Yves Saint Laurent

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: bobekecske, Módosítva: 2015. július 16.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Könnyed, finom állagú alapozó, mely anélkül teszi 24 órán át tökéletessé abőrt, hogy elnehezítené azt.

Ár: 11000 , Eladó: dianae
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Lehel térnél, postázom előreutalással plusz postaköltséggel
mikkamakka75

2019. március 27.

A B20 Beige szín van meg, ami teljesen olyan, mint a bőröm színe, ezt tökéletesen sikerült netes swatchok alapjàn eltalàlni, felkenve mégis elég sàpadt, vagy inkàbb élettelen az arcom vele. Nagyon vékony alapozó, bőrhibàkat biztosan nem tüntetne el, de a bőröm egységesítésére kivàló. Rajtam elég mattra szàrad, mindenképpen egy lágyabb, fàtyolos :) púder kell rà. A szàraz részeket (ami egyébként nincs, de most van - az orrom körül) nem emeli ki, vonalkàkba nem ül bele, tartós, de ha picit kopik is, azt egységesen teszi, nem foltokban vagy pikkelyesen.. Könnyű ràjavítani, ha véletlenül több kerül valahova sem lesz csúnya maszkos, beleolvad a bőrömbe.
"My skin but better" és mindent tart, amit ígér, de nekem egyàltalàn nem tetszik a finishe. Szerencsére akciósan + kuponnal csak 30€ volt a német D-ban, annyit megér, de többet nekem nem.. sőt ennyiért sem venném újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

zoja

2019. március 22.

Az eddig ismert legjobb alapozóm. Évek óta csak ezt használtam, pár hete úgy döntöttem, hogy lecserélem a Mac studio fix fluid-jára, mert az biztos jobb meg olcsóbb is. Itt a krémmánián is olyan nagy a hájp körülötte, hogy tuti nagyon okos leszek. Hát nem jött be. 10ezret kidobtam az ablakon és visszatértem az YSL-hez. Sokkal szebb a bőröm vele kinti-benti fényben, nem látszik, hogy van rajtam alapozó, csak az, hogy tökéletes a bőröm (amúgy nem az) és a legfontosabb, hogy nagyon finoman kopik estére, nem foltokban, mint a Mac, nem pöttyökben, egyszerűen csak finomodik, nem tudom érzékletesebben leírni. Egyelőre maradok ennél, még ha az ára nem is mindig varázsol el..de pontot nem vonok le, mert tökéletes alapozó számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

googles

2018. december 25.

Csodás, láthatatlan, gyönyörű az eredmény, van világos szín, a B10. Imádom. Ezer csillag.

Sokat elmond, hogy amióta ezt megvettem, a többi alapozómhoz hozzá se nyúltam (2 Shiseido, Clarins, Lancôme...).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 25.

Vicus7

2017. november 2.

Nekem bevált. Közepes fedésű, de tartós alapozó. Egyenletessé teszi a bőrt. Először furcsa volt a spatulás kiszerelés de könnyen meg lehet szokni. Nekem sikerült olyat találni, ami tökéletes illeszkedik a bőröm színéhez elmondanám ezt nem mindig sikerül eltalálni még eladói segítséggel sem. Kombinált bőrre nagyon jó, nem fényesedik ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

bobekecske

2016. november 3.

Az egyik legjobb alapozó, amit próbáltam. Ritka, hogy ennyire egybehangzóak a tapasztalatok, így szerintem elég jól felmérhető, hogy valakinek a bőrtípusának és preferenciájának megfelelő lesz-e.
Enyhébb fedésű, tipikusan YSL alapozó illatú, ecsettel és szivaccsal nagyon gyorsan és könnyen eloszlatható, szaténos fényű, viszonylag tartós, híg alapozó ez.
A színek szerintem nagyon jól eltaláltak, meglepő módon a BR020 sem bizonyult végtelenül sötétnek (se rózsaszínnek) rajtam, pedig nem rosszabb a fedése, mint a többi Ysl alapozóbak.
Ez a "spatulás" eleinte nagyon szokatlan és ellenszenves volt, de a gyakorlatban tényleg nagyon jól adagolható vele az alapozó, és nem folyik annyira szanaszéjjel, mint pl. a Dior Nude Air szérumos alapozója (igaz annyira nem is híg).
Nem a "legragyogóbb" finishű alapozóm, de hétköznapokra, hosszabb estékre bombabiztos, nem kell állandóan ellenőriznem és púdereznem.
Viseletre szinte észrevehetetlen érzetű.
Szárazabb bőrre biztosan nem ajánlanám, mert nem elég gazdag és kiemeli a száraz részeket.
Nem mellékes tudnivaló, hogy csak 25 ml-es az üveg, a megszokott 30 helyett, ennek a fényében tényleg elég drága mulatság, nem mindegy, mikor, hol szerzi be az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Viseletre szinte észrevehetetlen érzetű.

Evelin007

2016. október 4.

Isteni alapozó! Az ára talán nem drogériás, de megéri!
A színválaszték nagyon jó, végre egy alapozó, ami nem rózsaszín rajtam. B40-es az enyém, ami egy neutral árnyalat és tökéletesen passzol.
Használat előtt felrázandó és inkább ecsetet ajánlanék hozzá, a szivacs csak felszívja az egészet a vizes állaga miatt.
A finish-e szaténos, nem teljesen matt és ezredmásodperc alatt megszárad. A fedését közepesnek, de feltétlenül felépíthetőnek mondnám.
Napfényvédőt is kapunk benne, így télen nem kell naptejet használnom (egész évben használok naptejet, nem csak nyáron).
A száraz foltokat viszont tényleg kiemeli, de egyáltalán nem vészes, csak egy jól hidratált alap kell.
Imádom, imádom, imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

Isteni alapozó! Az ára talán nem drogériás, de megéri!
Imádom, imádom, imádom! :)

cyprienne

2016. január 9.

Rászántam magam, hogy vegyek egy rendes alapozót és a Müllerben ezt a kis csodát ajánlották nekem! Amikor az eladónő felvitt egy adagot a bőrömre, olyan érzés volt, mintha bársony simogatna és az illata is isteni volt. Szerelem volt első látásra (tapintásra...). Már pár órája rajtam van azóta és semmi változást nem látok. A mindennapokra kerestem alapozót, így pár napon belül írok újabb információt, hogy mennyire bírja az egész napos megpróbáltatásokat.
Update: elég jól bírja az egész napos strapát, nem foltosodik sehol sem. Az egyetlen, ami feltűnt, hogy ha szárazabb a bőröm, akkor nagyon látszik, hogy alapozó van rajtam, de ez valószínűleg mindegyikkel így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

GlamourAndStyle

2015. november 22.

Külföldön 42-45 euro között mozog (én 43 euroért csaptam le rá a Sephorában), itthon kb. 16.000 Ft, így - szerintem - , ha valakinek tervben van egy külföldi kiruccanás mindenképp akkor csapjon le rá. Régóta keresek már egy "második bőr" típusú alapozót, ami olyan, mintha ott sem lenne, na ez pont olyan. Hihetetlenül finom, bársonyos textúrája van, ami púderesre szárad a bőrön, ezáltal olyan kis hamvas barack hatású lesz tőle. A felvitel kissé nehezebb lehet a híg állaga miatt, de eldolgozni nagyon könnyű. Nem nagyon fed, aki "full coverage" alapozót keres, ne erre essen a választása. Ez inkább olyan természetesen szép és egységes hatású, ami mindennapokra tökéletes. Nagyon kényelmes viselet, egyáltalán nem érzem, hogy rajtam van és nem is szárít. 5 csillag, számomra most az egyik legjobb hatású alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

bcsilla

2015. október 14.

Évek óta kerestem olyan alapozót, amit felkenve nem érzek maszknak, egész nap rajtam lehet, és nem érzem úgy, hogy megfullad a bőröm. Elég híg állagú, minimális elég belőle, könnyű eldolgozni, szinte egybeolvad az arcbőrrel. Szerintem a jó alapozó nem feltűnő, csak annyi látszik, hogy egyszerűen szebb az ember bőre. Ha valaki egy igazán könnyű, leheletfinom alapozót keres, érdemes kipróbálni. Számomra tökéletes, és nagyon sokáig elég lesz, ezért biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!