Yves Saint Laurent

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: OAdrienn, Módosítva: 2014. január 14.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

8 árnyalatban.

Csere is! Yves Saint Laurent 💄Rouge Volupté Shine 90
Ár: 2.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Műanyagkupakos teszter, kb. 1 mm-nyi fogyással, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
7.000 Ft - Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine - 80 Chili Tunique
Ár: 7.000 Ft , Eladó: Izar
Állapot: A képen látható állapotban, teljesen betekerve. 1-2x próbáltam, de nem az én színem., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó vagy Foxpost.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bleauwsy

2021. július 27.

21-es corall árnyalatban használom, ami jóval rikítóbb mint felvéve, de nem kell tőle megijedni, ajkakon még sötétedett tovább egy picit, szóval egész ribizlis árnyalatú lesz. Selymesen hidratál, elkenődésre hajlamos, de szépen lassan beisszák az ajkak és így egy nagyon természetes hatást ad. Emiatt a hatás miatt elégedett vagyok vele, korábban még nem tapasztaltam hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 27.

Asianlover

2021. május 23.

Botrányos ez a rúzs! Kettőt is kaptam ajándékba vásárlás mellé, egyiket rózsaszínes, a másik világos fukszia színben. Az illata nagyon kellemes, de a jó tulajdonságai ennyiben véget is érnek. Olyan csúnyán kiemeli a legkisebb száraz részt is, hogy az valami döbbenet! Különösen meglepő teljesítmény ez egy "hidratáló hatású", alacsony fedésú rúzstól, az ilyenek éppen hogy előnyösek szoktak lenni, ha nem tökéletes állapotú az ember ajka. Tartóssága dupla 0. Megint csak bebizonyosodott, hogy rúzst és körömlakkot teljesen fölösleges sokszoros áron, high-end márkától vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Cintia04

2021. május 23.

Egy YSL szettben rendeltem meg egy parfüm mellé volt! A 86-os Mauve Cuir árnyalat! Maga a szín gyönyörű bár nekem picit erős! Ezzel még gond sem lenne de semennyire nem tartós! Felkenve tényleg érzem, hogy könnyű, bársonyos érzetet ad! Kb 10 perc és ha ne adj isten még egy pohár vizet is iszom közben volt, nincs és már el is tűnt és utána ugyanúgy száraznak érzem az ajkaim, hosszú távon sem táplál sajnos! Nekem olyan érzetem van tőle mintha egy pár száz forintos szőlőzsír lenne az ajkaimon! Így azt gondolom eléggé húzós és egyáltalán nem éri meg a teljes árát! A csomagolása viszont gyönyörű, jó nehéz maga a tubus úgyhogy abból nem spórolták ki az anyagot az nagyon is luxus érzetet kölcsönöz! De sajnos a beltartalom ezt nem tükrözi! Összegezve a színe, tubusa gyönyörű de sajnos nem tartós és még csak egy minimálisat sem táplál! Kár érte! 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

szofka77

2021. január 26.

Par napja rendeltem a Marionnaud parfumeriabol felaron 6250ft-ert es azonnal le is csaptam ra, mert evek ota nezegettem hol reptereken dutyfreeben hol vonatallomason kulfoldon parfumeriaban, szoval evek ota vagytam ra. A 103 Rose Parisienne arnyalat volt meg elerheto ami viszonylag egy normalis szinnek tunt azok kozul amik maradtak ezen az aron. Ma reggel meg is jott, es ki is probaltam. Csomagolas 5*, ruzs allagra pont olyan mint amilyennek leirtak a tobbiek, belerakodik az ajkamon levo repedesekbe rancokba, szine csillogos szinezett szolozsir jellegu, szep visszafogott halvany natur pink szinu pont mint a szam. Igazabol csak arra kellett hogy kenegessem a szam utazaskor, szalados napokon, nem sajnalom ha elfogy. Ami nem tetszik az az hogy a csillamok benne lila szinen csillognak, es az hogy nem valami tartos de legalabb hidratal. 3 csillag. 2-ot levonok az elobbiek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

despoina

2020. december 11.

Nagyon szép rúzs, a csomagolása nagyon exkluzív. Igazából a tartalma nekem kevésbé tetszik, elég vékonyan fog és hamar eltűník. Saint Germain 49-es van meg nekem ami egy nagyon szép pink maga a tokban visszont feltéve a színe elveszíti az erejét és egy szájfénnyé alakul át. Nekem a Chanel Flash sokkal jobban tetszik, sokkal pigmentáltabb és hosszabb ideig marad fenn az ajkakon.
MargitSchwarz írta hogy aranyásók, luxusfeleségek rúzsa. Nos, a mai világban azt gondolom bárkiből lehet "luxusfeleség" vagy "aranyásó" és lehet menőzni evvel a rúzzsal.
Nekem nagyon tetszik a csomagolása de tartalomban a Chanel jobb és könnyebb maga a csomagolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Sherka

2019. május 27.

Azért vettem meg, mert szerettem volna a kedvenc árnyalatomban (burgundy) egy olyan hidratáló rúzst a tavaszi-nyári napokra, amikor soknak hatna egy nehezebb matt folyékony állagú rúzs, főleg ebben a színben. Ha bombabiztos tartósságot szeretnék egy bulis estére, arra megvannak az egyéb rúzsok. Ezt kifejezetten arra szeretném használni, amikor egy napsütéses/forró délután szükségem van egy kis színre és fényre, és az olyan alkalmakra, amikor egy nem sminkbolond lány alap esetben nem nyúlna sminkhez, de persze én nem bírom ki, hogy időjárástól, illetve helyzettől függetlenül valamennyit ne használjak, vagy amikor éppen csak nem szeretnék hivalkodó lenni. Igazából egy hidratáló high shine rúzshoz képest szerintem jól tartja magát, túl 3 kávé + cigi kombón, majd egy kiadós ebéden azt kell, hogy mondjam, hogy sokat veszített a fényességéből, de teljesen egyenletesen kopva még ugyanúgy rendkívül szép árnyalata van, pedig csak egy rétegben kentem fel munkába indulás előtt "csak gyorsan és lazán" a liftben. Azért adok öt csillagot, mert azt hozza pontosan, amit ígér, és én pont ezért vettem meg. Bár szép a csomagolása, mint mindig, ez másodlagos szempont, de bevallom - huncut mosollyal az arcomon -, hogy valóban sikkes előkapni.. :) Összefoglalva: könnyű érzés, gyönyörű pigmentáltság, ápolt érzés, effortless csinosság jellemzi, és nekem ez kell a jó idő közeledtével.

UD: Elképzelhető, hogy az árnyalatok közt van különbség, így bizonyos színek jobban tartják magukat, mert sokan panaszkodnak a tartósságára, én meg csak kapkodom a fejem, és ennyi ember természetesen nem tévedhet, de ez a Burgundy Love tényleg több órán át gyönyörűen tartja magát, többszöri étkezés után is, szóval, ha valakinek bejön ez a rúzs és formula, na meg a mélypiros szín, de zavarja, hogy esetleg túl gyorsan fogy, én ezt bátran merem ajánlani. Tatouage-hez is csak esti kimozdulásokhoz nyúlok már, mert bízom a Volupté-ban is, bizonyított nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 9.

"Rendet teszek" az oldalamon, igyekszem egymás alá rendezni az egyes márkákat, így össze is tudom hasonlítani őket...
2018. október 7. Nekem is van egy ilyen "sznob" rúzsom/szájfényem, ahogyan MargitSchwarz titulálta, mégpedig a 8-as, pinkes árnyalatban. Nekem tetszik az igényes megjelenése is, bevallom. Inkább szájfény, de Shine, így ez nem lepett meg. Szép a finishe, és kellemes a viselete. Az tény, hogy nem tartósabb semmivel az olcsóbb társainál, viszont jól hidratál és az összetevői is jók.
Icipicit gyümölcsösen édes az íze, de nem zavaró.
Teljes áron biztosan nem vettem volna meg, mint ahogyan mást sem, de örülök, hogy a rúzsaim között van ettől a márkától is a gyűjteményemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 9.

Icipicit gyümölcsösen édes az íze, de nem zavaró.

gaimanna

2019. április 17.

Mostanában nagyon szeretem ezt az állagot és finisht, és mivel az Armani Ecstasy Shine-ja nem jött be maximálisan, gondoltam, kipróbálom az YSL hasonló termékét. Könnyű viselet, pigmentált, fényes, krémes, úgy érzem, hidratál is (de legalábbis nem szárít, mint az elődje), isteni az illata, viszont tényleg nem marad túl sokáig a szájon, sőt, igencsak hamar elillan - mondjuk nem is várható el ettől a fajta terméktől, és nem is számítottam rá, hogy bármilyen ivást vagy étkezést kibír, és órák múlva is a számon lesz. Azért nem bánnám, ha picit jobban megszínezné vagy megfogná az ajkakat, hogy maradjon valami nyoma, hogy rúzst viseltem. Mivel krémes és hamar kopik, sokszor kell újrakenni, így a termék is gyorsan fogy (újfent: számítani lehetett rá), de nem érdekel, mert nagyon szeretem ezt a krémes érzést! :)

Az ára olyan, amilyen, ezért sem vonok le csillagot, viszont aki szeretne ilyen terméket, de kevesebbet szán rá, melegen ajánlom a L'Oréal Color Riche Shine-t, mert állagra és pigmentáltságra hozza ugyanezt, még az illata/íze is hasonlít, de az YSL árának negyedébe kerül, kuponnal meg még kevesebbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Matryoshka

2019. március 7.

Plum tunique árnyalatot használom. Nem szárít, nem tartós, de az általában nem zavar. Kényelmes viselet, nem ragad, pedig fényes rúzsról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

andigina

2018. október 16.

A 9-es árnyalatú volt meg. Könnyű viselet, hidratáló, szép szín. De a tartóssága nagyon gyenge, pillanatok alatt eltűnik az ajkakról. Nekem csalódás volt ez a rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0