, a 14-es nekem nem eléggé pigmentált. A Makeup Factory és a Kiko is sokkal jobb minőségű szemhéjpúdert gyárt szerintem. Akciósan egyszer megvettem, nem mondom, hogy bánom, de újra sem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

csikosmatyas

2017. december 22.

51. Rose Camélia Nacré árnyalatban van meg. Szép tiszta lágy szín. Jól használható és hosszan tart, viszont könnyű lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Inositol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.