Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berni88, Módosítva: 2012. február 22.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Dúsító Hajformázó spray mályvával - vékony szálú hajra

teus0022

2019. október 22.

semmi változást nem vettem észre és iszonyú büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

semmi változást nem vettem észre és iszonyú büdös.

jggrnt1337

2019. január 16.

Kipróbáltam egy barátnőmnél, sajnos nem vettem észre, hogy vékony szálú hajon lehet csak használni, ez megmagyarázza, hogy miért nem csinált az égvilágon semmit sem az én sűrű, sok és erős hajammal, úgyhogy 2 csillag alapból jár jóhiszeműség alapján. :D
Viszont borzalmas illata van és ragad a hajtőm, úgyhogy másnap már muszáj voltam újramosni, szerintem ez hosszútávon nem vállalható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Fairy24

2018. november 22.

Az illata számomra semleges (se nem finom, de nem rossz). A spray egyenletesen szórja ki a folyadékot, de fekvő helyzetben kicsit „ereszt”. Törölközőszáraz hajamra szoktam fújni (tövére és a hajszálakra is) és nem azonnal szárítom meg utána. Egy kicsit ragad, de ha a hajkefével jól átfésülöm, akkor ez a hatása eltűnik és csak a dús hatás marad (1 napig maximum). Amiért viszont szeretem és adok érte neki 1 plusz csillagot az az, hogy antisztatikus hatása van, ami nekem télen „életmentő”.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

HDorina

2018. szeptember 25.

A dúsító samponnal együtt vettem. De ezzel a spray-vel sem vagyok megelégedve. Dúsító hatást egy cseppet sem vettem észre és az illata sem kellemes. Maga a flakon is fura mert ha elutazok nem tudom magammal vinni mert valahol folyik ki a lötyi belőle.

Update:
A legrosszabb döntés volt! Irtó büdös egy cucc. Pedig használtam a samponját is és azzal nem volt semmi baj. Ezt egy párszor fújtam a hajamra, de semmi dúsító hatása nem volt és ráadásul a hajam is büdös lett tőle. Kb. 3/4 része megy a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Update:

Pocok96

2018. március 3.

Nekem bevált! Kicsit bonyolult a hajmosási rutinom, de így bevált, szóval...mikor kész vagyok a kiöblítéssel akkor óvatosan átdörgölöm a hajamat egy törcsivel, majd egy másik szárazba feltekerem. Így hagyom egy bő fél órát, majd ezzel a spray-vel közvetlenül a hajtövekre fújok egy keveset, majd jól összerázom a hajamat. Ha ez kész akkor lehajtom a fejem és úgy szárítom hajszárítóval. Mikor mindenhol megszáradt, akkor feltekerem kontyba a fejem tetejére és úgy hagyom amíg teljesen ki nem hül a hajam. Ezzel a kissé bonyolult procedúrával az én popsi alá erő hosszú hajamnak is van tartása, nem húzza le az önsúlya! Jah és 2-3 napig is kitart 1-1 ilyen "kezelés"!
P.s.: Azért szoktam törcsibe tekerve hagyni, hogy kevesebb időbe teljen a hajszárítós szárítás...addig is megnézek egy részt a sorozatomból míg szárad a hajam ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

eszterker

2017. november 1.

Én imádom az illatát! Vizes hajon szoktam használni, csak néhány fújást, aztán hagyom magától megszáradni a hajam, de így is ad neki egy pici tartást. Enyhén hullámos hajam nagyon szép esésű lesz tőle. Ajánlottam vékonyszálú, rövid hajú kolléganőmnek, neki kifejezetten életteli lett tőle a frizurája.

ancsi97

2017. július 27.

Ragacsos lett tőle a hajam,semmilyen javulást nem okozott. Elég rossz termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Ragacsos lett tőle a hajam,semmilyen javulást nem okozott. Elég rossz termék :(

Beuskaam

2017. július 8.

Mivel sajnos eléggé lelapuló hajam van, így gondoltam kipróbálom.... viszont nekem ragacsos lesz tőle a hajam és rossz érzés utána megfogni.... így ha valakinek bevált szívesen eladnám neki bolti ár alatt, 1000 ftért, párszor ugyan már fújtam belőle, de nem többet 4-5 fújásnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

tbogika

2017. április 17.

1 hónapja vettem, nagy reményeket fűztem hozzá. Első pár használat során tényleg dúsított, nagyobbnak éreztem a hajam tőle. Viszont észrevettem, hogy eléggé ragacsos lesz tőle a hajam, így inkább hajhabot használok helyette. 1-2 fújást megejtek néha, de az én hajamra annyira nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

szzh01

2016. október 22.

Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, állandó gondom a lelapulás. Ez a spray az első napon egy kicsit megemeli, teltebbé teszi a frizurámat, ez a maximum, amit produkálni tud, hatalmas csodára sajnos nem képes (szerintem nem is lehet ilyen hajjal többet elvárni) viszont a 2. naptól már nem érződik a hatása, éjjel valószínűleg kialszom a hajamból. A spray átlátszó vízszerű folyadék, illata nem jelentős és hamar elillan. Én a kalapvonal fölötti részekre szoktam törölközőszáraz hajba fújni belőle kb. 10 pumpálásnyit, különösen a hajtövekre koncentrálva, nem ragad, csak ha túladagolom, zsírosító hatását nem figyeltem meg szerencsére. Úgy látom, hogy nagyon sokáig elég lesz, megvan pár hónapja és még az 1/10-e is alig fogyott el heti 2x-i hajmosás mellett. Viszonylag barátságos összetevői és szilikonmentessége miatt esett rá a választásom.

UPDATE 10 hónappal később: Megvettem az utánpótlást egy márkaboltban. Előzőleg ránéztem a márka webshopjában is, hogy kapható-e még. Változatlan áron és kiszereléssel megtaláltam a terméket a neten, így csak beszaladtam utána egy üzletbe, lekaptam a polcról és elsiettem. Itthon alaposabb szemügyrevétel után valami furcsának tűnt, majd és a korábbi termékkel való összevetés után észrevettem, hogy a korábbi 200 ml helyett már csak 150 ml van benne, kisebb lett a flakon. Eléggé felháborodtam ezen a kereskedelemben mostanában széleskörűen alkalmazott átverésen, valamint a webáruházban közölt átverős adatokon (100 ml-re vetített ár és a termék űrtartalma is a 200 ml-es flakonhoz volt megadva), és írtam az Yves Rocher Ügyfélszolgálatának.
Két hét után ezt a választ kaptam:
"Hasonló csomagolású termékeink időnként új, egységes csomagolást kapnak a gyártást és a kevesebb műanyag felhasználást elősegítve.
Sajnos ez a folyamat néhány esetben a termék mennyiségének megváltozásához vezethet. Webáruházunkban sajnos a régi csomagolású termék adatai mellé került az új termék képe feltűntetésre. Köszönjük, hogy jelezte felénk a hibát, mely javításra került."
Ennyi. Semmi komolyabb mea culpa vagy egyéb... Igazán szerencsés vagyok, hogy segíthettem a cégnek a weboldal hibáját korrigálni... :-)
Szóval most már a korábbi 200 ml-es termékhez tartozó áron kínálják a 150 ml-es terméket.
A válasz-levéltől sem voltam őszintén szólva elragadtatva. Egy egyszerű köszönömmel megoldották azt, hogy egy komoly bakira hívtam fel a figyelmüket valamint levelemben csalódottságomnak is hangot adtam; mindezt véleményem szerint nem kezelték megfelelően, üzletpolitikából nálam 1-esre vizsgázott a márka! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 22.

Két hét után ezt a választ kaptam:

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid