Zara

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2021. október 14.

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-gourmand

Zara Red Vanilla EDT+sok más Zara finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

Timcsi85

2016. május 5.

Új kedvenc, gyümis vanília illatában hamar beleszerettem. Rengeteg illatot leköröz, lehetne tartósabb, de ekkora kiszerelések és mégis alacsony árak mellett megbocsi érte :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

bius92

2016. május 4.

Nagyon szeretem ezt az illatot! Simán levert egy-két jóval drágább parfümöm is! Nem is gondoltam, hogy a Zara parfümök ennyire jók!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

nanne

2016. április 9.

Imádom a vaníliát, a boltban megszagolva nagyon megtetszett, gondoltam elfújkodom ezt is. Csak a 30ml-est vettem meg, de nem is baj. Rajtam kicsit férfias illata lesz, ami most kevésbé tetszik, bár van unisex parfümöm. Nem használom olyan szívesen mint a femme-t, plusz rajtam kevésbé tartós is, szóval ez csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

doorah

2016. március 29.

Fuu ez az illat!
Az elején, mikor kifújom finom gyümölcsös-virágos, aztán idővel a bőrömön isteni vaníliába megy át, ami nem tömény, nem túl édes, csak egy nagyon jó, nem olcsónak ható vanília illat.
Már elhagytam a boltot, de nem kellett sok, hogy visszamenjek és megvegyem, nem bírtam nélküle élni :D
Főleg ennyiért..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Fuu ez az illat!
Főleg ennyiért..

Timpi

2016. február 23.

Úristen! Ez nagyon nagyon.... Nálam levert minden mást. Ki fogom próbálni a többi Zara parfümöt is. Egyelőre ő a nagy ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

d.anett89

2015. december 31.

Ajándékba kaptam, nekem be jön az illata:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Ajándékba kaptam, nekem be jön az illata:)

Dalmayr

2015. december 26.

Ajándékba kaptam és meglepően jónak találom. Nekem erősen kakaós sokkal kevésbé vaníliás illat kis fás beütéssel. Simán elképzelhető számomra egy pasin is ami ilyen édes parfümnél furcsa de mégsem az :D Nagyon rossz vagyok illatok leírásában szóval bocsika :D elsőre tetszik, szerintem nem hat olcsónak az illata, pedig féltem tőle, sőt szerintem egy kis csavar is van benne ami tök jó. Nyilván nem a szokásos la petit robe noiromhoz hasonlítva, de árkategóriájában nem rossz. És nem is jön velem szembe az utcán szerencsére, mert az a halálom. Erős 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

vanillacaramella.sweet

2015. december 22.

Nehezen tudom leírni, hogy milyen. Tömény, erős, fás-édes illatra emlékszem, mikor szimatoltam. Lehet,h nem is ilyen, de nem tudom pontosabban elemezni. Valahogy elsőre nem tetszett, de nem is nagyon rossz. Kap 3*-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol