Yves Saint Laurent

Ár:   13 690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maggie, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Ár:   13 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó, végtelen komfortérzetet biztosító, elkenődésmentes alapozó. Olajmentes, SPF 10 fényvédő faktorral.

bobekecske

2014. augusztus 17.

Igazán kár, hogy kivonják a forgalomból, mert zsírosabb-kombinált bőrön remekül működik.
A színválaszték magyar viszonylatokban tűrhető, én a 2-est használtam ami neutrális-sárgás, kellőképpen világos még az én világos bőrömnek is.
Mattít és sok órán át bírja, szerintem közepes fedésű, természetes hatású. Jellegzetes YSL sárgadinnye illata van, ami hamar elillan, nekem sosem irritpálja a bőrömet.
Szárazabb bőrre viszont nagyon nem alkalmas: ha kiszárad a bőröm, akor nagyom kiemeli a bőrhibákat.
Újra is vásároltam (akciósan), amíg még lehetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Újra is vásároltam (akciósan), amíg még lehetett.

Maggie

2013. szeptember 5.

Nagyon tetszik! Olajmentes, és egész nap bírja. Ecsettel és ujjal is teljesen jól fel lehet vinni, ahogy az arcra kerül azonnal egy picit púderessé válik. Közepes fedése van. Plusz pont, hogy alig tudtam válogatni a sok-sok világos árnyalat közül, ezzel rendszerint meggyűlik a bajom pedig. Valóban minőségi darab, szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.