Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2016. március 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Fedezze fel ebben a testápolóban a Verbéna citromos frissességét! Krémes összetételének köszönhetően gyorsan beszívódik, és bőre kellemes illatú lesz."

Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdálkodásból származó búzavirág víz és karitévaj, mandulaolaj és Verbéna illóolaj. Több mint 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Az illat Verbéna levél kivonatot tartalmaz.

Színezék- és parabénmentes termék.

Ár: 500 Ft , Eladó: MissNickole
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megbeszélés szerint, szinte bármilyen átvételi/postázási mód lehetséges
Ár: 500 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
Gretoo

2019. február 3.

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!mindig nagy örömmel megyek beváltani a szülinapos kuponomat, mert mindig valami szuper dologgal lepnek meg, de ez a testápoló nekem nagyon erőszakos. Ragacsos érzetet hagy maga után sokáig és az illata számomra konkrétan szúnyogriasztó szagú. Pedig nagyon szemeztem ezzel a kollekcióval, de ez elvette a kedvem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

sziluetta

2018. augusztus 22.

Nyárra a hidratálása szerintem pont elég, legalábbis nekem, általában az arcomon kívül normál bőröm van. Az illata hát.. szóval ez úgy volt, hogy kinéztem a zöldteásat és a nagy sietségben véletlenül ezt kaptam le a polcról, amikor rájöttem hogy mindjárt megy a buszom, és mostmár meg kéne vennem a cuccaim :DD Szóval, mintha egy hétig citromfűben hemperegtem volna, az előző véleményekhez hozzáfűzve: szőke vagyok és szürke szemű és szerintem is wc illatosító vagy szúnyogrisztó szaga van. Várom hogy elfogyjon, a csomagolást meg megtartom, mert az tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Vadkuku

2017. március 15.

Féláron 3 csillag, teljes áron már csak kettő lenne. Valóban nagyon hamar elillan az illata. A hidratálása viszont jó. Annak ajánlom, aki zuhanyzás- testápolás után nem akar mindenhez hozzátapadni viszont szereti magán a frissességet. Egyébként a zöld teás kiadáshoz ez a verbénás nagyon-nagyon hasonlít, úgyhogy aki a kettő között vacilál, annak inkább a teásat ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

lichtnori

2016. február 22.

Hmm. Ha bárki "szemezik" ezzel a testápolóval, akkor csak az illata miatt vegye meg.... Ja! Ez sem igaz, mert az kb. fél óráig tart. Kifejtem. Hamar beszívódik, könnyű állaga van, de akinek igazi hidratálásra, táplálásra van szüksége, az ne ezt vegye! Zsíros, normál bőrre talán elég lehet. Az illatát nagyon szeretem, totál beleestem, de ez meg teljesen szubjektív ugye... Igazi nyári, friss, citromos, üdítő/frissítő finom illat - szerintem, a szőkehajú, szürkeszemű lány szerint. A barátnőm - aki egy fekete hajú, mediterrán jellegű csajszi - szerint pedig igazi WC illatosító "szaga" van. :-D Szóval az illata miatt vettem meg, de ezzel meg az a baj, hogy egyáltalán nem tartós. Most gonosz leszek és le fogom húzni ezt a testápolót, mert az "ápolása" nagyon gyenge, az illata meg pillanatok alatt elillan, pedig imádnám, ha tartós lenne! Az összes ebbe a termékcsaládba tartozó Yves Roche termékkel ez a baj. Az illatára 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak