Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnicornTeardrop, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Érzéki bourbon vanília illatú női parfüm, mely 2016-ban jelent meg.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SminkesAnyuci

2019. július 4.

Ajándékba kaptam egy rendeléshez, kellemes hiteles vamília illat, jól adagolható kis testpermet, nyárra elhasználgatom és ez a pár hónap alatt nem untam még meg, szóval mondhatni helytálló mint jó illatú testpermet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Nyancatfluff

2019. január 4.

Karácsonyra kaptam és engem emiatt picit arra emlékeztet, viszont elég tartós és az illata is mesés. Egyenlőre nagyon tetszik;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

mordizomadta

2018. december 26.

Kicsit több,mint egy éve kezdtem el ezt a parfümöt használni, YR ajándékcsomagban kaptam egy ismerősömtől és azóta szerelmes vagyok. Ezelőtt nem használtam parfümöt és nem is terveztem használni, mivel mindegyiket amit próbáltam túl erősnek éreztem “öreges” szagúnak hozzám. De ennek az illata valami mennyei. Én kettő fújást szoktam reggel a nyakamra és egész nap érzem az illatát, de egyáltalán nem zavaróan. Osztálytársaim többször körém gyűltek már csak megszagolni engem és találgatni hogy mire hasonlít az illata; megkapta már a kürtőskalács, cukor, tejespite, sütemény jelzőket, de mindenki szerint nagyon jó illata van. És bár már mióta használom nem egyszer van hogy újra meg újra megdicsérik, vagy éppen megszólal valaki mellettem hogy mi ez jó illat? Vagy egyszer erdei túra során más túrázók mögöttem; “Ti is érzitek ezt a kürtőskalács illatot vagy csak én vagyok ilyen éhes már?”
Szóval már elég régóta használom, és nem is jut eszembe beújítani másik illatot, mert nagyon bevált, egyáltalán nem untam meg és imádom az édes vaníliás illatát.
Viszonylag kevés ez a 100ml belőle, de ár/érték arányban szerintem nagyon rendben van.
Mindenkinek ajánlom, én nagyon szeretem!:)
(Egyébként a kókuszos verziót is próbáltam tőlük, de az nem maradt sokáig érezhető, ha többet fújtam sem, meg az illata is túl tömény volt nekem.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Mindenkinek ajánlom, én nagyon szeretem!:)

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Részletesebb információ a smartskincare-en.