Yves Saint Laurent

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vestara, az összetevőket feltöltötte: Rizsa, Módosítva: 2017. május 3.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzing Stone
Ár: 4200.- , Eladó: Madeira
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost vagy személyesen 3.ker.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 30.

"3 Épice" egy világos bronz bézs árnyalatú, nagyon különleges, innovatív textúrájú "balzsam-púder", ami felvitelkor krémes állagból porpúderré változik. Ez az árnyalat jobban érvényesül a világosabb bőrön, illetve alapozón, nagyon természetes végeredményt ad, szebbé, élettel telibbé teszi a bőrszínünket. Kitűnő minőségű luxustermék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 30.

bobekecske

2017. május 30.

Nagyon könnyen és szépen eldolgozható krémbronzer, ami felvíve szinte porállagúvá válik. Emiatt nagyon jól ötvözi a krémek eldolgozhatóságát és tartósságát a poralapú termékek mattító hatásával, ami nekem kimondottan hasznos, főleg nyáron.
A színe-hatása a Chanel les Beiges púderekéhez hasonlít: visszafogottabb, de nagyon természetes hatású. Én egy YouTube videóban figyeltem fel rá, ahol a leírásban vettem észre, hogy ezt használta a lány. Egyből szemet szúrt, milyen szép amit a bőrén visel, szerencsére rajtam is hozza ugyanezt a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Rizsa

2017. május 2.

3-as, Épice árnyalatban használom. A kedvenc bronzosítóm, MAC 197-es ecsettel viszem fel alapozás után, púder előtt. Könnyen eldolgozható, nem narancssárgás; hiába nem a legvilágosabb árnyalat, mértékkel használva szerintem nagyon jól mutat a bőrön. Nekem egész nap kitart, még ha nem is a legtartósabb alapozómra viszem fel. Kb 3 hónapja van meg, ugyan nem minden nap használom, de heti többször, eddig nem sokat használtam el ezzel belőle, szerintem nagyon sokáig kitart a termék.
Apró hibája, hogy amit adnak hozzá kis tasakot, valahogy hullajtja magából a szöszöket, és az belemegy a termékbe is, amitől nem néz ki a leggusztibban. De ettől, és az árától eltekintve nagyon szeretem, talán újra is venném ha elfogy (ami szerencsére nem mostanában lesz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Hidratálók: Caprylyl Glycol