Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: citrusos jegyek, zöld tea, fás jegyek

Ár: 2900 Ft , Eladó: mizantrop
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
annafarkas

2019. szeptember 23.

Nagyon finom és tartós az illata. Órák múlva is érződik. Kellemesen gyümölcsös és púderes illat keveredése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

csankaa

2019. május 20.

Kellemes, nyári illat. Mivel az illata (legalábbis rajtam) hamar elillan, így leginkább testpermetként érdemes rá gondolni. Féláron rendben van, de a teljes árát sajnos nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Magdusos

2019. május 15.

Évek óta használom. Sokszor próbáltam lecserélni, újra és újra visszatérek ehhez az illathoz. Sokan dicsérik rajtam, szerintem tartós, így csak reggel szoktam használni belőle. Friss, üde illata van, nyáron testpermetként is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

LxndrHrvth

2019. április 25.

Én ezt nagyon szeretem :) meg amúgy még sok mindent ami teás! :) Az árához képest rajtam meglepően tartós, édes leszáradású, nyáron végképp jól esik fújni, mint egy testpermetet. Hozzá való teás testápolót használom, nagyon szeretem azt is, könnyen felszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Hasonlóan finom a cseresznyevirágos illatuk is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

klauraa17

2019. április 14.

Nagyon kellemes, nem túl erős zöld tea illata van, az Elizabeth Arden zöld teás verziója után próbáltam ki ezt, hátha tartósabb. Tovább érzem magamon, csinos üvege van, nem marad fent egész nap, de így is megéri!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

evasimonyi

2019. február 14.

Friss nyari illat, az egyik kedvencem.
Egyetlen aprosag, amit sajnalok, hogy nincs kisebb kiszerelesben, ekkora uveget nem szoktam betenni a taskamba, hogy egesz nap cipeljem, viszont nehany orankent nem artana felfrissiteni, es szivesen befujnam magam, ha lenne nalam...
maga az illat csodalatos, imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Friss nyari illat, az egyik kedvencem.
maga az illat csodalatos, imadom!

matilda11

2018. december 25.

Évek óta használom. Üde, természetes illat, nincs benne semmi “mű”. Tény, hogy újra kell fújni, ha este is érezni szeretném. Ennek ellenére nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 25.

Lilium

2018. december 25.

Én is szettben kaptam, a tusival meg a testápolóval. Az illata nagyon tetszik, szerintem mindenkinek jól állhat, nagyon kis kellemes, friss, de mégsem túl zöld. A tartóssága az egyetlen kifogásolható dolog, mert 2 óra elteltével már nem érezni, de nem parfümnek ígéri magát, szóval nem baj. Ha valaki nem szeret túl tömény dolgokat érezni magán akkor annak tökéletes. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

Mochi

2018. október 22.

Imádom, tusfürdővel együtt kaptam.
Hiába friss illat nekem ez az őszi-téli illatom, rajtam valamiért akkor bontakozik ki. Egészen jól megmarad az illata, de nem egész nap, de nem is igazi parfüm.
Ha elfogy és kicsit olcsóbban hozzá jutok, akkor biztosan veszek, viszont a testvéreit is majd kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Imádom, tusfürdővel együtt kaptam.

allebag2

2018. július 4.

Páratlan nyári illat, friss,üde, zöld. Csak a zöld tea frissessége, az egyszerűségben rejlik a zsenialitás. Remek választás kánikulában, forróságban. Igazából nem túl tartós,de melegben jól is esik újra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract