Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. december 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Parfüm a vörös áfonya és mandula különleges, ellenállhatatlan illatával.

pilleriin

2019. január 27.

Tartósabb, mint a körtés.

Update: megszerettem, mert téli illat, és mégis gyümölcsös, szép emlékeket ébreszt. Éppen ma vettem egyet a MOM Parkban, nagyon megörültem neki hogy még kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Tartósabb, mint a körtés.

Lilred

2017. április 2.

Amikor láttam, hogy ugyanebből az illatból elfogyott a testápoló, kétségbeesésemben megvettem. Az illata nem ugyanaz, kicsit cukrosabb, műbb ez az illat. ennek ellenére a téli időszakra egészen jó, aki rajtam érezte, gyümölcsteának nevezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

LaraCh

2017. február 4.

Alapvetően szeretem az illatát (használom a testápolót és az ajakbalzsamot is ebből az illatból), de ez nekem kicsit túl erős, cukros illatú, óvatosan kell használnom, de azért természetesen el fog fogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

boglarka88849

2017. január 5.

Engem gyümölcsös gumicukorra emlékeztet az illata, nagyon szeretem. Kicsit könnyedebb illat mint a mandarinos vagy a körtés, tehát nem feltétlen ünnepi. Sajnos nem túl tartós, dehát EDT. Mennyiségre pont elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)