Yves Saint Laurent

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 25.

Kiszerelés:   7,8 g
Lelőhely:   parfümériák

Sötét, intenzív és káprázatos. Az új The Shock dúsító hatású szempillaspirál újfajta vadságot és soha nem látott fedést kínál az Yves Saint Laurent-tól, akár egy mozdulattal. Ultra vastag, ultra hosszú szempillák keretezik a hipnotikus, érzéki tekintetet.

2 színben kapható

VelvetTeddy91

2019. március 30.

UPDATE: 4 hónapig volt használható, és a vége felé sem csomósodott, hanem csak egyre kevesebb festéket vett fel, és egyre inkább természetes hatású lett a végeredmény, nem drámai, mint az első 2-3 hónapban. Újravettem, pedig ez nálam ritka, mert mindig új spirálokat próbálok ki. Ő az IGAZI. :)

Sajnálom, hogy néhányotoknak nem vált be. Nekem a kedvenc spirálom lett. Pár hete van csak meg, ha nem szárad be idő előtt, akkor nagyon is újravevős. Nekem könnyen lemosható, már zuhanyzásnál lejön szinte az egész, nem irritál és nagyon tartós is. A végeredmény, amit nyújt, szinte teljesen ugyanolyan, mint a Too Faced Better Than Sex-nél (nagyon dús, szétválasztott, hangsúlyos pillák), amit szintén imádok. Viszont a BTS pár órán belül elkezd leperegni, míg ő nem, nekem egyik nap 15 órán át tartotta magát. Csillagos 5-ös. Remélem később sem kell lepontoznom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

sztinke

2019. január 28.

Szempillaspirál mániám legújabb "áldozata".
Elég sok festéket vesz fel a kefe, viszont lehúzogatni nem érdemes, legalábbis nekem úgy csak összeragadt pillákat sikerült kreálnom. Lehuzogatás nélkül sem tökéletes, de legalább nem full csomó és pókláb az eredmény.
Egyébként a festék jól pigmentált és tartós is. És kellemes az illata, bár ez nem szempont nekem szempillaspirál esetén.
A kefe alakja nem rossz. Alapvetően a hajlított keféket preferálom, de ez is baromi jól ível.
A lemosással sem volt gondom, pedig láttam, többen erre panaszkodtak.
Összességében nem rossz spirál, de nem lesz a kedvencem, főleg ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Szempillaspirál mániám legújabb "áldozata".
A lemosással sem volt gondom, pedig láttam, többen erre panaszkodtak.

riedl

2018. szeptember 28.

Huh, hat. Sok-sok tesztet vegigolvasva gondoltam, hogy a Lancome / CHANEL iranyt megprobalom megvaltoztatni es nyitni mas fele, de sajnos nekem nagyon nem jott be a csodaszep fekete szine ellenere sem. Kegyetlen mennyisegu festeket vitt fel, annak ellenere, h 5x lehuztam, mielott felkentem. Iszonyu nehez es lerobbanthatatlan. Minimum 10perc levakarni, ami nekem nem palya napi rutinban. Szeles idoben pedig, ha csak egy kicsit is konnyeztem, ugy mart, mintha savat ontottek volna a szemgolyomba. A gyerek popsitorlojevel probaltam korrigalni kinomban a panda fejemet vagy a szituaciot megelozve egy reteg vizallot tettem ra. De az en "aligsmink " letemmel ez nehezen osszeegyeztetheto...
Az ararol ne is beszeljunk. Meg hogy baromi gyorsan beszaradt 1 honap utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Az ararol ne is beszeljunk. Meg hogy baromi gyorsan beszaradt 1 honap utan.

Wey1122

2018. január 24.

Ùjabb csalòdàs :( 1 hònap tökèletes,imàdom szeretem.Nem pörög le,nincs pandaszem egèsz nap tart,imàdat van.
2.hònap sűrű nehezen eldolgozhatò ,szemcsepp bele,na jò lesz ez mèg :)
3 .hònap kidobom ,ennyi totàl sűrű hasznàlhataltan :(
Nem veszem ùjra,egèszbe a vicc előtte volt belőle kis verziòm ami 2.hònap utàn is bìrta ès a legnagyobb nyàri melegbe is szuperul helytàllt.
Ennyi pènzèrt azèrt jobb is lehetne ,nekem csak jòindulattal 3 csillag most Loreal ùj spiràljàt hasznàlom amit 8 Euròèrt sikerült vennem ez meg közel 30 volt ès sajna semmivel sem tud többet :( Sorry

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

2.hònap sűrű nehezen eldolgozhatò ,szemcsepp bele,na jò lesz ez mèg :)
3 .hònap kidobom ,ennyi totàl sűrű hasznàlhataltan :(

Vicus7

2017. október 29.

Nagyon szeretem, tényleg extra hosszú pillákat lehet vele alkotni. Tartós, csak jó lemosó kell hozzá. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Timi8

2017. október 8.

Nekem jelenleg a kedvenc spirálom!!! Ajándék volt, magamnak ennyiért nem vennék spirált... Amùgy imádom a spirálokat, fogyòeszköz, mindìg van egy 5-6db használatban, konkrétan "eszem" őket... Megvannak a kedvencek de mellettük szìvesen pròbálkozom ùjdonságokkal is. Erre rögtön "ráállt" a kezem és első használatkor is álomszépre tudtam vele varázsolni a pilláimat, még a legkissebb szálacskákat is elérem vele, ìgy szinte műszempilla hatásù az eredmény, imádom. Nem potyog le nap közben, nem maszatolòdik, tényleg szépen fent marad. Nincs "pòkláb-hatás" még 2 rétegben fevitelkor sem. Külön imádom, hogy erőteljes matt fekete. Ritka a matt de intenzìv szìn. Gyönyőrű pillákkal, tényleg intenzìven, hangsùlyozza a tekintetemet. Mindennapokra konkrétan sajnálom elhasználni de inkább használom mintsem megromoljon. Ùjravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

bernikrém

2017. szeptember 26.

Sajnos minden napi használatra nem alkalmas(szerintem) ezért vontam le 1 csillagot.
Illata, állaga nagyon jó,és az ígért hatást is teljesíti,szerintem nagyon romantikus simnket lehet általa készíteni. énis csak kétfázisú sminklemosóval tudtam leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

reaC30

2017. augusztus 25.

Először azt hittem,hogy nagyon-nagyon jó szempillaspirált találtam. Kb. 1 hétig. Gyönyörű pillákat csinált pár mozdulattal. Már akkor is észrevettem, hogy nagyon nehéz eltávolítani. 1 hét után tönkre vágta a pilláimat, mivel kihullottak, és eltörtek (gondolom a lerobbanthatatlan festék - pedig kíméletes - eltávolítása miatt), ezért már egyáltalán nem szép a végeredmény. Ha több rétegben viszem fel, teljesen póklábhatásúak a pilláim. Az eltávolítása hosszú perceket vesz még mindig igénybe, talán vízálló festéklemosóval többre mennék, de azt nem szeretnék mindennap használni. Szóval nem ennyiért, de még 1500-ért sem vásárolnám újra. Nekem nem jött be!
Update: Fel kell pontozzam, mert amiket vettem helyette semmit nem értek! Ha ezt a terméket vékonyan teszem fel, akkor is többet ér, mint ha bármely más szempillaspirált 100 szor kenek át a pilláimon. Na jó, kenődik, kenődik iszonyatosan, de még mindig ez a leghasználhatóbb szempillaspirálom! Még kipróbálok 1-2 másikat és jövök vissza, gondolom még jobban felpontozni! :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

forraine.timea

2017. július 20.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspiralt, fantasztikusan szep szempillakat varazsol, dusit, hosszabbit, es a szine valami fantasztikus. Egyetlen pontlevonas azert jar, mert ugy erzem nagyon hamar kifogy. Mindenapos hasznalat mellett 3 honapig tartott ki, ennek ellenere mar a masodikat hasznalom belöle, mert eddig ez valt be a legjobban. Egesz nap tart, nem kenödik, nem potyog. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77499, Ultramarines, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.