Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szandi91, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Zara üzletek

klau810614

2016. április 12.

Nagyon finom ,tetszik 😊 finoman édes nem karcos émelyítő mint a LVEB ès még tartós is .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Timi8

2016. április 2.

Làtatlanban vàsàroltam, de úgy, hogy az èdes illatokat imàdom, kivève a Pink Sugi, La Vie Belle ill. Sí. Minden màs èdessèg jöhet! Kissè izgultam, de úgy gondoltam, hogy max.ha nem jön be tovàbbadom vagy elajàndèkozom... Jelentem marad! Hogy mièrt nem hamarabb szereztem be?! Teljesen èn vagyok! Imàdom!!! Mesès, habkönnyű, szofisztikàltan èdes finomsàg! Több mostani, kereskedelemben kapható èdessègre hajaz /leginkàbb èpp a LVB Lègere verziójàra ill. nèha egy kis Nuit Tresor-t is fedezek fel benne/ de puhàbb sokkal, mindenfèle szúróssàgot vagy mellèkzöngèt nèlkülöző, egyszetűsítettebb elegye. Mindíg lesz itthon belőle, meg sem vàrom, hogy kifogyjon az üvegcse ès szerzem az utànpólàst! Csillagos 10-es! ..el kellene kezdenem mostmàr behatóbban tanulmànyoznom ezeket a Zara illatokat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

dandy

2016. február 15.

UP2: mégis sok ez nekem :) feltettem eladásra, hátha valaki pont erre vágyik.

január 25.
UP: nagyon megszerettem ebben a hideg időben, minden reggel ehhez nyúlok. :) nagyon tartós.

2016.01.13.
Csere útján jutottam hozzá, elsőre nagyon finom édes, meleg, vaníliás-karamellás illat, nekem egy kicsit LVEB utánérzet, de csak szolidan, mert azt nem szeretem, de ez még viselhető. Hosszú távon meglátom, mert igazából a hasonló illatokhoz ritkán nyúlok, hangulat kell hozzá, na és hideg, mert elég nehéz illat, rám telepedik, én pedig törékeny vagyok és szőke.:))) A parfümben apró csillámok vannak, de ez a bőrön egyáltalán nem látszik.
Tartósság: reggel fújtam 3-t és még most is érezhető erőteljesen (10 órája) :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

UP2: mégis sok ez nekem :) feltettem eladásra, hátha valaki pont erre vágyik.

január 25.

2016.01.13.
Tartósság: reggel fújtam 3-t és még most is érezhető erőteljesen (10 órája) :))

vanillacaramella.sweet

2015. július 6.

Édes,meleg illat,a színe kiváló hozzá. :) Tetszik,de már nem kapható a városunkban,pedig vennék. 1x szimatoltam,bánom,hogy nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

nyarigabi

2014. február 13.

Kapható még,nekem nagyon tetszik! Ha nem kaptam volna egy La vie est belle-t, beruháznék rá. 10 ml-es volt belőle, buliba használtam. Nagyon tartós, finom illat, szerintem megéri az árát. Édes, de nem a vattacukros. Golyós változatom volt belőle, féltem a csillámoktól, de nem látszik meg a bőrön. Ajánlom annak, aki szereti az édeset, de nem akar sokat kiadni parfümre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

zsazsa

2014. január 12.

Nagyon finom illata van, nagyon tetszett, de rá kellett jönnöm, hogy én nem vagyok egy ilyen vaníliás-karamellás lány, legalábbis nem annyira, hogy ezt érezzem egész nap magamon, ha egy parfüm lecsengése, az nálam szerencsésebb úgy tűnik. Egyébként elég tartós illat. Szép üvegben, többféle kiszerelésben, arany csillámokkal a parfümben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

szandi91

2013. július 17.

Elején nem tetszett az illata, de a közepe fele nagyon megszerettem, nőies, kicsit nehéz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.