Yves Rocher

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Buklika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. december 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

"Tisztító hajápoló maszk zsíros hajtövekre, mely megtisztítja a fejbőrt a felesleges faggyútól, mely a zsíros hatású hajért felelős. Használatával a haj bizonyítottan hosszabb idő elteltével kezd el újra zsírosodni. Az egészséges haj az egészséges fejbőrrel kezdődik. Ezért Agávé kivonattal (fruktánnal) tökéletesítettük hajápoló termékeink összetételét, mely innovatív aktív növényi hatóanyagának hála a fejbőr vérkeringése megduplázódik."

• több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • újrahasznosítható tubus, mely maga is újrahasznosított műanyagból készült
  • biogazdálkodásból származó agávéval
  • könnyen lebomló, szilikonmentes formulával rendelkezik, mely nem nehezíti el a hajat.

yokkoa

2021. február 19.

Én sok használat után vagyok már, a fél flakon oda, így jöttem véleményezni. Csak rövidtávú hatása van eddig, tehát alapvetően nem csökkenti a zsírosodást:

Pros:
+ egy nappal kitolja a hajmosást
+ nem rossz az állaga, sűrűbbre számítottam
+ nem drága, sokáig elég

Cons:
- nagyon vacakolós a lemosása, sok vizet el kell vele pocsékolni
- a felvitel sem egyszerű: nekem vékony szálú hajam van, de így is elég trükkös mindenhol a fejbőrig juttatni (tangle teezerrel átkefélem). Azt hiszem, a vastag szálú, sűrű hajúaknak ez még vesződségesebb lehet.

Az elején azt hittem, hogy gyorsan fog fogyni, mert egyszerre sok kell belőle, de szerencsére nem vészes. Amikor van kedvem vesződni vele, olyankor nem bánom meg, mert egy teljes nappal kitolja a hajmosást, nálam ez hatalmas szó. Viszont, ha ez kifogy úgy döntöttem, hogy bioboltból sima kaolin port fogok beszerezni, és kipróbálom inkább azt. Hátha az nem ilyen bajlódós. Addig 4*. Ha nem jobb az a megoldás, jövök visszaadni az ötödiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Pros:
+ egy nappal kitolja a hajmosást
+ nem rossz az állaga, sűrűbbre számítottam
+ nem drága, sokáig elég

Cons:
- nagyon vacakolós a lemosása, sok vizet el kell vele pocsékolni

dunaimano

2021. február 7.

Nem vált be, semmilyen hatást nem éreztem. Hajmosás során még sampon előtt tettem fel, kb. 5 percig rajtahagytam. A hajam ugyanannyi idő alatt, ugyanolyan mértékben zsírosodik. Vagy valami mást kellett volna észrevennem? Szerencsére kellemetlenséget sem okozott, csak ezért nem 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

bernadettu

2020. augusztus 3.

Bevezető áron sikerült megvennem, de nekem egyáltalán nem vált be, úgy érzem elnehezítette a hajam illetve a zsírosodást sem fékezte meg.
A márka fejbőrradírja sem vált be nekem, de legalább annak meg volt az az előnye, hogy kevesebb sampon fogyott, ennél meg pont az hogy több.
Valószínűleg ki fogom dobni, semmit sem csinál abból, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Valószínűleg ki fogom dobni, semmit sem csinál abból, amit ígér.

kisszandi

2020. július 16.

UPDATE - mindössze 3. alkalmat követően továbbra is abszolút pozitav a véleményem. Alpvetően heti 2x mostam hajat. Azonban úgy tűnik, hogy ennek köszönhetően a heti 1 alkalom is elegendő lesz. Ugyanis úgysem zsírosodott be a hajtövem hogy már 2 edzésen túl vagyok (olyankor nagyon leszoktam izzadni és akkor sokal gyorsabban zsírosodik a hajam). Szóval megéri az árát és hasznos. Csak ajánlani tudom és ha elfogy valószínűleg újraveszem majd.

Akciósan jutottam hozzá, miért ne alapon. Nem vártam semmi extrát, mert nálam az ilyen kencék nem szoktak működni vagy nem szereti a hajam (rosszabb lesz mint előtte az állapota). Szóval szó mi szó elég szkeptikusan álltam dologhoz. Szerencsére heti 2 alkalommal elegendő hajat mosnom, de általában a problémát a hajtő zsírosodása szokta okozni. Amikor először kinyomtam, mindenre számítottam csak nem erre a fura agyagos kinézetű kenőcs állagú akármire... Kivártam az 5 percet, kellő mosási időt követően tökéletesen eltávolítható és utána könnyedén kimosható a haj. Szárítás sem okozott problémát. Általában ha nem estéről reggelre mosom ki a hajam, hanem napközben akkor már másnap lapos és zsíros érzete van a hajamnak. Azonban ezt kipróbálva, pont egy ilyen említett alkalmon során meglepődve tapasztaltam hogy a hajam nem lapos és nem kezdett el zsírosodni. A hajam még mindig könnyed. Szóval hatalmas meglepetés volt már az első használat után. Csak ajánlani tudom és ha hosszútávon is kitart a hatása akkor biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

PaNel95

2020. március 16.

Nálam semmi extra cucc.
Kb. 5 percig hagyom rajta a hajamon. Kimosni nekem kicsit nehéz. Plusz 1 soron kell átsamponozni a hajamat, mert a sampon első rétegben alig akar habzani. De amint kijött a hajamból, utána normálisan habzik a sampon.
Viszont ugyanúgy 2 napot bír ki a hajam, mielőtt elkezdene nagyon zsírosodni.
Nálam nem tol ki egy napot sem.
Szárítás után sem érzem tisztábbnak a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Nálam semmi extra cucc.
Viszont ugyanúgy 2 napot bír ki a hajam, mielőtt elkezdene nagyon zsírosodni.
Nálam nem tol ki egy napot sem.
Szárítás után sem érzem tisztábbnak a hajamat.

vszidonia

2020. január 26.

Még csak néhány alkalommal hasznátuk de azt kell mondjam meglepően jó kis cucc. Tinédzser lányom haja három nap után hajmosásért kiált, a töve tocsog, a vége jól néz ki, de nyilván nem szeret így mutatkozni. Csütörtökön mosott hajat, és most vasárnap van. Nem akart hajat mosni. És nem is kell még. Én is kipróbáltam, és nekem is hasonló a tapasztalatom. A használata sem ördögi, kissé agyagos kinézete van, bemasszírozzuk a fejbőrbe, néhány perc után öblítés, samponozás. Ennyi. Egyenlőre megy az öt pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Panthenol