Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2022. január 27.

Kiszerelés:   30 ml és 75 ml

Alapjegy: füge

Ár: 25000 , Eladó: Panda89
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, ill. személyesen
Ár: 13000 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 75 ml/kép, kb. 32 ml, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Előre utalás után postán maradóra, Foxposttal, MPL-el tudom küldeni. Személyes átvételt kizárólag Újpesten, a Károlyi kórháznál tudok biztosítani.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

galbanum1

2022. március 2.

Nem ez volt a legsikeresebb vakvásárlásom, tény hogy vannak ennél sokkal izgalmasabb illatok is, mégis ezt fújom, amióta megkaptam. Imádom a fügét, valóban kicsit több is elfért volna itt a kávé mellett, de számomra ez egy szép kerek illat, illik ehhez a hűvös tavaszkezdethez. Még fúj a szél és vissza kellett venni a vastag kabátot de azért már benne van a frissesség ígérete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 2.

Kodi

2022. február 21.

Sajnos a Black Opium nekem egyáltalán nem tetszik, sem magamon, sem máson ki nem állhatom. A zöld verzió láttán abban reménykedtem valami élet került ebbe a családba és talán még nekem is tetszeni fog, de nem. Ha jobban belegondolunk, a BO jelenleg a legtöbbet eladott parfüm a Yves Saint Laurent háznál (így múlt el az Opium dicsősége), nem csoda, hogy a járt utat nem hagyták el, a fejillatba került egy kis zöldes-fügés érdekesség, mely gyorsan tovaszáll és marad a jól bejáratott BO alapillat, kissé hígabb kiadásban. Tartóssága igencsak rendben van, de ez a ház összes többi illatára is igaz. Összességében viselhetőbb számomra, mint az anyaillat, de mivel teljesen mást vártam (bár nem tudom miért, ejnye-ejnye) sajnos nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 21.

laracroft

2022. február 21.

Óóó de szerettem volna szeretni...ha tényleg olyan lenne, amilyennek reklámozzák...de nem. Egyet kell értsek VickyV-vel, csak egy kommersz, századik flankere az anyaillatnak. Szinte ugyanaz. Kicsit kávésabb az elején, de arra meg ott az Intense vagy az istentudja melyik verzió. Nekem csalódás. Semmi zöld, semmi füge, csak egy kicsit kávésabb Black Opium illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

VickyV

2022. február 17.

Nekem a Nuit Blanche van meg, de ismerem az alap illatot is, és azt is nagyon szeretem. Rajtam mindkettő tartós.
Múlt héten fújtam magamra az Illicitet a Müllerben, és hát vártam a csavart, ami nem jött. Teljesen ugyanaz rajtam, mint az anyaillat, de ha mindenáron szeretnék bele valamit képzelni, csak annyit tudok, hogy van benne valami kommersz, amit egy ideje érzek az újonnan legyártott parfümökben. Az a megfoghatatlan "tucatillat" jelenség.
Nagyon finom, tetszik egyébként, de nem véltem felfedezni semmi újszerűt benne az üveg színén kívül.
Így bármennyire is szívesen elfújogatnám, a dizájnnal együtt egy 3-ast tudok csak adni, mert szerintem felesleges volt 87. flankerként legyártani, és ennyi erővel éltetném inkább a Nuit Blanche vonalat továbbra is, amit kivonnak, pedig az legalább más volt, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

audreyenn

2022. február 13.

Vajon mitől lett green a nevében?, ez senkit ne tévesszen meg. Édes fügeillat, anyaillat jegyekkel. Jobb lett volna vmi tényleg zöld verzió, ez felejtős…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 13.

Anett0721

2022. február 9.

Nekem nagyon tetszik az egész illatcsalád, és rajtam csak nagyon apró különbségek fedezhetők fel közöttük. A Nuit Blanche például lágyabb, ennek megfelelően illékonyabb is, az Extreme erősebben kávés, az Intense és sima rajtam nem igazán különbözik. A Neon kissé éles és fanyar, de nem megjegyezhető, ő nem a legjobban eltalált flanker.
Ez a zöldike azonban nagyon tetszik, a kávés-körtés alapra telepedett az elejére egy gyümölcsösebb, frissebb kezdés, a leszáradása pedig nagyon krémes vanília. Rajtam ő a legtartósabb verzió! A családból a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 9.

szeliger

2022. február 2.

Az a flanker a Black Ópiumok közül, amit még viselni is tudok, bár egy egész üveggel venni nem fogok belőle. Kis fújós mintát kaptam vásárlás mellé és két napja próbálgatom. A kávé és én két külön univerzumban élünk, ahol egyikünk jelen van, ott nemigen van helye a másiknak. Úgyhogy a jó hír, hogy ebben a parfümben alig érzem a kávét, teljesen elviselhető a mértéke. Van ezzel szemben fügés-vaníliás krémesség, fehér virágokkal megbolondítva meg egy kis pacsuli. A tartósság rajtam rendben, 6-8 óra simán és a hatósugár is megfelelőnek tűnik, határozottan érzem az illatot magamon.
A tél végére, hidegebb borongósabb napokra nagyszerű illat. Magam is meglepődnék, ha az illatcsalád olyan változatával jönne ki a ház, ami jobban tetszene ennél a flankernél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

Asianlover

2022. január 21.

Eleinte - èrtsd pàr percig :) - fügès frissessèg az anyaillat tetejèn. Aztàn csak a Black Opium higìtott verziòja marad. Egyèrtek az előttem szòlòval, tènyleg hasonlìt a Neon-ra. Kàr ebbe is :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

Szandi1018

2022. január 20.

Kifújáskor friss, nagyon kellemes kávés illat. Leszáradáskor sima Black Opium. A tartóssága a Neonhoz hasonló, sajnos az Extremet meg sem közelíti :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Coumarin, Farnesol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.