Yves Saint Laurent

Ár:   20 000 Ft, 28 800 Ft és 37 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   20 000 Ft, 28 800 Ft és 37 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fejillat: eper, málna, körte, kalabriai bergamot

Szívillat: datura, narancsvirág, bazsarózsa, sambac jázmin, kínai jázmin

Alapillat: pacsuli, indonéziai pacsuli levél, ambroxan, pézsma

Yves Saint Laurent Mon Paris edp
Ár: 2200/5ml 3700/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Ár: 5 ml 2000 ft10 ml 3500 ft , Eladó: timeeebaby
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Szeged, fizetés: . fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Szegeden

Pappaa

2021. július 7.

Tökéletes nyári illat. Tartós és még sem túl hivalkodó a felfújást egyből követően sem. Én biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Linett21

2021. július 3.

Ez biztos nem lesz az "én Párizsom". :-(
Cukorba forgatott, plasztik piros bogyós gyümölcssaláta; csöppnyi fehér virággal, vaníliával és pacsulival fűszerezve. Egyszerű, mint a faék. Ezt hamarabb tudom elképzelni Dr. Szöszi Elle Woodson a harvardi első napjain, mint egy igazi francia nőn Párizsban. Teljes képzavar.
Az, hogy az illat csalódást okoz nekem, persze merőben szubjektív dolog; orr és gusztus kérdése. De, sajnos, objektív szempontok alapján sem győzött meg: akármennyit fújogattam magam; alig érezték rajtam, nem igazán projektál, nem vont aurát körém. Tartóssága szintén elég vérszegény, ami - tudva, hogy az YSL-ház mennyi egyedi és szédületesen jó minőségű parfümöt dobott már piacra - elég hervasztó. Kimondom: ez a parfüm (főleg ezen a néven) vérciki. És szégyen bárminemű Párizzsal való azonosítása. Szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Ez biztos nem lesz az "én Párizsom". :-(

vicuskat

2021. május 1.

Nos, ha már Párizs, akkor számomra sokkal inkább Nina Ricci Love in Paris-a az etalon. Valahogy nekem ez olyan kis semmi illat. Igazat adok azoknak, akik azt írták, hogy egy YSL-tól többet várna az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

Patrysa

2021. március 20.

Az illata mesés. Magával ragadt. Igazi nőies, könnyed illat, de sajnos tartósság szempontjából kicsit csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

Tina9997

2021. március 9.

Könnyed tavaszi-nyári illatocska. Volt szerencsém Párizsban járni, így mikor őt viselem, vissza repít egy kicsit a szerelem városába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

bYou

2021. február 18.

Számomra ő A PARFÜM. Évek óta ezt használom. Lehetne mondjuk picit tartósabb is, de annyira nagy a szerelem, hogy ez az apró kellemetlenség sem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Naomi26

2021. február 14.

Mindig azt hittem, hogy nem szeretem a pacsulit , aztán ha találok egy olyan illatot ami tetszik , meglepődöm ha van benne.Ez a parfüm is ilyen volt.Igaz, hogy jobban vonzódom az Opium Blackhez, de valamiért ez a parfüm megfogott azzal, hogy olyan kis gyümölcsösen édes, ugyanakkor az én bőrömön megjelenik valami csípős pimaszság, ami izgalmassá teszi számomra az unalmasan édes kompozíciót. Gyanítom , hogy ez az ambroxan narancsvirág rózsa kombó, mert felváltva érzem az utóillatát már órákkal később is . Az édesség halványodik de ez a karakteres valami megmarad rajtam , mint a coco madmoisellnél. Az Ópium esetében az édesség tartósabb volt ebben az illatban azt érzem hogy olyan pimaszul szexi. Elég tartós pedig csak egy fújás van rajtam reggel óta de még mindig érzem magamon. Más illatot ilyenkor már el kell frissíteni. A testáplóját még nem használtam de szerintem nagyszerű kiegészítés lesz. Nekem öt csillag így télre de gyanítom, hogy nyárra erős és fullasztó lesz az edp , akkor majd valami könnyebb edt változat kell..Nekem hibátlan és stílusos.Öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

brczrk

2021. január 16.

Kellemes, édes illat, de nem túl édes, hétköznapokra tökéletes! Különleges, mert bőrre fújva (rajtam) pár órával később elmélyül az illata, kevésbé lesz édes, tényleg egy kicsit pezsgős illata lesz. Órám szíján napokig érzem még az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

evelin_1220

2021. január 11.

Azt hiszem ez az illat azoknak a lányoknak a barátja, akik már nem használhatnak gyerekparfümöt, mert túl idősek hozzá. :D Viccet félretéve én imádom, végre egy parfüm, amiben tényleg érzem a gyümölcsöket, de van benne egy kis komolyság is és hosszan tartó. Az üvege meseszép, imádom a YSL csomagolásait. Azt gondolom, hogy tizenéves lányoknak is jó kezdő parfüm lehet. Hétköznapokra használom, főleg tavasszal és nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

Phoenix19

2020. december 13.

Ezt az illatot azok tudják igazán értékelni, akik néha besokallnak a fűszeres, komolyabb, vadító illatoktól, mint ahogy én is. Ez nem egy kis szimpla eper, málna, azért annál különlegesebb. Most télen kifejezetten jól esik ez a krémes, puha, édeskés illat. A pacsuli, pézsma és a jázmin is jól kiérezhető, de inkább nagyon krémes, gyümölcsös illat. Intenzitására, tartósságára nincs panasz, nagyon masszívan tartja magát. Alapból a gourmand, nehezebb, inkább niche illatokat szeretem, de ez annyira finom, hogy nagyon elégedett voltam mikor megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.