Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   parfümériák

Yves Saint Laurent Anti-Cernes Multi-Action Concealer - 3
Ár: 4.500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
zseni

2016. január 27.

tökeletes fedesü szuper korrektor, nagyon szeretem! mar többször ujravettem, es ez az az egy smink, ami nelkül soha nem indulok el otthonrol. bar rendeltetese szerint inkabb szem alatti karikak elfedesere valo, sargas tonusa miatt nalam jobban bevalt pattanasok es pirossag semlegesitesere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

bi.ju

2014. augusztus 3.

Ajandekba kaptam a baratomtol szuletesnapomra 1-es arnyalatban, mert tudja jol, hogy sosem koltok sminktermekekre sokat. Ergo alig van highendes sminkcuccom.
De amikor felkentem ereztem a kulonbseget az olcsóbb darabok kozott, es e kozott. Barsonyos a textura, beleolvad a borombe, mint az alom, nem hagy fura erzetet, nem ragacsos, meg a szemem ala is hasznalom, nem gyulik be a kis rancokba, csodálatos. A szine pont passzol, es egesz nap tart, persze puderrel fixalva. Nagyon szeretem, de a borsos ara miatt nem fogom ujravenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Lori99

2013. március 17.

Számomra egy kissé keménynek tűnik, és nehezen bírom felkenni. Az illata borzalom, de tökéletesen fed. Közvetlen a felvitel után egy kicsit "ragacsos" tőle a bőr, de ez idővel elmúlik. Szeretem, de azt hiszem, nem fogom újra venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

ansu

2013. január 18.

Klasszikus csavaró-stiftes megoldás, nem túl sok (2 g) termékkel. Nagyon selymes, könnyen kenhető textúrájú, ugyanakkor a fedőképessége nem épp az erőssége, pedig ez lenne a lényeg, főleg az én esetemben, ahol lenne is mit fedni. Sajnos az én bőrömbe nem olvad be úgy, mint ahogy szeretném. A másik dolog, hogy utána borzalmas tapintású marad az ember bőre, és ráadásul furán fénylik is. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

andrea.horvath79

2012. július 10.

Mikor még gondom volt a börömmel, sok korrektor kipróbálása után csak ezt vettem. A színe tökéletesen egybeolvadt az enyémmel, és közben tartósan eltakarta a hibákat.
Drága, de a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Drága, de a legjobb!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szójabab lipidek, mely phospholipidek, szterolok és trigliceridek keveréke. A CosIng hivatalos besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló. A szójababról lásd részletesebben: szójaglicin.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0