Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

"Fedezze fel az új, habmentes formulát! Zéro hab formulájának köszönhetően megvédi a hajszálerek épségét, akár mindennapos használat mellett is. Intenzíven táplál, haja selymessé és könnyűvé válik. Kiknek ajánljuk? Azoknak a nőknek, akiknek fontos a hajuk szépsége és egészsége. "

tishargitay

2019. november 4.

Az első szulfátmentes sampon, amit kipróbáltam, mert allergiás vagyok a szulfátokra. Nagyon könnyedén távolította el a korpát, enyhítette a viszketést, csak az volt nagyon furcsa hogy nem habzik. Viszont a hatásfoka igen rövidtávú mert 2-3 naponta ismételgetni kell a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

TheGirl

2019. január 9.

Én csak nemrég fedeztem fel ezt a terméket, egyből meg is vettem. Első 2 alkalommal, csak ezzel a samponnal mostam meg a hajamat 2x. Nem lett rossz az eredmény, de a nagyobb tisztaság, és gazdaságosság érdekében először egy másik samponnal mostam meg a hajamat, majd második mosás alkalmával kentem fel ezt. Szerintem fényesebb lesz tőle a hajam, és én nem tapasztaltam, hogy gyorsabban zsírosodna. Kicsit fura, hogy nem habzik, és viszonylag nehéz eloszlatni emiatt a hajon, elég gyorsan fogy. Nekem összességében tetszik, valószínűleg rendszeresen nem fogom újravenni, de néha szerintem alkalmazni fogom a másik samponommal kombinálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

pont

2018. november 14.

mellette szól, hogy tényleg puhább és láthatóan fényesebb lesz tőle a haj, nincs az a 'szétállós' hatása, viszont sajnos gyorsabban is zsírosodik. általában 3 naponta mosok hajat, eddig a 3. nap még a vállalható kategória volt, de ezzel a samponnal már sajnos nem az, így nekem 2 naponta kéne mosni, ami nem iagzán jó, már csak azért se, mert amúgyis baromi gyorsan fogy, sokkal gyorsabban, mint a sima samponok. kár érte, mert hatását tekintve tényleg jó lenne, de nekem így ezzel együtt nem éri meg, inkább olyanoknak tudom ajánlani, akiknek szárazabb, nem zsírosodó hajuk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Yavanna

2018. június 28.

Nekem sajna nem nagyon vált be. A hajmosás másnapján még egész szép, fényes, könnyen kifésülhető volt a hajam, viszont tartást nem nagyon adott neki és nagyon hamar bezsírosodott. Olyanoknak semmiképpen sem ajánlanám, akiknek hamar zsírosodik a haja, viszont azoknak lehet, hogy megér egy próbát, akiknek pont hogy túl száraz a hajuk.Tényleg olyan, mintha balzsammal mostam volna hajat, és amúgy utána épp csak egy kevéske balzsamra volt szüksége a hajamnak (de lehet, hogy azt is csak a megszokás miatt használtam, és igazából nem is kellett volna). A kimosása kicsit nehézkesebb, mint egy rendesen habzó samponé, nem szabad rá sajnálni az időt. Ahhoz képest nem olcsó, hogy nagyon hamar elfogyott (kb 2 hónap alatt, pedig kb 5 naponta szoktam hajat mosni).
Az illata nagyon tetszett, viszont nem volt túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Az illata nagyon tetszett, viszont nem volt túl tartós.

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon szerettem! :) finom selmyes lett tőle a hajam és tetszett hogy szulfát, szilikon és parabén mentes. Egy mások samponnal kombinálva használtam, elsőnek megmostam azzal, és ez követte afféla alternatív balzsamként. Sajnos még így sem túl gazdaságos, mivel a derékig érő hajamra elég sok kellett, de szép volt az eredmény. Használtam amíg volt, most festett hajra valóra kellett váltanom. De ha egyszer lenő a hajam visszatérnék rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

vrita90

2017. december 17.

Imadom! Nekem nagyon tetszik ez a habmentes hajmosas. Ugyanannyit hasznalok belole egy alkalommal, mint a rendes samponokbol, csak tobb vizzel elegyitem. Neha fahejat is szorol bele, akkor meg csillogobb a hajam hasznalat utan. Gyengeden es alaposan tisztit, es nagyon puha az eredmeny :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Biussss

2017. december 6.

2-szer használtam és nekem nagyon nem jött be, utána nagyon zsíros maradt a hajam és nem igazán tudtam mit kezdeni azzal hogy nem habzik.. azt hittem lemondok róla, de a kommenteket olvasva nekiugrok megint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Ennie86

2017. november 8.

Muszáj volt kipróbálnom. :) Egy sampon ami nem habzik nekem teljesen újdonság volt. Már használom egy ideje és olyan, mintha balzsammal mosnék hajat. Már közben is nagyon puha a hajam. :) Az illata nagyon finom, de a derékig érő hajamra több kell egy diónyinál ezért elég gyorsan fogy.
Összességében örülök, hogy kipróbáltam. Talán újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Összességében örülök, hogy kipróbáltam. Talán újra fogom venni.

MrsInstapista

2017. szeptember 18.

Jól indultunk, csak a második flakonnál észleltem a problémát. Pár hétig tagadásban is voltam, mert a hajszálaim szerették, mintha dúsabb is lett volna a hajam, mert nem tisztította őket túl.
Kicsit több kellett belőle diónyinál, kevesebb mintha eltűnne a fejbőrömön és csak a vizet masszíroznám rajta. Alaposabban ki kell öblíteni, mint a habzó samponokat, különben gyorsabb zsírosodás az eredmény. Finom lágy illata van, de a balzsamot nem váltja ki, a hajvégeimet nem volt képes felpumpálni úgy, mint egy egyszerűbb szilikonmentes formula.

Aztán jött a viszketés meg a korpa, amit nem is értek, hiszen összetevői és promója alapján pont hogy nem szárít. Egy éve lejöttem a szilikonról és a szulfátokról, azt hittem, egész jól megtanultam ápolni a hajam és a fejbőröm. Most próbálom helyre hozni a károkat, illetve fontolgatom, hogy hol hibáztattam. Addig sajnos nem lesz újravéve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Csillagporocska

2017. szeptember 17.

Kreatív, de időigényes, így ritkán használom. Szerintem annyival tud többet egy átlagos samponnál, hogy a hajam már mosás közben is nagyon puha, szárítás után pláne. Utána még használtam balzsamot, a kifésülés nagyon gyorsan és zökkenőmentesen történt. :) A krémes állaga miatt a hajam egyáltalán nem szállt, szépen tincsekbe rendeződött, és egy kis volument is kapott. A tisztító hatása is rendben van, nekem maradéktalanul eltávolította a tengeri sót. A flakon felénél tartok, pedig pár alkalommal használtam, gazdaságosnak egyáltalán nem mondanám. Már régóta ki akartam próbálni, izgatta a fantáziámat, hogy milyen lehet egy krémmel hajat mosni. Egyszeri alkalommal jó vétel volt. (És a design megint nagyon pöpec :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol