Yves Rocher

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: msz0315, Módosítva: 2012. július 10.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz

Vízálló,krémszerű állagú szemceruza.Ultra intenzív színű.

Szépség Bónusz: A beépített hegyező azt biztosítja, hogy ultra-pontos vonalat húzhass minden alkalommal.

ivor

2019. június 5.

A felső szemhéjamra használom, egy fekete színűt, és azt kell mondjam, számomra ez eddig a legjobb YR termék. Nem kenődik, gazdag, egyenletes sötét színe van, más fekete szemceruzákkal szemben ez az első, ami nem tűnik el a szemhéjamról estére. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

darbarad

2019. április 9.

Ugyanaz a helyzet nálam is, mint az előttem véleményező Lerika-nál. Jobban meg sem tudnám fogalmazni. Egyszerűen nem akar részt venni a sminkelésben, mintha abban a pillanatban elvesztené minden színét, ahogy megérzi, hogy a szemem felé közelítek vele. Pedig tényleg gyönyörű az a kék árnyalat, amít ígér, alig vártam, hogy kipróbáljam, de sajnos csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Lerika

2019. február 3.

Nagyon szeretem a márkát, nem igazán csalódtam még a termékeikben. Kivéve ebben.... A képen látható gyönyörű kék árnyalatban van meg. A tesztert a kezemen kipróbálva nagyon lelkes voltam, gyönyörű szín! Aztán jött itthon a szemen való alkalmazás, háááát konkrétan nincs semmi színe! Valami láthatatlan halovány vonalat sikerül húzni, de addigra már minden baja van a bőrömnek. Csak tudnám hová tűnik az a pigment, ami a kezemen megjelenik? Akkor a szemhéjamon miért nem ? Semmi pigment... Ehhez a produkcióhoz képest drága, még ha kedvezménnyel vettem is! Ennél sokkal olcsóbb ceruzák, sokkal szebben fognak! Hatalmas csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Ann86

2019. január 4.

Az érzékeny szemeim csak ezt a szemceruzát viselik el. A barna a nagy kedvenc, bármilyen sminket feldob és kiegészít, de egy fekete is mindig van tartalékban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

lecsapaketchup

2018. május 31.

Ma vettem meg ezt a szemceruzát, gondoltam kipróbálom. A kezemen remek, alig maszatolódik, gyönyörű fekete. Na de a vízvonalamon... csak egy kérdésem van: ez vízálló? xD Felkentem a vízvonalamra, fél perc múlva már ott se volt. A bal szememen be se fogta (nyomi a vízvonalam ott, nagyon könnyezik a bal szemem állandóan). Azt hiszem tusnak fogom elhasználni, vagy satírozásra esetleg. Igazán csalódott vagyok, jobbra számítottam. Ettől még a She dupla szemceruzája is jobb. :( Valaki tud valami jó kis tartós szemceruzát javasolni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

balvenie

2018. március 23.

Akciósan jutottam hozzá a szemceruzához, talán 500-600 forintért. Csak feketét vettem, az úgyis fogyó eszköz. Eredetileg a vízvonalra szántam, ezért választottam a vízálló változatot. Nos, nagy csalódás. Nem tartós, alig lehet felvinni, annyira kemény (így a vízvonalra nem is használom már), és a színe sem igazán szép fekete... Azt hiszem, leszámoltam az Yves Rocher szemceruzákkal... Ha lehetne, visszaadnám, az 500 forintot sem érte meg, így igaz rá a teljes pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

evul

2017. július 30.

A turkizkek es a zold szint tudom velemenyezni. Also vizvonalon hasznalom. Zold szememhez a zold ceruza jobban tetszik, ugy vettem eszre, hogy talan tartosabb is, mint a masik. Plussz, a kek mintha kicsit irritalna a szemem, a szine viszont gyonyoru szep. Elegedett vagyok, kis odafigyelessel ugy fel lehet vinni, hogy egesz nap kibirja mind a ketto.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Csipetke

2017. március 10.

Feketében vette meg.Alul mindig kihúzom a szemem szóval nálam eléggé fogyóeszköz a fekete ceruza.Eddig más márkát használtam,de gondoltam egy próbát megér ez is .Hát nem bántam meg,hogy kipróbáltam.Könnyű vele dolgozni nem kenődik el, egész nap tartósan fent marad.Nekem még nem száradt ki,remélem nem is fog. Az a kis hegyező is jó ötlet a végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Volturispet

2016. szeptember 30.

A brutálisan érzékeny szemem szinte semmit sem visel el a vízvonalon, ha essence ceruzát viszek fel körülbelül addig könnyezek amíg le nem sírom az egészet. Ez simán fönnmarad, türkizt használok néha, hihetetlenül gyönyörű :) Csak a leszedése kihívás, mert hogy a szemem a lemosókat sem bírja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Panni21

(!)
2016. szeptember 2.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, de csak ritkán használom, valahogy nem az igazi. Feketét választottam, nem használok színes szemceruzát. A legnagyobb baj vele, hogy nagyon kemény. Kizárólag arra használom, hogy a felső vízvonalon halványan átmenjek vele, mert oda jó. Nem kenődik, nem tűnik el, ott marad, ahová felvittem. Nem szeretek tust használni, ezért szemceruzával szoktam "hamis tusvonalat" húzni, hát, ez erre nem jó. Összességében nem éri meg az árát, az Essence töredékébe kerülő fekete automata ceruzája sokkal jobban bevált, annyi, hogy az talán kicsit kevésbé tartós. Jó, ez vízálló.
Szóval ezt magamtól sosem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Szóval ezt magamtól sosem venném meg.