Yves Saint Laurent

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 4.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Fejjegyek: mandarin, rózsabors

Szívjegyek: jázmin, narancsfa virága

Alapjegyek: borostyán, tömjén, szerecsendió, fa, vanília

Ár: 1500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Üvegében ❗Yves Saint Laurent Opium Vapeurs De Parfum
Ár: 26000 , Eladó: Csokri
Állapot: 125 /125 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

abodri

2020. április 26.

Különleges, nőies, rajtam rendkívül tartós. A többi Opium nem az én ízlésvilágom, ez viszont nagyon. Kettő van, az egyik eladó, amint lehetséges meghirdetem itt. Ha jól tudom, már ezt sem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 26.

karaibrahimgil

2019. április 16.

Úgy szeretném szeretni (a második üveget használom, az előzőt majdnem 10 éve vettem, majd pár próbálkozás után megváltam tőle), de valamiért nem megy. Az egész Opium-sorozatot nem nekem találták ki, legalábbis az eddig használt anyaillat, a Belle d'Opium, a Blacket Opium és a Floral Shock flankere alapján. A Vapeurs de Parfum túl fűszeres, a keserű narancsvirág füstölőváltozataként egyszerűen nem áll össze a bőrömön. Eredeti, de túl fanyar, savanykás. Nem fiatalos, de nem is idősebbeknek való: mivel határozott, kifejezetten személyiségfüggő, kinek áll jól. Én egyelőre – sajnos – nem tudom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

aurora22

2018. november 17.

Elegáns, olyan színházba, ünnepekre való kicsit èles illat. Nekem kedvenc, mert a gyerekkoromra emlèkeztet. Nekem minden jázminos illat bejött eddig. A tartósságával elègedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

nyuszo

2018. május 25.

Olyan sok szépet olvastam róla, meg amúgy is szeretem a keleties illatokat, gondoltam kipróbálom... egyből bőrre fújtam, és majdnem hanyatt estem, mikor megcsapott a tömény macska pisi szag! Egyből az jutott eszembe, hogy esetleg romlott a teszter, merthogy ezért még fizet is valaki?? Kb. 2,5-3 óra múlva (!!!) kezdett csillapodni a szinte már cikinek érződő pisi szag, de csak hogy átadja a helyét valami nagggyon keserűnek! 5-6 óra elteltével "szelidült" valami füstös / füstölős illattá... ez az egész teljesen értelmezhetetlen számomra, és egyben olyan szomorú... egy kivénhedt lokáltáncosnő (valaha ünnepelt díva), egyedül él az öreg macskájával, szegényes kis lakásában... esténként megszokásból lemegy a lokálba, amit megtölt a férfi vendégek kölnijének erős, keserű szaga... hajnaltájban, a sűrű cigaretta füstben elmélázgat a múlton egy ingyen konyak fölött.....

Nem hagy nyugodni a dolog! Egy YSL nem lehet ennyire rossz! Hétvégén elmegyek másik drogériába, és teszek még egy próbát.... úgy érzem, ennyit megérdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

lauran

2018. május 1.

Nagyon tartós illat, de sajnos rajtam a jázmin végig túlontúl uralkodóvá válik, így bár tetszik, nem én vagyok, nem lesz az illatom. Igazán szép választás viszont valakinek, aki egy csepp fűszeres pikantériát szeretne becsempészni a nyárba is, de minden más fűszeres illatot soknak, tolakodónak tart. Sajnálom nagyon, hogy nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Erina

2017. augusztus 25.

Finom keleties, érzéki illat. Nagyon más mint a többi YSL illat. Varázsszőnyegen repít az Ezeregy éjszaka világába. Örülök, hogy egy teljes üveg szerető gazdája lettem. Az 5ml-s fújósomból egyet fújtam (ha érdekel valakit írjon, tovább adnám) de szerelem elsőre. Rabja lettem. Valószínűleg a hűvösebb időben még jobban fog működni! Tartóssága, szillázsa kiváló. Ódát sajnos nem tudok írni róla, de mesés illat. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

széva

2017. augusztus 14.

Valami megfogott ebben az illatba,először csak mert más volt mint a többi. Ma mikor magamra fújtam olyan nosztalgikus érzés kerített hatalmába,nem tudtam miért majd mit a villámcsapás beugrott Priscilla Indián Summer illata. Valamikor szerettem és több palackot elfogyasztottam. Nekem visszahozta a fiatalságomat..... jó volt.

Napok óta használom,nincs nagy hatósugara,de ez nyárra nem is kell. Én viszont érzem és imádom. Pezsgően friss,párom szerint éles (neki minden éles) de ez elmúlik kifújás után kis idővel. Gondolom a citrusok miatt lehet ez az élesség benne. Nagyon szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

banyadék

2017. június 18.

Ez a parfüm kimondottan a napsütéses, nyári napokhoz, nappalokhoz illik. A fekete opiumhoz szerintem egyáltalán nem hasonlít, "fehér" opiumnak is el lehetne nevezni, hiszen annyira friss, virágos, balzsamos illat. Nem nyomaszt, nem fullaszt, nem ölöd meg vele a környezeted, viszont nagyon kellemesen körbeleng. Kicsit DKNY Womanes, kicsit Dior Pure Poisonos és talán hajszálnyit a Burberry Brit Rhythm is jelen van benne. Ja és rólam gyorsan elillan minden parfüm, viszont ez még este is érződik. Most hirtelen kettő új szerelmem lett, ezért válnék meg tőle, de még hezitálok kicsit mert ő is a szívemhez nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

caramelcukk

2017. június 9.

2013 óta használom! Az utóbbi egy évben cseréltem le a Chanel Mademoiselle és a Calvin Klein Reveal parfümökre....
Szóval egy évig nem használtam. Aztán a minap a kezembe akadt....és igen!!! Számomra ez az igazi parfüm! A PARFÜM (csupa nagy betűvel).
Egyszerűen különleges illat kompozíció, nagyon tartós, hiába fújok belőle csak egyet akkor is a nap végéig érzem. Igen-igen van egy kicsi "öregasszonyos illata" ,de csak elsőre... Utána teljesen magával ragad.... Szerintem egy nagyon feltűnő és "provokatív" illat... Csak keveseknek áll jól! Bár én azt vallom,hogy "tudni kell viselni"! Ezért van az ,hogy első blikkre nagyon-nagyon sok nőnek nem tetszik.... Valóban egy tömény parfüm!
Azonban ha viselem belőlem a magabiztosságot és nőiességet hozza ki! Igazi Femme Fatale (legalábbis számomra ).
Jár az 5 csillag, és BÁRMIKOR újból venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Jár az 5 csillag, és BÁRMIKOR újból venném!

justagirlwithdreams

2017. május 30.

Imádom! Egyszer egy vásárlás mellé kaptam termékmintát belőleaz egyik parfümériában és már akkor tudtam hogy ez az én illatom. Erős illat, de nagyon különleges. Nekem ez a nr.1.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)