Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: citrusos jegyek, zöld tea, fás jegyek

Ár: 4500 , Eladó: Annabanna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anreni9

2020. szeptember 1.

Ajándékba kaptam és az első pár használatkor még úgy-ahogy megbarátkoztam vele, de viszonylag korán rá lehet unni az illatára. Semmit nem érzek ki belőle csak a zöld teát azt is mintha picit gyógynövényes lenne. Egy hónap elteltével a napokban újrapróbáltam és kifejezetten zavart az illata, egyáltalán nem kellemes számomra. Továbbadom, mert kidobni sajnálom, de magamnak biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Heike

2020. június 27.

Maradéktalanul elégedett vagyok a márkával és kifejezetten ezzel a parfümmel is. Tartós, kellően intenzív mégsem durva az illata, pont olyan amilyennek ígérik, friss és üde. Nagyon könnyed semmi ragacsos érzet nem marad utána a bőrömön. Elég nagy kiszerelés ezért szerintem ár arány értékben kiváló. Évek óta használom, ha néha váltok is csak a változatosság kedvéért teszem, egyébként mindig visszatérek hozzá. Bárkinek nyugodt szívvel ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Atiyeh

2020. május 1.

Nagyon finom illata van, nagyon szeretem. Itt a tavasz-nyár, üde illatként ezt használom most. Ajánlani tudom csak, idővel sem "poshad" meg az illat, szerintem megbízható parfümként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

annafarkas

2019. szeptember 23.

Nagyon finom és tartós az illata. Órák múlva is érződik. Kellemesen gyümölcsös és púderes illat keveredése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

csankaa

2019. május 20.

Kellemes, nyári illat. Mivel az illata (legalábbis rajtam) hamar elillan, így leginkább testpermetként érdemes rá gondolni. Féláron rendben van, de a teljes árát sajnos nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Magdusos

2019. május 15.

Évek óta használom. Sokszor próbáltam lecserélni, újra és újra visszatérek ehhez az illathoz. Sokan dicsérik rajtam, szerintem tartós, így csak reggel szoktam használni belőle. Friss, üde illata van, nyáron testpermetként is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

LxndrHrvth

2019. április 25.

Én ezt nagyon szeretem :) meg amúgy még sok mindent ami teás! :) Az árához képest rajtam meglepően tartós, édes leszáradású, nyáron végképp jól esik fújni, mint egy testpermetet. Hozzá való teás testápolót használom, nagyon szeretem azt is, könnyen felszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Hasonlóan finom a cseresznyevirágos illatuk is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

klauraa17

2019. április 14.

Nagyon kellemes, nem túl erős zöld tea illata van, az Elizabeth Arden zöld teás verziója után próbáltam ki ezt, hátha tartósabb. Tovább érzem magamon, csinos üvege van, nem marad fent egész nap, de így is megéri!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

evasimonyi

2019. február 14.

Friss nyari illat, az egyik kedvencem.
Egyetlen aprosag, amit sajnalok, hogy nincs kisebb kiszerelesben, ekkora uveget nem szoktam betenni a taskamba, hogy egesz nap cipeljem, viszont nehany orankent nem artana felfrissiteni, es szivesen befujnam magam, ha lenne nalam...
maga az illat csodalatos, imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Friss nyari illat, az egyik kedvencem.
maga az illat csodalatos, imadom!

matilda11

2018. december 25.

Évek óta használom. Üde, természetes illat, nincs benne semmi “mű”. Tény, hogy újra kell fújni, ha este is érezni szeretném. Ennek ellenére nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.