Zara

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   Zara üzletek

Fő illatjegyek: bergamott, bazsarózsa, rózsa, vanília.

akezdetlanya

2018. február 5.

Imádtam ezt a parfümöt, azóta se találok hozzá hasonlót. Annyira kellemes édeskés illata van ami az én bőrömön nagyon jól érződik. Sokáig megmaradt a bőrömön ami nálam nem megszokott.
PS: Ha valakinek esetleg van elfekvőben és nem tetszik neki, szívesen megvenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

kvin

2018. január 6.

Ajándékba kaptam, nem örültem, mert nem kedvelem a rózsás, vaníliás illatokat.
Számomra semmit nem jelent, szimpla fast fashion illat, ahogy maga a márka is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Ajándékba kaptam, nem örültem, mert nem kedvelem a rózsás, vaníliás illatokat.
Számomra semmit nem jelent, szimpla fast fashion illat, ahogy maga a márka is.

dzsudzsi

2016. július 29.

Ajándékba kaptam, örültem, mert kedvelem a rózsás, vaníliás illatokat. Nőies és tartós, de nem tudnám napi szinten viselni, ahhoz nekem túl erős. Alkalmakra, esténként tökéletes. Az alacsony ár ellenére annyira elegáns az üvege, hogy meglepő módon a félig kifújt üveget váratlanul lenyúlták tőlem egy szerencsétlen alkalommal. :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

AnettKocsis

2016. február 8.

Dolgoztam magasabb színvonalú drogériában parfümökkel, így elég jól értek hozzájuk. Ajándékba kaptam ezt a Zara parfümöt, ami egy könnyed édes őszi/ téli illat. Sokáig érezni, ár - érték arányban verhetetlen! Csak ajánlani tudom 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

doreszka94

2015. november 13.

Szobatársamnak volt ilyen, egyedi, különleges illat. Nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e, mert néha imádtam ezt az illatot, néha pedig rosszul voltam tőle. De tartós illat és árban is nagyon jó. Elfogyott neki, ilyet nem talált, de az újabb kiadású Zara Femme ugyan ilyen illatú,mint ez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Echooo

2014. október 12.

Nem tudok parfümöt véleményezni, nincs hozzá orr-agy összeköttetésem. De azt tudom, hogy nagyon-nagyon finom, inkább őszi/téli illat, és abszolút nem az az édes takony, amit sok helyről érzek változatos és kevéssé változatos formában. Remélem, gyártják még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Anickaaa

2014. október 10.

Ma próbáltam a D&G femme parfümjét. És egy az egyben ugyanilyen illata van. Csak kb 20-e forinttal többe kerül. :D Nagyon finom harmonikus illat. Nagyon nőies csábos. Szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 10.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 2.

Ma próbáltam,nagyon jól működik rajtam,jó az összhangja az illatjegyeknek! Finom,nőies! Különlegesnek éreztem,ami meglepett,hogy mennyire jó illat és tartós! :)) Kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.