Yves Saint Laurent

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: OAdrienn, Módosítva: 2014. január 14.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

8 árnyalatban.

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine rúzs 50 -es árnyalatban
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 9.

"Rendet teszek" az oldalamon, igyekszem egymás alá rendezni az egyes márkákat, így össze is tudom hasonlítani őket...
2018. október 7. Nekem is van egy ilyen "sznob" rúzsom/szájfényem, ahogyan MargitSchwarz titulálta, mégpedig a 8-as, pinkes árnyalatban. Nekem tetszik az igényes megjelenése is, bevallom. Inkább szájfény, de Shine, így ez nem lepett meg. Szép a finishe, és kellemes a viselete. Az tény, hogy nem tartósabb semmivel az olcsóbb társainál, viszont jól hidratál és az összetevői is jók.
Icipicit gyümölcsösen édes az íze, de nem zavaró.
Teljes áron biztosan nem vettem volna meg, mint ahogyan mást sem, de örülök, hogy a rúzsaim között van ettől a márkától is a gyűjteményemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 9.

Icipicit gyümölcsösen édes az íze, de nem zavaró.

gaimanna

2019. április 17.

Mostanában nagyon szeretem ezt az állagot és finisht, és mivel az Armani Ecstasy Shine-ja nem jött be maximálisan, gondoltam, kipróbálom az YSL hasonló termékét. Könnyű viselet, pigmentált, fényes, krémes, úgy érzem, hidratál is (de legalábbis nem szárít, mint az elődje), isteni az illata, viszont tényleg nem marad túl sokáig a szájon, sőt, igencsak hamar elillan - mondjuk nem is várható el ettől a fajta terméktől, és nem is számítottam rá, hogy bármilyen ivást vagy étkezést kibír, és órák múlva is a számon lesz. Azért nem bánnám, ha picit jobban megszínezné vagy megfogná az ajkakat, hogy maradjon valami nyoma, hogy rúzst viseltem. Mivel krémes és hamar kopik, sokszor kell újrakenni, így a termék is gyorsan fogy (újfent: számítani lehetett rá), de nem érdekel, mert nagyon szeretem ezt a krémes érzést! :)

Az ára olyan, amilyen, ezért sem vonok le csillagot, viszont aki szeretne ilyen terméket, de kevesebbet szán rá, melegen ajánlom a L'Oréal Color Riche Shine-t, mert állagra és pigmentáltságra hozza ugyanezt, még az illata/íze is hasonlít, de az YSL árának negyedébe kerül, kuponnal meg még kevesebbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Matryoshka

2019. március 7.

Plum tunique árnyalatot használom. Nem szárít, nem tartós, de az általában nem zavar. Kényelmes viselet, nem ragad, pedig fényes rúzsról van szó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Sherka

2019. március 7.

Azért vettem meg, mert szerettem volna a kedvenc árnyalatomban (burgundy) egy olyan hidratáló rúzst a tavaszi-nyári napokra, amikor soknak hatna egy nehezebb matt folyékony állagú rúzs, főleg ebben a színben. Ha bombabiztos tartósságot szeretnék egy bulis estére, arra megvannak az egyéb rúzsok. Ezt kifejezetten arra szeretném használni, amikor egy napsütéses/forró délután szükségem van egy kis színre és fényre, és az olyan alkalmakra, amikor egy nem sminkbolond lány alap esetben nem nyúlna sminkhez, de persze én nem bírom ki, hogy időjárástól, illetve helyzettől függetlenül valamennyit ne használjak, vagy amikor éppen csak nem szeretnék hivalkodó lenni. Igazából egy hidratáló high shine rúzshoz képest szerintem jól tartja magát, túl 3 kávé + cigi kombón, majd egy kiadós ebéden azt kell, hogy mondjam, hogy sokat veszített a fényességéből, de teljesen egyenletesen kopva még ugyanúgy rendkívül szép árnyalata van, pedig csak egy rétegben kentem fel munkába indulás előtt "csak gyorsan és lazán" a liftben. Azért adok öt csillagot, mert azt hozza pontosan, amit ígér, és én pont ezért vettem meg. Bár szép a csomagolása, mint mindig, ez másodlagos szempont, de bevallom - huncut mosollyal az arcomon -, hogy valóban sikkes előkapni.. :) Összefoglalva: könnyű érzés, gyönyörű pigmentáltság, ápolt érzés, effortless csinosság jellemzi, és nekem ez kell a jó idő közeledtével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

andigina

2018. október 16.

A 9-es árnyalatú volt meg. Könnyű viselet, hidratáló, szép szín. De a tartóssága nagyon gyenge, pillanatok alatt eltűnik az ajkakról. Nekem csalódás volt ez a rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

VanillaBlossom

2018. július 28.

Ez az első YSL termékem, és elég nagyot csalódtam benne. Kipróbáltam, és már akkor láttam, hogy oké, ez nem az a szupertartós csodarúzs, inkább amolyan szőlőzsír-rúzs keverék, de volt már hasonlóm, ami azért (ehhez képest) egész jól bírta a strapát.
Az illata mennyei, nagyon emlékeztet valami másik kozmetikumra, csak nem tudom, mire. Majd rájövök...
Hidratál, ezért plusz csillag jár. Könnyű használni, a színeket nagyon eltalálták, a csomagolás is gyönyörű.
Eddig minden szép és jó, felkenem, a szín továbbra is mesés, aránylag sokáig meg is marad, DE!!! kb 1-2 óra múlva úgy nézek ki benne, mintha cumisüveget szopogattam volna. A széle elkenődik, beül a pici ráncokba, amikről amúgy a rúzs kipróbálásáig nem is tudtam.
Persze sajnálnám nem elhasználni, mert hát elég drága volt.
UPDATE:
Elhasználom, ki is találtam, hogy hogy: szájceruzával vagy matt rúzzsal adtam neki alapot.
Így egész jól tart, de azért az bosszantó, hogy egy ilyen termék önmagában nem elég....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Persze sajnálnám nem elhasználni, mert hát elég drága volt.
UPDATE:

Isabelle

2018. június 8.

Megmondom őszintén, hogy annyira megtetszett a kinézete, hogy eleinte azért vettem meg. És az eredeti ár töredékéért. Így nekem megérte, de teljes áron tényleg nagy csalódást tud okozni. Mivel nagyon erősnek néztek ki a színek , meglepődtem , hogy jé, alig látszik ,egy finom selymes enyhe csillogás mint egy színezett ajakápoló.És ahogy az előttem lévők írták, nem tartós a hatása. Olyan kis leheletnyi szín, amit a drogériában is meg lehet kapni . Csak azért kap 2 csillagot, mert szép a csomagolás, és nem szárítja ki a számat ,mint sok más rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Heidi13

2018. június 8.

Ugyanolyan pocsék, mint a másik volupté. Lefolyik, elkenődik, beül az ajak ráncaiba, szárít.Pocsék termék.Ezen az áron pedig rablás.Hatalmas csalódás ez is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

MargitSchwarz

2018. április 24.

Kenegethetem óránként, ami kb. arra jó, hogy mindenki lássa, mim van, csak azt nem igazán szeretem. Tipikus sznob rúzs, pedig eleinte tökre tetszett, szép csomagolás, kellemes állag, finom illat. De nagyon hamar felszívódik. Sznoboknak, aranyásóknak, luxusfeleségekne, meg mindenkinek, aki szereti közszemlére tenni, mennyire bejött neki az élet, nos nekik tökéletes. Léteznek ebben az árkategóriában sokkal jobb rúzsok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

LittleSpark

2018. február 16.

Nagyon régóta szerettem volna egy ilyen rúzst végül kaptam egyet ajándékba a családomtól. Hát mondanom sem kell kb 1 hétig csak nézegettem mert olyan szép :D A 15-ös Coral Spontini árnyalat az enyém, ami egy szép kis korallos szín benne csillámokkal. Bár megosztóak a vélemények én úgy gondolom, hogy egy ilyen finish-el rendelkező tápláló rúzs sosem lesz túl tartós. Valamit valamiért. Mindenesetre ez a szín csodás kis kiegészítője lesz az üde tavaszi-nyári sminkekhez. Az illata nagyon jó, barackos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0