Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Fedezze fel a májusi gyöngyvirág finom és lágy illatát!

Tápláló szezámolajjal és bio búzavirág vízzel gazdagított testápoló, mely bársonyossá és finom illatúvá varázsolja bőrét. Krémes összetétele gyorsan beszívódik a bőrbe.

Növényi eredetű összetevők: szezámolaj, repceolaj, bio búzavirág víz.

Parabén- és mesterséges színezőanyag-mentes összetétel.

wildrose

2019. június 1.

Nagyon kellemes, friss illatú, könnyű állagú testápoló, könnyű eloszlatni, és bár kicsit lassabban szívódik fel, a végére azért maradéktalanul beissza a bőr. Szépen táplál, de szárazabb bőrre vagy hűvösebb időben kevés lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

Alida71

2019. március 17.

Ajándékba kaptam és nagyon tetszik az illata, nem túl erős, finom. Hidratáló hatása jó. Száraz börűeknek több kell. Ennek ellenére ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

egydodo

2017. március 27.

Az illata nagyon finom. Közepesen hidratál, nagyon száraz bőrre (mint az enyém) nem elég. Ajándékba kaptam, de magamtól nem venném meg, mert egy kicsit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Vadkuku

2017. február 26.

Akciósan vettem ezt a testápolót, így értékelem 4 csillaggal. Teljes áron már húzós egy kicsit. Finom gyöngyvirág illata van és közepesen tartós. Selymes érzés felkenni, normál bőrre megfelel. Viszont a másnap esti zuhanyzásnál valami csúszós réteg is lejön a vízzel, ami a testápolóból marad. Nem tudom mi az és azt sem, hogy ez most nekem hasznos vagy felesleges csuszmák?...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 26.

kalavirag

2016. november 3.

Szépen táplálja, feltölti a bőrömet, engem zavar hogy ennyire folyékony állapotú a krém de a csodálatos illata kárpótol érte. A rózsás változatával együtt használtam, szuper termék, oda vagyok a virág illatú krémekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Chloeandhercat

2016. június 1.

Az illata szuper, de hidratálni szerintem annyira nem hidratál. Nyáron jó, de télen ennél tartalmasabbra van szükségem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

ZiAn

2016. május 2.

Gyöngyvirág rajongóknak :) Hidaratálásban nem túl erős, inkább normál bőrre való krém. Könnyen felszívódik, nem marad után ragacsos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

MsKors

2016. január 12.

Párom választotta nekem. Számomra fontos az a szempont is, hogy Ő ne kapjon agybajt az esti illatfelhőtől amit magamra kenek, így igyekszem egy terméket használni gyakorlatilag mindenhova egyszerre. (Kivéve az arcomra persze)
Ennek nagyon jó illata van és mindenhova jó.
Könnyű, hidratáló, kellemes.
Mindent hoz amit hoznia kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Ennek nagyon jó illata van és mindenhova jó.
Könnyű, hidratáló, kellemes.
Mindent hoz amit hoznia kell.

Asztrid

2016. január 11.

Nagyon fincsi illata van ennek a testápolónak is, bár azért a rózsásat nem veri. A hatása is ugyanaz. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódó, könnyed kis krém, tartós illattal, de hidratáció terén lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Széncinke

2015. október 18.

2015.10.18.
Sajnos le kell pontozzam -2 csillaggal, az utóbbi napokban eléggé viszketett tőle a bőröm felkenés után 5-10 perccel. Így a maraékot nem fogom tudni elhasználni.

2015.09.20.
Testápolók, arcápolók terén elkezdtem átállni illatmentesre, de ami még itthon van illatos, elhasználom. Ennek a testápolónak az illata igazi gyöngyvirág, nagyon fincsi. Állaga hígabb, vizesebb, így nagyon száraz bőrre biztosan több kell belőle. Az enyém a testemen normál. Ár/érték arányban szerintem drága, főleg mindennapos használatra. Szerptember eleje óta használom, egyelőre elégedett vagyok, megfelelően hidratál és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

2015.10.18.

2015.09.20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2