Zara

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2021. október 14.

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-gourmand

Zara Red Vanilla EDT+sok más Zara finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)
Zara Red Vanilla EDT+sok más Zara illat:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

Olinda

2020. október 9.

Számomra ennek a parfümnek tipikusan olyan illata van, mint a Douglas parfümériákból kiáradó illatfelhőnek... folyton az jut róla eszembe...😅 Ettől függetlenül nagyon tetszik, nagyon szeretem, és rajtam elég tartós is. Csak azért nem 5*, mert nem tartozik a kedvenc parfümjeim közé, hétköznapi elfújkálgatós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

vadvirag919

2020. szeptember 29.

Fekete ribizli - írisz - vanília. Elméletben jól hangzik, bár nem rajongok utóbbiért, de gondoltam télre jó lesz. Pasi odavan érte, én alig bírom elviselni magamon, nagyrészt az írisz miatt, mint kiderült rühellem szegényt. Hál isten csak röpke 3 óráig kell elviselnem, utána úgyis felszívódik az éterbe. Nem tudom milyen agybaj (öhm akció) jött rám, amikor megvettem, szerencsére csak kis kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Maricaaa3131

2020. szeptember 10.

Imádom az illatát, nem túl erős, de mégis édeskés. Nagyon csajos. :) Egy minusz csillag a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

fehereszter13

2020. augusztus 16.

Az idei nyár szerelem illata nálam. Évek óta nagyon szeretem a Lancome LVEB parfümöt, többször vettem/kaptam már, és nem tudom megunni. Viszont nagyon drága, túl drága ahhoz, hogy nyáron szétfújkáljam ha leizzadom.
Keresem megfelelő alternatívát régóta. Az FM utánzatot már próbáltam, meglepően tetszett, viszont csak viszonteladóktól lehet rendelni, vagy egyszerre 3 parfümöt, hogy megérje, és nem akartam ezzel bajlódni, a Yodeyma-t még nem próbáltam, arról is jókat hallottam, de ekkor jött szembe vele, hogy a Zara Red Vanilla illata is hajaz a LVEB-re.
Na maszkot fel, irány egy Zara, megszaglásztam, és csodálatos volt. Pont annyira van eltérés az igazi Lancome parfümtől, amennyire nekem kellemes, citrusos, virágos, később pedig édeskés, markáns lesz.

Sajnos a Zarában nem volt 100 ml-es verzió, 30 ml-t meg kevésnek tartottam, így a 200 ml jött velem haza 4500 Ft-ért. Van kis fújós üvegcsém, abba tettem át belőle, és azóta is a táskámban van.
Aki szereti ezt az illatot, szaglássza meg, és tegyen egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Aki szereti ezt az illatot, szaglássza meg, és tegyen egy próbát.

otilialing

2020. augusztus 3.

1 hónapja kaptam, amikor egy másik parfümért mentünk a Zarába és első szaglásra megtetszett. Tartósság szempontjából is elégedett vagyok, több óra után is szokták érezni rajtam. Örülök, hogy nem egy fullasztó illat, amihez nem tud az orrom hozzászokni. Enyhén szoktam érezni magamon 2-3 óra elteltével is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

kisszandi

2020. május 26.

Látatlanban rendeltem meg, mert nem tudtam bemenni a Zarába megszaglászni. Ismerősöm azt mondta, hogy tömény vanilía illata van. Még nem érkezett meg (külföldről kapom), de most bementem a zarába hogy megszaglásszam. Hát az üzletben nem voltam tőle túlságosan elájulva. 3x fújtam a teszterre és vártam a tömény vanilía illatot. Na mondom, befürödtem ezzel is mint az Orchide-dal. Végül búcsúzoul csak ráfújtam a csuklómra és még akkor is ilyen virágos gyümölcsös illatot éreztem... Viszont egy óra elteltével a nagyon finom vanilía illat érződött ki, szóval örülök végül is hogy megrendeltem. Tartósságát tekintve, szerintem tartós mert 1 fújás történt de még 2 óra elteltével is érzem az illatát úgy hogy már többször is kezet mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Beatrix23

2020. április 23.

4 éve használom. Körülbelül már 5x vettem újra. Rajtam nagyon tartós. Nőies. Sok drága parfümöm van, de ez simán felér azokkal és a tartóssága is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

BDominika25

2020. március 7.

Pár napja vettem (amúgy akciósak éppen).
Őszintén szólva megszagoltam egyhuzamban vagy 10 parfümöt aztán csak álltam ott, hogy melyik is tetszik.
Végül ezt választottam mivel jó illatú(nak tűnt) és az üvege is megfogott.
Azt kell mondjam jól döntöttem, bár nem egy különleges illat de hétköznapokra elfújkálni tökéletes pláne ennyi pénzért. Biztosan máskor is megfogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Pár napja vettem (amúgy akciósak éppen).
Végül ezt választottam mivel jó illatú(nak tűnt) és az üvege is megfogott.

cinti1011

2020. február 2.

Imádom az illatát, nagyon kellemes, de sajnos alig tart. Nagyon hamar elillan, ezért olyannak ajánlanám aki nem marad meg egy illantnál hanem szeret kísérletezni, többet használ egyszerre :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

iifenopy

2020. január 8.

Nagyon kedvenc az illat. Nem tartós annyira, de mivel Zara nem is vártam. Ár-érték arány szuper. Esetleg valaki tudja minek a dupe-ja mert a Zara parfümök általában egy márkásat koppintanak. Megvenném az eredetit. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol