Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, az összetevőket feltöltötte: Kittikee0224, Módosítva: 2022. december 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: bergamot, mandarin, gyömbér, sáfrány, narancsvirág, levendula, vanília, méz, tonkabab, vetiver

Keresek gyári mintát Yves Saint Laurent Libre le Parfum
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Iszike
Állapot: Gyári minta (1,2ml), Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta
30000 Ft Yves Saint Laurent Libre le Parfum
Ár: 30000 Ft + posta , Eladó: orchide
Állapot: 1-2 fújás hiány / 50 ml, Helyszín: --, fizetés: Packeta (+1299 Ft) vagy Foxpost (+1499 Ft)

m.anita

2024. május 17.

Ez az illat amit mikor először megèreztem teljesen elvaràzsolt. Egy nagyon mèly, intenzív, tartós illat. A kèt làbon jàró, hatàrozott ízig vèrig nő. Ezzel nem lehet elbújni. Karaktere, lelke van. Ma èrkezett meg. Imàdom ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 17.

ansc

2024. április 22.

10/10, csodálatos finom puha, meleg illat. Nagyon kellemes viselni, nekem ez egy mindennapi illat.
Leszáradás után egy egészen mézes illattá varázsolódik. Nem émelyítően édes.
A tartóssága egészen elképesztő. Ha pénteken befújom magam még vasárnap is érzem magamon (elhihetitek, hogy fürdők és naponta többször is kezetmosok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Leszáradás után egy egészen mézes illattá varázsolódik. Nem émelyítően édes.

Rha

2024. március 9.

2024. március
Tegnap vettem egy 30 ml-s üveggel és ma ezt fújtam magamra reggel, ha már megint ilyen hideg van. Egész nap körül lenget az illat. Nem erőszakosan, de határozottan ott volt. Édes, meleg, krémes.
Felpontozom 5 csillagra.

2023. december
Beszereztem belőle egy fújóst. Igazi hideg évszakos illat. Édes, krémes. Egész nap körbeleng. Nem érződik több méterről, de nem is mondanám bőrközelinek.

2023. április
A Libre edp nem igazán jött be, nekem túl maszkulin.

Karácsony előtt a M-ben álltam sorban, amikor a polc végén, a központi helyen megpillantottam, gondoltam, fújok egyet a csuklómra, üsse kő. Elsőre Libre edp, már görbült lefelé a szám...kifizettem a kosaram tartalmát és libbentem is ki a drogéria ajtaján. Kint alig tettem pár lépést, amikor megcsapta az orrom egy isteni illat...a Libre sokkal krémesebb, nőiesebb változata...innentől az orrom rátapadt a csuklómra...ennyi...megvett kilóra.
Sillage: 10/6
Tartósság: 10/7

4,5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 9.

2024. március
Felpontozom 5 csillagra.

2023. december

2023. április
A Libre edp nem igazán jött be, nekem túl maszkulin.

Sillage: 10/6
Tartósság: 10/7

4,5 csillag

Eta86

2024. március 9.

Nemrég vettem belőle egy 10 ml fujost.Félve fújtam belőle,mivel a sima Libre nekem nem tetszett,de ő♥️valami csodálatos, finom, erős, karakteres,picit fűszeres, édes illat.Egyszerűen az illat,ami kell nekem.Tartós.ImádomAjánlom az édes, karakteres illat kedvelőinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 9.

floracska6

2023. október 6.

Egy hete bekoszontott az igazi oszi ido en pedig rakivantam a kremesebb, teliesebb illatokra. A parfumos polcom egyébként tele van könnyedebb, citrusosabb illatokkal, a gourmand edes vonal nalam kizárólag hidegben játszik. A sima Libre a megjelenése ota a kedvenc hideg idős parfümöm (tehat 2019 ota), a droegerias vonalon nem talaltam meg nala noiesebb teli illatot, mert nem süti illatú akarok lenni így nalam a nagyon vaníliás, mandulas parfümök ki vannak zarva a körből.
Az előzo szezonban azonban az anyaillat egyik összetevoje mar fejfájást okozott, igy kicsit besokkalltam tole.
Hát nem a Le parfume lesz amire lecserelem az biztos...rajtam iszonyat maszkulin borotvahab illatú az egesz a felfujas pillanatatol, pedig a véleményekbol az jott le, hogy edesebb, kremesebb illat lesz. A tartossaga viszont 5 ora plusszos. A leszaradasa mar egy konkret ferfi parfumre emlekeztet, biztos a bőrkemiammal nem kompatibilis.
A ket csillag az en szubjektív velemenyem mert amugy tartós es minőségi kreació.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 6.

Lilko95

2023. augusztus 2.

Nagyon megtetszett a reptéren, le is csaptam rá egy kedves eladótól interneten. Egész nap érzem magamon, és a környezetem is. Egyszer megérkeztem egy házibuliba, majd a többiek megszólalnak: olyan tömény parfümillat van, amióta itt vagyok :D. Bár nem szerették a tömény édes illatokat, én örülök, hogy végre van egy igazán érezhető, tartós parfümöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

beucika

2023. július 29.

Húú...
Nagyon nagyon tetszik!
Én nyáron szerettem bele menthetetlenül 😀
Édes, elegáns illat.
A tartóssága is tökéletes.
Ő az új kedvencem 🤣🤣🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 29.

Húú...
Nagyon nagyon tetszik!
Én nyáron szerettem bele menthetetlenül 😀
Édes, elegáns illat.
A tartóssága is tökéletes.
Ő az új kedvencem 🤣🤣🤣

Erika80

2023. július 17.

Az alap Libre illatát is nagyon kedvelem. Egyáltalán nem találom maszkulinnak, sőt egy nagyon igényes, elegáns női parfümnek titulálom. Nagy kíváncsisággal és izgalommal tölt el mindig a parfümvadászat és tesztelgetés alkalma, így amikor végre hozzá is volt szerencsém és magamra fújtam, azonnal elmosolyodtam. Hát persze, hogy tetszett, hiszen a narancsvirág gyönyörűségesen megszínezi az illatot, én pedig a narancsvirágot igencsak kedvelni szoktam, hát ebben a formulában is tetszett. Édesebb, teltebb, mint az alap Libre, emellett szerintem fűszeresebb is, mégis csodásan felismerhető az anyaillat által hozott bázis. A levendulás aromavilága azonnal árulkodik, hogy ő is a Libre család tagja, viszont a méztől mélyebb, "gazdagabb" lesz. Számomra nagyon finom illat, őszre és télre a legkiválóbb szerintem. Persze mindenki azt és akkor visel, amikor jól esik a lelkének. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 17.

angyalka1225

2023. március 26.

Szintén "intensesként" próbáltam ki egy tesztert, amit vásárláshoz adtak. Pont ezt akartam írni én is, hogy a tartóssága nem vetekszik azzal. Annyira nem különböznek, hogy emiatt keseregjek, bár csábító az az enyhe maszkulin beütés, amit ennél elsőre felfedezni véltem. (Ezt úgy mondom, mint valaki, akin melóhelyen ritkán láttak mást, mint magassarkút..! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 26.

henicatt

2023. március 8.

Az egyik újságban volt a mintája, megvételre érdemesnek tekintettem, tesztelni szuper lesz. Előtte már illatolgattam az edp-t és flankereit, így halvány emlékezetemben még élt, hogy "az a sötét üveges, na az a jó". És igen, tényleg jó, nagyon jó! Édes, de mégis friss. Nagyon karakteres illat, abszolút felismerhető :) Németországban az S-Bahnon sok fiatalon érzem, így a helyzet az, hogy várok, amíg lecseng kicsit a népszerűsége, és majdan egyszer felülök én is a Libre járatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 8.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Isoeugenol, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ext D&C Violet 2, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.