Yves Saint Laurent

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Anita7702, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

LoRs

2020. március 23.

Frissítve: Sajnos még egy csillagot le kell vonnom, mert egyre rosszabb ez a spirál :(! Mindig 3 hónapig használok egy szempillaspirált, ez az utolsó hónapja, és bevallom alig várom, hogy kidobjam a kukába. Nem lehet vele szépen eligazgatni a pillákat, össze-vissza maszatol, és jól be is száradt a festék. Hatalmas csalódás :(

Karácsonyi ajándék magamtól magamnak, nem titkolom, hogy a vásárlásnál ösztönzőleg hatott rám, hogy egy gyönyörű ajándékcsomagban lehetett kapni, egy szép mini rúzzsal összecsomagolva :D Amikor elkezdtem használni, nagyon csalódott voltam, de ahogy előttem írta az egyik véleményező tényleg egyre jobb és jobb lesz ez a spirál. Szépen dúsít, hosszabbít, nem pereg, nem kopik, még egy meleg, párás Miami-ban töltött héten is szépen teljesített, reggeltől estig, egyszer sem kellett korrigálni a sminkem. Viszont ennyi pénzért nem hozza azt a hatást, amit elvárnék tőle, sokat kell bíbelődni a felvitelénél, nem "reggeli munkába rohanás" barát, felvitel közben nagyon elkenődik, sokat kell korrigálni, ez így csak 3 csillag nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

thepinkpanther

2020. január 17.

Emlékeim szerint régen (kb. 10 éve) ez egy nagyon jó minőségű spirál volt, de most nem találom annak. :( Pozitívumok: hosszabbít, dúsít és van benne festék rendesen. Negatívumok: ragad, helyenként csomósodik, nehezen lemosható és enyhén irritálja is a szemem. Nem értem a kommentekben, hogy x hét után lett jobb valakinek a festék állaga, szerintem ilyen egyszerűen nincs. Millió meg egy spirált kipróbáltam már, mióta megszűnt a kedvenc Bourjois szempillaspirálom (Bourjois Dark Kohl), azóta egyszerűen nem találom az "igazit". 1.000-12.000 Ft-ig bármit próbáltam, mind a kukában végezte. Már most is keresem a következőt, mert ez sem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

VelvetTeddy91

2019. április 3.

Gyenge közepes szempillaspirál., bár ha az árát is figyelembe vesszük, akkor inkább ROSSZ. A márka egy másik szempillaspirálja nagy kedvencem (The Shock), gondoltam, kipróbálom ezt is. Bár ne tettem volna! Elfogultan álltam hozzá a másik spirál miatt, alapnak vettem, hogy ez is biztosan jó, de még így is pár használat után megláttam, hogy mennyire nem az. Szinte semmi volument nem ad, nem választ szét túl szépen, nem tartja meg a szempilláim ívét, amit a göndörítővel csinálok, kellemetlenül folyós az állaga. De ami a legnagyobb probléma: felkenődik a szemöldököm alá pár óra alatt, pedig nem izzadok nagyon, és nincs zsíros bőröm sem.
Még az 1000-1200 Ft körüli Essence Lash Princess is jobb spirál, mint ez.
Kap két csillagot, mert legalább nem póklábasít és nem csomós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Még az 1000-1200 Ft körüli Essence Lash Princess is jobb spirál, mint ez.
Kap két csillagot, mert legalább nem póklábasít és nem csomós.

albertinablogg

2019. március 11.

Nem tudok 5 csillagot adni. Ajándékba kaptam, örültem, mint majom a farkának, mert pont spirál vásárlás előtt álltam. Első igazán drága spirálom, mégsem vagyok vele olyan elégedett, mint egy olcsóbbal (pl. Bourjois). A legelső gondom, hogy volument még hírből sem ad. Mivel nincs alapból sok pillám, ráadásul ívük sincs, mindig göndörítek és általában nagyon szép bambi szemeim lesznek utána, ha kispirálozom. De ennél sajnos nem tapasztaltam. Tény, hogy nem csomós, de nagyon kevés terméket visz fel a kefe, ami ráadásul nekem túl merev. Mindig a legkisebb keféket választom, mert azzal az alsó pilláimat is szépen ki tudom festeni, ezzel is könnyen megy, de a szemem külső sarkainak hosszabb pilláit sajnos már nem tudom olyan szépen átfésűlni vele, hogy cicásítson. Az illata kellemes, a design is jó, nyilván elhasználom, de nem fogom megvenni. Más márkát fogok választani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

senskin

2018. december 18.

A spirál rendkívül mutatós, elegáns. Elsőre nekem sem sikerült jól kifestenem vele a szempilláimat. De másodszorra már kellemes meglepetést okozott. Elkezdtem módszeresen használni, úgy fordítani, építeni, hogy hatalmas pillákat sikerült varázsolnom. Ilyen szépen eddig a hypnose drama remekelt. Felváltva használom. Nagyon jó spirál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

mirtillmajoros

2018. augusztus 26.

Gyönyörű hatást kelt, imádom, VISZONT baromi gyorsan beszárad, és lepereg ha úgy adódik. Új korában tökéletes, 1-2 hónapra rá már kevésbé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Bettike941

2018. augusztus 8.

Ez a termék hihetetlenül nagy csalódást okozott számomra. Egy high-end szempillaspirált akartam vásárolni, megakartam tapasztalni a ''luxy'' életérzést, de ennek a terméknek az esetében mindez elmaradt. Amikor megvettem gyönyörű és hosszú pillákat varázsolt már egy felvitellel, egy hónapig ez volt a szempillaspirálok gyöngye. Aztán bekövetkezett a katasztrófa: egy hónap használat után egyre inkább kezdett beszáradni a termék. Azért az ember nem ilyen elvárásokkal indul meg egy ilyen termék megvásárlásáért, ennyi pénzért csodákat kellene művelnie. Még egyszer biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

gigiszekely

2018. március 17.

Nem szívesen vallom be, de több évig használtam és minél "öregebb" lett, annál tökéletesebb volt. Sajnos muszáj volt kidobnom, mert már rossz szaga volt és éreztem, hogy megromlott, de nem szívesen dobtam ki, mert imádtam. Újra kellett vennem, mert nekem ez a spirál maga a tökéletesség, természetes szempillák, gyönyörű szétválasztott hatás, minden ami kell. Az ára húzós, de szülinapra megleptem magam vele. Sajnos örökre beleszerettem ebbe a rendkívül drága spirálba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

svivko

2018. március 7.

Micsoda megosztó spirál ez.
Véleményem szerint fontos, hogy bontás után mennyit hagyjuk "érlelődni" a festékanyagot. Sokáig az elején én sem értettem, hogy mi ez a hype. Sima, kefés vége van, ami a rejtett szemhéjú használókat sem maszatolja össze, mert a szálai tökéletes hosszúságúak. Az elején rengeteg festéket vett fel a spirál és nap végére mindent összepandázott.
Két hónap múlva egy álomspirál lett belőle. Nem tapaszt, nem pereg, nem foltoz, überjól tartja az ívet amit a shu uemura pillagöndörítővel érek el, és a pillatőtől a szempillavégig dúsítja a pillákat szénfekete festékkel.

Adjatok neki időt, ahogy a legtöbb high end spirálnál, ez is borként viselkedik, minnél frissebb annál rosszabb. Fura ellentét ez a drogériás spiráloknál, hiszen ott az ellentettje igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Micsoda megosztó spirál ez.

FB0111

2018. március 3.

Ajándékcsomagban kaptam a Mon Paris parfüm mellé és meg kell mondjam elképesztő! Hagyományos keféje van ezért nem igazán vártam tőle semmit, nem hittem hogy nagy durranás lesz, de még a Loreal Miss Baby Roll-omat is simán lepipálta! Pedig mindeddig az volt a csúcstartó nálam. Gondolom ti is hallottatok róla, 2017 leghype-oltabb szempillaspirálja és mindeddig az én kedvencem is. Na de vissza az YSL spirálhoz:
~szálanként elkülöníti a pilláimat
~meg is hosszítja őket
~szépen göndörít
~nagyon jól lehet építeni
~el lehet vele érni természetes és műszempillás hatást is tetszés szerint
~nem maszatolódik, nem pereg és EGYÁLTALÁN NEM CSOMÓSODIK (pedig elhihetitek, nem vagyok egy profi sminkes)
Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, de sajnálom, hogy krémmánián ilyen rossz értékelése van (és nem értem miért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

~szálanként elkülöníti a pilláimat
~meg is hosszítja őket
~szépen göndörít
~nagyon jól lehet építeni
~el lehet vele érni természetes és műszempillás hatást is tetszés szerint

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.