Yves Saint Laurent

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: baby0782, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fej illat: Fekete ribizli, Bergamott, Zöld jegyek,

Szív illat: Gyöngyvirág, Sambac Jázmin,

Alap illat: Cédrus, Szantál, Vanília, Tonkabab

1000.- Yves Saint Laurent Manifesto
Ár: 1000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml / fotó, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Yves Saint Laurent Manifesto EDP FÚJÓSOK
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Leoka

2020. július 27.

Egy mesésen szép vaníliás illat, ami szintén listás nálam.
Krémes édes, finom hangulatú illat. Szeretem a vanília - bergamont duót, ebben pedig fürödhetek benne gazdagon. A feketeribizli frissíti, a tonkabab pedig olyan porossá / púderessé teszi az illatot számomra.
Tiszta elegáns illat, nagyon tartós, aminek kifejezetten örülök. Lányom szerint ez a felnőtt vanília illat ...
Egyenlőre sok hasonló illatom van, egy picit túltáraztam, de megfogadtam magamnak, hogy beszerzek belőle egy egész üveggel, addig is próbálom beosztani a 10 milimet .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Egy mesésen szép vaníliás illat, ami szintén listás nálam.

Cathi

2020. június 1.

Jo sok eve volt egy üveggel belöle, de nem gyözött meg. Olyan tul egysiku volt, es semmi különlegeset nem ereztem benne. Edes , egyszerü, vanilias/szantalos.
Vartam, hogy kifujas utan kibontakozzon, de ez nem törtent meg. Valamikor lehet beszerzek a jövöben egyet, de egyelöre nem hiànyzik.
Tenyleg jo illat, de nem tartogat szamomra semmi pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Tenyleg jo illat, de nem tartogat szamomra semmi pluszt.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Ez az illat szerintem az érettebb női bőr illata. Egy olyan mély és tartalmas illatról van szó ami nem biztos hogy a fiatalabb korosztály számára maradandó üzenettel bír. Engem elvarázsolt, mert Édesanyámtól.kaptam ajándékba és alapvetően egy borzasztó tartós és méltó illat ez, nálam sajnos évekig a szekrényben állt. Végül a Fiam véletlenül összetörte a fürdőszoba járólapon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Nenuka

2019. július 13.

Tényleg nagyon erôs. A szantál vagy a tonka,vagy valami annyira megüt, hogy én nem kedvelem. Egyébként télre tényleg jó lehet sokaknak. Nekem vagy szintetikus, vagy valamelyik jegy bántó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

neska

2019. június 22.

Egy finom, édes, krémes illatfelhő.... Nem ragacsosan édes, inkább könnyed, légies de finom édes illat a vaníliának és a tonkababnak köszönhetően. Rajtam tartós, és szerencsére a gyöngyvirágnak nyoma sincs, mert azt nagyon nem szeretem... Egyik örök kedvencem. Azt hiszem mindig lesz egy üveggel otthon :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

szandussss

2019. február 24.

Finom, összetett illat, be is ruháztam a 30 ml-es változatra, de valahogy szinte mindig másik parfümért nyúlok a polcomon. Sajnos rajtam nem igazán tartós, viszont felfújáskor már-már túl erős is nekem, valahogy nem érzem magaménak ezt az illatot. 4 csillagot kap, mert egyébként kellemes parfüm, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Nina1205

2019. január 27.

Szép, bújós illat. Nem egy dög, alig hiszem, hogy csábításra alkalmas lenne, inkább olyan, mint egy finom puha fehér gyapjúpulcsi. Édes, de nem olyan sütisen, hanem krémes inkább. Ennyit nem fizetnék érte, de a Zarának van egy parfümje (Nuit), ami gyakorlatilag ugyanezt hozza, csak 3000 forintért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

coeurdame

2019. január 5.

Szerelem első szaglásra :) Kifinomult és izgalmas egyben. Mikor összetörtem a sajátom, konkrétan gyásznapot tartottam (szerencsére már nem volt olyan sok az üvegben). Abban biztos vagyok, hogy újra fogom vásárolni, mert ez az illat egy varázslat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Slushy

2018. december 4.

Csodálatos illat! :) Már többen mondták a kollégáim közül, hogy milyen finom illatom van. Nem egy erőteljes és könnyen felismerhető illat. Inkább az a szelídebb fajta, ami tökéletes irodába és tavaszi, őszi parki sétákhoz :D de persze én télen is szívesen viselem. Komfortillat, amire nem hiszem hogy bárki azt mondaná, hogy fúj ez meg mi!? Van pár erőteljesebb és vadabb parfümöm és jó néha ilyen típusú parfümöket is használni, ami nem vált ki negatív érzelmeket az emberekből mint pl egy la vie est belle. Persze én azt is imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

nikolett

2018. november 20.

Kulonleges, nagyon tetszik. 100 kozul felismerheto. Nalam 5 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Kulonleges, nagyon tetszik. 100 kozul felismerheto. Nalam 5 csillag...

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)