Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2014. május 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Érezze a virágzó cseresznyefák illatát krémes testápolóba zárva. A tápláló szezámolaj és a bio búzavirág víz összetevőknek köszönhetően a krémes textúrájú testápoló azonnal felszívódik és kellemes illatos fátyolként vonja be bőrét.

Parabénmentes, színezékmentes.

Kiszerelés: 200 ml

Atiyeh

2020. május 1.

Szerintem finom az illata, ugyanakkor nekem valahogy a hidratáló hatás nem jön át, inkább vizes érzetet hagy a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

vanitavv

2019. szeptember 25.

Nekem annyira nem vált be, az illata sem nyűgözött le, és nem is hidratált annyira, mint vártam. Ár-érték arányban láttam már jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Kmetyek

2019. július 15.

Finom az illata. Könnyű eloszlatni, hidratál és gyorsan felszívódik. Viszont a kezemen kijön tőle az ekcéma szóval csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

wildrose

2019. május 23.

Nagyon fincsi illatú, tejes állagú testápoló, könnyű eloszlatni, gyorsan felszívódik és szépen táplál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

Aniko19870805

2019. április 15.

Szettben jutottam hozzá parfümmel és tusfürdővel együtt. Nekem nem tetszett elsőre. Aztán hazaért a párom, és el volt ájulva, milyen remek ez az illat. Az illatát megszerettem, üde, virágos, tavaszra, nyárra remek. Télre nekem kevés ez a hidratálás, de ettől nem adok 4 csillagot, hiszen teljesen más az igényem illatban is télen, és hatásban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

szanii

2019. március 25.

Az illata virágos, nem émelyítő. Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Fürdés után szoktam használni, hamar beszívódik, kellemes és puha lesz utána a bőröm. Elhasználom, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

SoLy

2019. január 18.

Az illata nagyon kellemes, púderes, nem tolakodó. Maga a krém hamar beszívódik, de egy nagyon száraz bőr esetén kevés, de elkenegetni, szinten tartani tökéletes. A kupakja olyan, mint egy orosz rulett vagy legyalulja az ujjam vagy nem. Valahogy mióta megjelent minden évben került hozzám egy, amit örömmel használtam el, pedig nem vagyok egy nagy kenegetős fajta, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Krin003

2019. január 4.

Ha valakinek nem túl száraz a bőre, és csak egy kis kényeztetésre vágyik, annak elég.Hamar beszívódik, könnyen kezelhető, nem agy foltokat, nem zsíros. Durvább, szárazabb esetekben már nem hiszem, hogy hatásos, de az illata.. Valami csodás, egy tavaszi virágzó kertbe, mezőre repíti az embert, és még tartja is az illatát. Ha a kezemre kentem, a manikűrösöm mindig megkérdezte, mi ez, annyira nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Tothxheni

2018. december 3.

Anyukám kedvece. Már többször újravettük mind3 terméket ebből az illatból. Ha mindegyik terméket használja az ember igencsak tartós lesz rajta az illat. Elmondása szerint gyorsan beszívódott a termék és nyilván télen kevés lehet a bőrnek, de tavasz, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

sssniki

2018. október 3.

Sajnos nekem nem volt elég erős, nem lett puha a bőröm. Az illatát szerettem, de egyre több használat után, megutáltam :( sajnálom nagyon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2