Yves Saint Laurent

Ár:   20 000 Ft, 28 800 Ft és 37 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   20 000 Ft, 28 800 Ft és 37 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fejillat: eper, málna, körte, kalabriai bergamot

Szívillat: datura, narancsvirág, bazsarózsa, sambac jázmin, kínai jázmin

Alapillat: pacsuli, indonéziai pacsuli levél, ambroxan, pézsma

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: bibor13
Állapot: 4-5 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Fox, posta, személyes àtvétel Budapesten
Csere! Yves Saint Laurent Mon Paris
Ár: csere v megegyezés szerint , Eladó: Mila1102
Állapot: 30/kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost v Postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

clevergirl

2020. augusztus 15.

Jó lenne,ha hatósugara s némi tartóssága lenne rajtam.Lehet a hideg jobban áll majd neki. Nekem csalódás egy ilyen háztól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Nina091

2020. július 30.

Kifejezetten olyan parfümöt kerestem nyárra, aminek az illatjegyei közt ott van az eper.
Egyik délután bementem a drogériába és magamra fújtam. Erős volt, gyümölcsös nyári illat, éreztem magamon egész estig, de nem volt mégsem az a nagy szerelem.
Aztán másnap reggel valami nagyon finom illat csapta meg az orrom. Gondolkoztam honnan jön, aztán rájöttem, hogy az órám bőr szíján maradt meg ez a parfüm. Egész nap szagolgattam, nagyon-nagyon tetszett.
Aztán megkaptam páromtól születésnapomra szettben testápolóval és tusfürdővel együtt.
Fantasztikus, imádom használni. Napközben a testápolóval kenem a kezem, tökéletesen kiegészíti, felerősíti az illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Bundesfrau

2020. július 21.

Az édes illatok kedvelőjeként hosszú szemezgetés előzte meg, mire rá esett a választásom. Korábban Kylie Minogue Darlingja volt a legnagyobb kedvencem, szomorúan vettem tudomásul, hogy már nem gyártják. Azt olvastam, ez hasonlít rá, ezért is akartam tenni vele egy próbát. Nos, az imádott Kylie-illatra véleményem szerint még nyomokban sem hasonlít, de ez nem ront le az összérzésből, amit e parfüm használata kivált belőlem.
Nincs olyan határozott karaktere ugyan, mint az általam imádott Darlingnak vagy a másik kedvencemnek, a Zara Black-nek, mégis, minden szippantásban érződik, hogy minőségi parfümmel van dolgunk, amire én rá is aggatnám a klasszikus jelzőt. Azzal a lentebbi állásponttal pedig határozottan vitatkoznék, hogy nem illik egy karakteres nőhöz, elvégre sokszínűek vagyunk, elég szomorú lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Én, bár határozott, célratörő jellemként aposztrofálnám önmagamat, olyannak, aki nem ismeri a lehetetlent, az édes illatokban találtam meg egyéniségem kifejeződését, más illatjegyeket nem érzek igazán magaménak. Úgy vélem, ez a parfüm ennek megfelelően jó választás volt, minőségi váltás a korábbi kedvencekhez képest; kategóriájának egy felnőttesebb darabja.
A Mon Paris az én szememben nem egy tipikus édes illat. Nem egy émelyítő cukorfelhő, számomra épp, hogy a kifinomultabb, érettebb képviselője az édes illatok csoportjának. Személy szerint ezt az illatot nem tudnám elképzelni egy bohém tinilányon, viszont egy középkorú, nőies nőn annál inkább. Tartóssága megfelelő, sokáig érzem magamon, miután kifújtam. És bár nem mások megítélése befolyásol a parfümválasztásban, ahogy egyéb dolgokban sem, mégis, örülök, hogy ez az illat afféle "biztonsági" darab: a legtöbb ismerősöm, aki ódzkodik az édes parfümöktől, ebben nem talál kivetnivalót, beleértve a partneremet is.
Összességében: nagyon szeretem és el tudom képzelni, hogy újravegyem, ha mégsem teszem, akkor annak inkább a kísérletezőkedv, az újabb illatok iránti felfedezőszellem, mintsem e parfüm iránti lelkesedés elvesztése lesz majd az oka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Bb.Sophie

2020. május 24.

Kifújáskor egy egészen szexis, édes-gyümölcsös illat, ami rajtam kb. fél-1 óra alatt kislányossá szelídül. Valami FM parfüm(?)re emlékeztet az illata amit évekkel ezelőtt a kishúgomnak vettem a szülinapjára.
A csomagolása és az üvege csodaszép, de a benne lévő illat - sajnos - semmilyen, egy karakteres nőhöz semmiképpen nem illik, nekem valahogy csak a "kislányos" szó jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

LoRs

2020. április 22.

Az YSL illatok általában nagyon karakteresek, összetettek, viszont ez a parfüm számomra kilóg a sorból. Szép illat, de valahogy nincs mélysége, végig hozza az üde, vidám tavaszi-nyári gyümölcsös vonalat, de semmi mást. Viszont annyira kellemes, kifinomult, minőségi illat, olyan szépen dominál az eper és a málna, és olyan örömmel tölt el, mikor ezt viselem, vagy megérzem a sálamon napközben, hogy nem tudom nem szeretni. Szerintem sokszor előfordul, hogy pont egy ilyen nem túl bonyolult, de szép és biztonságot nyújtó illatra van szükségünk. A tartóssága viszont lehetne jobb, így -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

_-Mia-_

2020. március 7.

Tizenkettő egy tucat illat. Eper és pacsuli, semmi új nincs benne.
Ha be kellene kategorizálnom, a La vie es belle - Si vonalba beillik, émelyítő cukros, minden egyéniséget nélkülözve.
Ha kapnék egy üveggel, persze elfújnám mert finom, de nem váltja ki az "úúúúú ha ezt nem viselhetem akkor álmatlanul fogok forgolódni éjjel"-érzést. Az üvege viszont nagyon kis kellemes látvány.

Update: mivel emböröm faek egyszerüsegü orranak az ilyesmi jön be, es melegebb idöben vegülis nem rossz, megis landolt egy a polcon. A'zuramat meg majd trenirozom a kicsit komplikaltabb illatokra addig is :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Tizenkettő egy tucat illat. Eper és pacsuli, semmi új nincs benne.

CsinCsilla

2020. február 22.

Gyümölcsösen édes parfüm, rajtam az eper és a málna dominál, és tartós illat, 4 órája fújtam, már zuhanyoztam is, és még mindig érzem bőrön az illatát :) Az édes illatok közé tartozik, de az illat végig tartja a gyümölcsös vonalat, így ő friss marad annál a pontnál is, ahol más édes parfüm átvált a gejl vonalba. Legalábbis magamon így érzem. Az üvege is tetszik, letisztult, mégis feldobja a fekete kis masni/dísz. Még sosem próbáltam YSL parfümöt ez előtt, de ez felkerült a kívánságlistámra. Az ára húzós, de egy 30 milis kiszerelést be fogok majd valamikor szerezni, ez a mennyiség pont elég lesz arra, hogy eldöntsem, akarom-e hordani hosszabb távon ezt az illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

kepviselofank

2019. december 27.

első szaglásra nagyon tetszett, ezért mikor megkérdezték a szüleim, hogy milyen parfümöt szeretnék karácsonyra, gondolkodás nélkül rávágtam, hogy ilyet. viszont ahogy telnek a napok, sajnos egyre kevésbé tetszik magamon és egyre biztosabb vagyok benne, hogy mást kellett volna választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

kissagi19

2019. december 22.

Kerek 3 órát bír bőrön. Gondolatban a Montale Intense Cherry mellé állítom, kB az bír ennyit.
Kifujaskor nagyon finom, pikáns eper, finoman fűszeresen gyümölcsös. Utána menet közben elhagyom, blúzon is alig érződik.
Ehhez képest brutál túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Ehhez képest brutál túlárazott.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Virágos, gyümölcsös, tartós illat, a pacsuli eléggé domináns benne, de a végeredmény egy egyedi, különleges illatkompozíció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.