Zara

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: baream, Módosítva: 2016. január 5.

Lelőhely:   Zara üzletek

ponilopopolopo

2019. május 18.

Imádtam, 2 év alatt fogyott el a nagy kiszerelés, eszméletlenül megéri. Szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Imádtam, 2 év alatt fogyott el a nagy kiszerelés, eszméletlenül megéri. Szuper

Kokuszreszelek

2019. február 25.

Nagyon szeretem az illatát. Üde, friss gyümölcsöd, nem túl tolakodó de mégis nőies, nagyon szeretem, rengetegen dicsérték már meg. Ja és nagyon tartós is. Abszolut kedvenc már nem 1x ujra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

elena066

2018. augusztus 30.

Kellemes erős gyümölcsös illat, olyan szokványos, ennyi pénzért megéri, bár 4-5 óra a maximum tartóssága a bőrömön, a ruháimon viszont még rákövetkező nap is lehet érezni (télen a sálamon már majdnem kibírhatatlan volt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Heli

2018. május 21.

Nagyon jó nyári illat. A tartóssága sajnos 0, de ennyi pénzért nem is vártam sokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

mmartina97

2018. április 24.

Imádom! Az Orientallal együtt.. Tavasz-Nyáron szeretem használni.Pár órán keresztül érezhető,nem túl tartós,de nem drága és imáádom,ezért elnézem neki! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Vicus

2017. december 3.

Népszerűsége miatt gondoltam adok neki egy esélyt, de nekem abszolút nem jönnek be az ilyen illatok. Semmi egyedi nincs benne, pedig sok Zara illatban megtalálható némi egyediség, nem mind tucatillat (pl. Oriental). Hát ez nem az a kategória, és maga az illat sem tetszett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 30.

Szeretem az illatát (de hozzám nem illik annyira), sokáig elég, de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

Bubucim

2017. október 29.

Azonnal beleszerettem ebbe a Zara-illatba is, ahogyan a Femme és az Oriental nevű társaiba is. :) Nagyon kedvező áron lehetünk egy minőségi parfüm tulajdonosai. Én mindig tavasszal használom. Nem tudom, miért, de nekem teljesen a tavasz jut róla eszembe. Bár gyümölcsös illat, nem érezhető ki belőle egyik gyümölcs sem. Az olyan illatokat nem szeretem, mert mindig szomjas leszek tőlük. :) Az én bőrömön jó pár órán át tart. Szerintem nagyon megéri. Vannak híres, drága parfümök, amik fele ennyi ideig sem érződnek, de az áruk 10.000 Ft felett van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Kremcica

2017. október 10.

Édes és nagyon gyümölcsös ahogy a neve is mutatja. Emiatt is vettem meg mert szeretem az ilyen illatokat. Sajnos kiérzek belőle valamit ami miatt nem lett a kedvencem. A hatósugara nem túl nagy és rajtam 3 óránál tovább nem is bírta. Mivel nem egy drága parfüm szerintem megéri az árát, de mindenképp próbáljátok ki a boltban mielőtt megveszitek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Lettike77

2017. július 30.

Mindig is szerettem volna Zara parfümöt, és pár hónappal ezelőtt ennek az illata tetszett meg a legjobban. Tipikus nyárias illata van, hétköznapokra tökéletes. Az illata rajtam elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.