Yves Saint Laurent

Ár:   19140 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   19140 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: citrom, bergamot, bors,

Szívjegyek: narancs virág, üröm,

Alapjegyek: fás jegyek, ámbra.

Erina

2016. július 16.

Imádom! Amikor a Férjem használja,teljesen magával ragad az illat. Fűszeres,először erős de aztán letisztul. Tartós illat. Télre tudom jobban elképzelni,olyan mintha egy vékony de meleg takaró ölel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

AdamFragFanatic

2016. március 2.

Kíváncsian várom az új flanker (L'Homme Ultime) produkcióját, de még nem volt szerencsém tesztelni. Addig is viszont a L'Homme szériában szerintem ez az egyik legjobb illat. Erős, kifújás után tömény. Abszolút téli illat számomra. Rajtam nagyon tartós. A Diesel - Fuel for life spirit nevű illata hasonlít ehhez, viszont a leszáradása teljesen más. Egyszerűen elbűvölő. Amíg lesz kollekcióm ez benne lesz. Kihagyhatatlan. Mindenkinek ajánlani tudom, sok helyen kapni így nem nehéz tesztelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

petra8403

2015. június 28.

Szexi illat, legalábbis a férjemet, bár a tartóssága hagy némi kivetnivalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Szexi illat, legalábbis a férjemet, bár a tartóssága hagy némi kivetnivalót.

Málni

2013. november 19.

Friss, édeskés-fűszeres, citrus-ámbra-fahéj-gyömbér keveréke. Szerintem nagyon hasonílt az új Diesel Spiritre, ez viszont nem annyira ütős mint a Diesel, bőrhöz közelebb érezni, de azért nem is gyenge. Leszáradásában érezni az eredeti homme változatot is, de nekem ez jobban tetszik, valahogy érdekesebb és édesebb is, a sima homme illatát tekintve viszont sokkal egyedibb. Átlagos a tartóssága, régi homme rajtam 12 órát is bírt és mnki érezte, ez kb. 5 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Citronellol, Cinnamal
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 60730, CI 60730, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.