Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. április 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

evelin25

2015. április 12.

Én is féláron jutottam hozzá, használtam napi 2X de sajnos nekem semmilyen javulás nem látszik. Szerettem, hogy könnyen beszívódik de nem fogom újravenni. Ennél olcsóbb termékek hatásosabbak voltak korábban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 12.

vfejes

2015. február 15.

Magában használtam és én is egy 50%-os akció keretében jutottam hozzá. Kedveltem a terméket, de hidratálónak nem túl sok. Amikor használtam, minden nap bicikliztem, tehát valószínű, hogy a pompás alakom annak is köszönhető volt, nem csak a kencének. Tény viszont, hogy 35 évesen alig ismertem magamra és bármit felvehettem tavaly nyáron. Használtam még az ősszel, télen is, hát sokat nem panaszkodom. Ezen az áron szuper volt, teljes áron azért nem venném újra: de mivel mindig van náluk akció, majd kivárom. Az illatára azért nem cuppantam rá, de hál istennek nem nagyon nyomja el sem a testápoló, sem a parfüm illatát, szóval kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Guttmann Natasa

2013. április 25.

A bevezető akció keretében juthattam hozzá kedvező áron, és a termékcsalád testradírjával is megajándékoztak, egyszóval szerintem érdemes felkeresni ez ügyben a márkaboltot, még mielőtt elfogynak a készletek. A terméket egy elegáns, kézbesimuló, fekete adagolóval lehet használni, aminek a pumpája csavarásra bezárul. A krém maga géles, mármár olajos textúrájú és ennek a tulajdonságának köszönhetően szépen siklik a bőrön, ami ragadás nélkül, villámgyorsan magába szívja azt. Feszes(ebb) felületet, bársonyos tapintást és zöld növényes-kávés illatot hagy maga után, ami egész sokáig érezhető, élvezhető. Testtekercselések között használva meghosszabbítja a kezelések közti állapotot, önmagában még nem próbáltam, de biztosan működik úgy is. Elhatároztam viszont, hogy mostantól radikálisan változtatok a bőrápolásomon és megpróbálom kerülni a túlzottan alkoholos termékeket, így legközelebb szerintem mást fogok vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.