Yves Saint Laurent

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: baby0782, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft

Alap illat: Cédrus, Szantál, Vanília, Tonkabab

Ár: 17000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 90/50, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Ár: 1.300 Ft / 2.100 Ft , Eladó: izsofb
Állapot: 3ml / 5 ml frissen fújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, ezt követően postázom vagy FoxPost-tal küldöm

dorabianka

2021. november 4.

Nagyon finom valíliás-gyömölcsös illat, elsőre nagy szerelem volt, de sajnos ezzel is úgy vagyok, mint a többi parfümmel, hogy időszakosan tudom vcsak használni, különben unalmassá válik...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 4.

Linett21

2021. március 17.

Évekig kerülgettük egymást, túl matrónásnak éreztem. Aztán egy nap 'katt', és onnantól imádat :-) A nyitány kicsit zöldes-citrusos, de rögtön jön a jázmin és a vanília tökéletesen kiegyensúlyozott tánca. Nem tudok rá jobb szót, ez a parfüm egyszerűen 'kiegyensúlyozott'. Nem ez, amit buliba használnál, vagy edzőterembe vinnél, inkább olyan visszafogott, kosztümös nőcis illat. Ha munkába, vagy interjúra megyek, mindig ezt használom, valahogy nyugtat, bátorít, magabiztosabbá tesz; úgy érzem, valahogy komolyabban vesznek, ha ezt érzik rajtam. És érzik is, erre a parfümömre kaptam eddig a legtöbb bókot. Kecsesen körbeleng, nem fullasztó, nem túl édes. Tartóssága szintén kiváló, a munkanapot simán kibírja utánfújás nélkül. Abszolút minőségi munka, nagyon ajánlom! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Barbara2021

2021. március 16.

Nekem minden bejon, ami jazminos. És általában utalok mindent, ami vaníliás. Ezt mégis nagyon jó kombinációnak érzem. jó kis illat. Nőies. Nem fiatalos. De nem oreges. Kortalan. Megvenni nem fogom. Egyelőre. De ez egy kellemes, jó illat. Ajándékba is vehető. Szerintem 30 felett senki nem fogja utalni. Az üvege nagyon szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Tina9997

2021. március 9.

Angliában találkoztam vele először egy drogériában. Nagyon megtetszett, bántotta is a fantáziámat, hogy nagyon kellene Ő nekem! Aztán feledésbe merült mert jött más.. Mindig eszembe volt! Úgy éreztem kell nekem ez a meleg vaníliás, buja illat! Eltelt 4 év, és végre az enyém! Nagyon jó áron jutottam hozzá! Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

kepviselofank

2021. február 26.

Nem szoktam megbánni, amikor eladom valamelyik parfümöm, mert általában jól meggondolom előtte. Na, őt a lenti véleményem után hirtelen felindulásból eladtam, majd elkezdett hiányozni, pedig alig használtam. Szóval tiszta gyagyás vagyok és megrendeltem újra. :D Meglátjuk, hogy az új szerzeményem mennyire fogom majd megbecsülni, mindenesetre adnom kellett neki +1 csillagot, valami mégis van benne, ami miatt nem tudom elengedni..

Annyira szerettem volna szeretni... Őt is meg az L’Elixirt is. Szerintem egyébként nincs túl sok különbség köztük, rajtam talán annyi, hogy az még intenzívebb. Szóval próbálkoztam velük hónapokig, de be kell látnom, hogy rajtam az ilyen jellegű vaníliaillatok nem jók, szabályosan rosszul vagyok tőluk hosszútávon. Csak a gyönyörű üveg miatt szerettem volna megtartani őket, de annak meg semmi értelme. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

széva

2021. február 24.

Tavaszra keresgéltem. Chanelt használok leginkább ,de most télen a Libre intense is használatba volt. Jók nekem az YSL illatok is. Rá esett a választásom jó kis puha illat nekem tavaszias. És ami érdekes nagyon emlékeztet a Armai Mániára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 24.

angelina69

2021. január 2.

Gondoltam, próbáljunk így télen egy kis vaníliás illatot. Hát nagy üveges vásárlás nem lesz belőle. Nem illünk össze, pedig olyan jó lett volna, ha mégis. Mert végre egy olyan vaníliás illat, ami nem telepszik rám, nem nyom agyon, nem kiabál rólam. Ez puhán, könnyedén körbeölel, és hányingert okoz. Nem tudom, az összetevők melyik párosítása lehet a ludas, de a szép könnyed vaníliás, puha illat sajnos így megtréfált. Egyébként tényleg szép illat. Rajtam nem az a vaníliás süti. A vaníliás alapja ellenére van benne egyfajta üdeség, könnyedség, némi porosság. Talán a gyöngyvirág és a jázmin párosa adja az üdeséget. Leginkább három évszakos parfümnek mondanám. Bár még az is lehet, hogy valakinek nyáron is bejött már. A tartóssága rajtam megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Vitti10

2020. december 15.

Megvettem, mert a Manifesto l 'elixirt imádom. Nekem ebből pont az a plusz vaníliás édesség hiányzik, amitől olyan jó viselni az elixirt. Ebben van valami szappanos? balzsamos? amit érzek a torkomon. Nem rossz, de a tökéletes nem ez lett számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

DushaX

2020. november 25.

Örök favoritom.... igazi nőies, határozott, erőteljes de mégis van benne valami lágyság. Élek- halok a vaníliás jellegű parfümökért, főleg ősszel és télen, de ezt az év 365 napján tudnám viselni. Érdekesség, hogy a másik két tesóját viszont nem igazán szeretem. Ugyan ennek is kell egy kis idő amíg az elején enyhén fűszeresből leszárad, aztán érezhető csak az igaziillata. Pont emiatt emlékszem már 5 éve amikor először ráfújtam a tesztcsíkra, dobtam is a kosárba a csíkot, hogy uhh ne. Valamiért aztán átnéztem a leszáradt papírkákat, s közöttük volt már az az édeskés, brutál jó és egyedi illat, onnantól szerelem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

canaille

2020. november 23.

Jajj de nagyon szeretem. Amikor megjelent, akkor annyira tele volt minden felület a reklámjával, hogy a "közelébe sem megyek" kategória volt. Most egy édesebb-krémesebb kuckós-bújós illatot kerestem, ami viselhető hétköznapokon és alkalmakon is. Douglas-ben szaglászva teljesen szíven ütött, hogy EZ AZ. Ez az amire most vágyom. Tettem is be a kosárba azonnal. Rajtam nagyon tartós, a pulcsimon még mosás után, vasaláskor is érzem. :) Érdekes, hogy nem igazán emlékszem rá, hogy éreztem volna másokon, pedig amennyire jó, nem csodálkoznék, ha tucat lenne (örülök, hogy nem az).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)