Zao

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Zao mintabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kiprobaltam.hu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   Zao mintabolt, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Elbűvölő mélységet ad a pillantásnak, természetesen dúsít. Egyedi bambusztokban

2 színben: fekete / sötétbarna

julcso

2019. október 26.

Nem dúsított/emelt, viszont folyamatosan a szemembe ürült és gyűlt a festék, lemosásnál pedig borzasztóan csípett. Szóva rosszul is néztem ki vele és mart is. Óriási csalódás, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Ofesz86

2018. december 13.

A kontaktlencsém miatt egyre érzékenyebb lett a szemem, nagyon nem mindegy, hogy milyen spirált használok, de ez nekem nagyon bevált. Szépen hosszabbít, kitart egy napon át, és nem irritálja a szemem. Igaz, kicsit lassan szárad, úgyhogy szeles, esős időben kicsit várni kell az elindulással, de az max 5-10 perc.
Már a második tubust használom, szuper, hogy ez a termékük is utántölthető lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

VickyV

2018. október 28.

Értem én, hogy vegán, meg tök jó, hogy nem tesztelik állatokon, csak rajtam úgy ahogy van, maszatolódik és kenődik szét a szemem alatt.
Húgom nagyon figyel arra, mit vesz, és ő panaszkodta el nekem, hogy ez mennyire alulmúlta a várakozásait, de gondoltam biztos túloz. Hát nem, jön le szétfolyva ahol tud, kb háromszor kentem fel a pilláimra, hogy egyáltalán látszódjon belőle valami. Ha pedig ennyire nem állja meg a helyét, ennyiért már kategóriákkal jobbat veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

BKG

2017. február 1.

Nem értem a negatív véleményeket, mert nekem ez az eddigi legjobb szempillaspirálom. Egész nap kitart, még edzés után is a helyén van. Nem csomósodik, nem maszatolódik, én imádom! :) Biztos, hogy újra veszem!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Szonya

2013. július 4.

Iszonyatosan nehezen szárad, elmaszatolom, ezért nagyon megbántam a vételét. Az alverde spirálok sokkal jobbak, és fele annyiba sem kerülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

bavarbivi

2013. május 29.

Nagyon szép pillákat csinál, nekem inkább sűríti, mint hosszabbítaná. Azért napközben párszor rá kell nézni, hogy nem-e pergett le, de általában jól vizsgázik. A nap végén könnyen leszedhető, nem igényel erős dörzsizést, mint szintetikus társai!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

zoldiedina

2013. március 18.

Decemberben rendeltem meg az összetevők miatt. A sötétbarna is olyan mint a fekete. Krémes állagu, de valószínü pont ezért elég könnyen elkenődik. Én hosszabító hatást szeretnék elérni, de nem vagyok elájulva a pilláimtól, ha használom. Nem szeretnék csak ilyen natur spirált használni, de lehet kipróbálok majd más márkát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

cszalkai

2012. október 21.

Nekem csomosodik :( és a keféje sem a legjobb, de az összetevők miatt használom, egy régi szempillaspirálom keféjének segítségével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

wishes

2011. december 2.

Nem csomósodik, és a szempillákat sem teszi rideggé. Viszont kicsit könnyebben kenődik, mint egy átlagos spirál, és 1-2 hónapon belül megbüdösödik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

kiprobaltam.hu

2011. november 14.

Tápláló összetevők, nem törik tőle a szempillám. Szépen hangsúlyoz, nem csomósodik, és a legérzékenyebb szemet sem bántja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Argilla, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Kaolin 0 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.