Zara

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2021. október 14.

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-gourmand

Ár: 1200 Ft , Eladó: aalexaa
Állapot: 30 ml a képen látható hiánnyal (kb. a Zara felirat feléig van), doboz nélkül, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecenben vagy Foxpost

beucika

2021. október 9.

Anyukámat leptem meg vele
Nagyon kellemes, finom illatú.
Tartóssága nem a legjobb, de ennyi pénzért ne is várjuk, hogy edp minőségű
Ár- érték arányban is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Anyukámat leptem meg vele
Nagyon kellemes, finom illatú.
Tartóssága nem a legjobb, de ennyi pénzért ne is várjuk, hogy edp minőségű
Ár- érték arányban is tökéletes!

Barbi28

2021. július 2.

Nagyon szeretem, már többször újra vettem, és sosem csalódtam benne.
Egyszerű , kifinomult.
Tartósnak nem igazán mondható de így is a kedvencem marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Nagyon szeretem, már többször újra vettem, és sosem csalódtam benne.
Egyszerű , kifinomult.
Tartósnak nem igazán mondható de így is a kedvencem marad.

Pocok7

2021. június 7.

Talán tavaly fogyott el, akkor nagyon szerettem, most újra akartam venni, de már valahogy nem tetszett annyira, mint akkor. De ár-érték arányban nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Fannnya

2021. május 23.

Már többen is említették, hogy Lancôme La Vie Est Belle dupe. Nagyon szeretem, a Zara parfümjei nagyon jó minőségűek az árukhoz képest, nekem elég tartósak is, bár ez mindenkin változik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

AnnaB18

2021. május 19.

Régóta a kedvencem ez az illat, hétköznapokra használom.
Szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

Régóta a kedvencem ez az illat, hétköznapokra használom.
Szerelem :)

capcarapcap

2021. április 12.

Istenem, legjobb❤️❤️❤️ Tartósabb picit lehetne de annyira jó illatúés olcsó, hogy még így is megéri❤️❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

kisbobitas

2021. március 3.

Még nem sokszor használtam, de nagyon szeretem. Tartós, igazi őszi-téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Még nem sokszor használtam, de nagyon szeretem. Tartós, igazi őszi-téli illat.

fioretta

2021. január 3.

Még nem vásároltam meg, mert sajnos mindig túl nagy kiszerelésben találtam a boltban, de már többször is fújtam belőle az üzletekben. Nagyon kellemes nőies illat, ebben az árkategóriában abszolút megéri. Ha egyszer látok belőle táskabarát verziót, biztos megveszem, átlagos hétköznapokra tökéletes lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

kincsokinga

2020. november 18.

kiváló hétköznapi locsolós parfüm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

kiváló hétköznapi locsolós parfüm

Olinda

2020. október 9.

Számomra ennek a parfümnek tipikusan olyan illata van, mint a Douglas parfümériákból kiáradó illatfelhőnek... folyton az jut róla eszembe...😅 Ettől függetlenül nagyon tetszik, nagyon szeretem, és rajtam elég tartós is. Csak azért nem 5*, mert nem tartozik a kedvenc parfümjeim közé, hétköznapi elfújkálgatós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol