Zara

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2021. október 14.

Ár:   2295 Ft és 4595 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-gourmand

Zara Red Vanilla EDT+sok más Zara finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

Diana3021

2019. november 26.

Egy séta alkalmával, az egyik Zara üzletben elkezdtem a parfümöket nézegetni. Nagyon megtetszett ez az illat, hát megvettem. Szerelem lett, imádom! Amikor használom magabiztossá tesz, úgy érzem ma minden sikerülni fog! Sajnos nagyon rövid idő alatt elillan, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 26.

cattitude

2019. július 12.

rajtam ez a parfüm túl édes, egysíkú és nagyon olcsónak hat, pedig alapveően semmi bajom az ilyen kommersz parfümökkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

myvogue13

2019. június 24.

Szerintem egyáltalán nem hajaz férfi illatra (hiszen amúgy is vanília... ) sőt az én környezetemben többen érdeklődtek, hogy mit használok, mert nagyon finom illata van. Aki pedig ismeri a Zara parfümöket, csak annyit mondott: jó a Zara parfümöd.
Nem veszett tartós, de minden napra fújkálni tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Nem veszett tartós, de minden napra fújkálni tökéletes.

pirospipacsocska

2019. június 16.

Kellemes,lágy gyümölcsös illat az én bőrömön,számomra kifejezetten nőies.Tartóssága pár óra,de szerintem ennyi pénzért ez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Anheszenamon

2019. március 3.

Teljesen ismeretlenül vettem meg ezt az illatot itt KM piactéren. Nincs bent a top 3-ban nálam, de mégis nagyon megszerettem és nagyon szívesen fújkálom nap mint nap. Nekem tökéletes hétköznapi illat, nőies, nem tolakodó, nem erőszakos. Rajtam nem túl tartós, de pár óráig érzeni lehet. Azért adok 5 csillagot, mert nagyon kellemes illat, hétköznapokra nagyon jó, az ára is kedvező. Akár nagyobb kiszerelésben is újravenném (most 10 ml fújósom van belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Gingerbread21

2019. február 23.

Sajnos beleestem abba a hibába, hogy csak papírra fújkáltam ki az illatot. Hazaérkezve túlságosan tolakodónak és nagyon fásnak, erősnek érzem. Sajnos az orrom sem nagyon akarja tolerálni így első használat után :( Egyébként, a Wonder Rose limitált kiadására vadásztam de a boltban már nem találtam rá. Imádtam azt a parfümöt, a maga gyümölcsösségével felüdített a hideg téli napokon. A gyümölcsössége miatt kifújva ezt találtam hozzá közelesőnek, de kipróbálva már nagyon nem tetszik. Kissé sajnos férfi illatra hajaz :(

Update: Valahogy második használatra megtetszett, azóta elengedhetetlen a mindennapos használata. Bár eleinte nem kedveltem a fás, erős illatát de egészen kellemessé vált az idő múlásával :) Sajnos ez sem olyan tartós mint az előző Zara parfümöm ezért levonok egy csillagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Eszti22

2019. február 19.

Kedvenc illatom a Zarától, pár évvel ezelőtt ajándékba kaptam, majd egy időre feledésbe merült mivel Kecskeméten nincs Zara üzlet, de egy pesti látogatás alkalmával ismét beszereztem belőle egy 100ml-es kiszerelést, azóta pedig a harmadikat vettem újra. Rajtam kifejezetten tartós, elég markáns illat, van benne valami férfias, valószínűleg ezért is tetszett meg ennyire, mivel sokszor inkább a férfias illatjegyek vonzanak! Az ára verhetetlen, legutóbb egy csomagban vettem meg a Black Amber-rel 4595 ft-ért, mindkét parfüm 100ml-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

FeNi

2019. január 30.

Egyik kedvenc téli illatom!Nagyon olcsó sajnos kevésbé tartós de szuper jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

Egyik kedvenc téli illatom!Nagyon olcsó sajnos kevésbé tartós de szuper jó

szptimea

2019. január 28.

Füstös édesség. Finomnak finom, de nem dobogtatja meg különösena szívem. Hétköznapra szuper, ennyiért meg főleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Jelizz

2019. január 6.

Ez a legelso ZARA illatom, es nagyon kivancsi voltam ra ! Elegge eros illat, magabiztos viragos-fas-edeskes nagyon magabiztos embereken tudom elkepzelni, hetkoznapi illat viszont, nekem nem tetszik :( szerencsere csak 30 ml kiszerelest vettem . Tartossagga haaat... par ora, de a ruhakon par nap. Nem az illat a hibas nekem nem jon be , nem tul edes nem tul egyedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol